Тріль!• 24 сентября 2022
Ну ось і мені допомогла Надежда Павловна, чим відпочити?
Загубив чоловік ключі від машини, пересіяли хату через сито. 2 дні шукали.
Згадала про Надєжду Павловну.
Походила покривала по хаті. Шукаю собі далі, а чоловіка послала горіхи збивати.
Через хвилину біжить донька- ключі з горіха впали.
Виявляється чоловік 2 дні назад вже лазив на горіх, і вони звідти впали з карман і зачепились за гілку.
Як це працює?
Кажуть тепер треба віддячити цій Надії?
До речі, я не знала що чоловік лазив на дерево 2 дні назад, так що то не підсвідомость
Згадала про Надєжду Павловну.
Як це працює?
Кажуть тепер треба віддячити цій Надії?
Цветок Мира• 24 сентября 2022
Це працює так, що люди запам’ятовують тільки ті випадки, коли знайшлася річ. Маса випадків , коли не допомагає
Копирайторша• 24 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
Ага, серьга золотая пропала, дома 100проц, не помогает
Тріль!
• 24 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
ну, ок.
Але так щоб знайти пропажу за 2 хвилини!
До речі тиждень назад тут була тема про цю Коханову, до цього я і не знала про таке. Один раз спробувала і відразу знайшла
Алина-1240• 24 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Кем была эта тетя, Надежда Павловна Коханова?
Городской легендой)сказкой попросту
Цветок Мира• 24 сентября 2022
Ответ дляКопирайторша
Моя мама знайшла серьгу через 10 років)
Цикавенная• 24 сентября 2022
Ответ дляДуболом
мне не помогла, так и не нашла до сих пор((
Значит ее нет дома. Вещи
Я все свои нашла сразу, кроме одной
Статус Ква• 24 сентября 2022
А в мене з*являються речі які ніхто не приносив у дім або там де в принципі бути не можуть. Це чим пояснити? Чужі не ходять.
Дуболом• 24 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Значит ее нет дома. Вещи
Я все свои нашла сразу, кроме одной
есть она дома, просто не помню, куда положила
Там_все_размывчато• 24 сентября 2022
Ответ дляЦикавенная
Давным–давно (году эдак в 1910–1912) моя прабабушка ехала в поезде на Дальний Восток с детьми (моим дедушкой и его сестрой). Ехала она к прадедушке, который был послан служить ка окраину империи. С ними в купе ехала дама в возрасте. В дороге, с двумя детьми всегда творится бардак. Все время надо найти то одно, то другое. Куда–то закатился мишка, где–то тут была ложка и т.д.
На вторые сутки пути прабабушка начала терять самообладание, когда дама, сидевшая напротив посоветовала: “А Вы скажите: “Дарю Надежде Павловне Кахановой (название потерянного предмета) три раза — и найдете”. Прабабушка уставилась на нее и ответила что–то в духе: “Какая еще Надежда Павловна? Не морочьте мне голову”. В ответ услышала: “Надежда Павловна Коханова — это я. Я обладаю даром возвращать людям потерянные вещи.”
С тех пор, вот уже 100 лет вся моя семья и друзья пользуемся этим безбожно и помогает прям реально. Разумеется, речь идет о вещах, которые не забыты в метро, а “вот где–то тут должно быть”. Вы точно знаете, что паспорт где–то дома, а найти не можете. Скажите просто “Дарю Надежде Павловне Кахановой паспорт” (3 раза) и поищите чуть–чуть.
Скопировано из интернета
ХуАнита• 24 сентября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Наприклад?
Статус Ква• 24 сентября 2022
Ответ дляХуАнита
Наприклад?
То монетка яку можна продати, стара у шухляді то скляна кулька під підушкою. З цими кульками взагалі купа історій, ми іноді сім*єю чуємо як вони розсипаються по підлозі. Хоча насправді нічого не відбувається
Белая и пушистая• 24 сентября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Покажіть ті кульки
Статус Ква• 24 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Покажіть ті кульки
Для чого? Вона одна, прозора, маленька, скляна кулька.
Белая и пушистая• 24 сентября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Тому, що такі маленькі і прозорі кульки , як горох, в мене теж з´являються в будинку.Звідки беруться не знаю.
Статус Ква• 24 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Трошки більше від горошини. Окрім цього ще шось є? Бо в нас це не єдине диво.)
Белая и пушистая• 24 сентября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Ні, тільки ці кульки.
Статус Ква• 24 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Ні, тільки ці кульки.
В нашій квартирі після війни була комуналка. Жило багато людей і помирали немало. Це те що знаю від сусідки. Верхній поверх. Дуже дивні звуки бувають. Щоразу відправляю чоловіка на дах але окрім голубів нічого. Стукає голосно і по схемі наприклад- лівий кут нижній, правий верхній, лівий верхній, центр. Як голуби можуть вистукувати таке важким предметом, невідомо. Потім катають. У мене є гантелі по 3 кг. Враження що по стелі цими гантелями катають. Офігіваєм. Я вже починаю думати про духів.))