Женамужная• 24 сентября 2022
Хотілось би побачити ваші аргументи
Залишитись за кордоном після війни/повернутися додому (після війни).
Ваші + і -.
Мої плюси від повернення додому:
1) дуже (дуууже!) хочеться в Україну. Бо там Батьківщина, бо там дім, бо тільки там буду відчуватися себе, як вдома (це для мене важливо);
2) вдома я можу працювати головною, а не руками;
3) в Україні в старшої дитини краще освіта, ніж за кордоном, більше знань;
4) в Україні молодшу дитину всі розуміють, а не просто вихователі тягнуть за руку в той бік, куди треба (хоча малий вже їх розуміє, перейшов в молодшу групу,3,5 роки), на майданчику ніхто з дітей не відповість - я тебе не розумію;
5) медицина краще вдома, доступніша, швидша, дешевша;
6) ціни вдома також краще, особливо на послуги;
7) вдома дві квартири, потрібно буде їх залишити;
8) мої діти тут наврядчи будуть військовозобов´язаними, коли виростуть;
9) вдома ніхто не запитує ну коли ви вже повернетеся додому)
Мої мінуси від повернення:
1) забезпечене майбутнє для дітей за кордоном, вдома рівень життя, схоже, буде нижче середнього, можливо і дуже нижче середнього, бо мене скоротили, в моєму місті на сьогодні з роботою, м´яко кажучи, напряг;
2) прифронтове місто, близько від кордону з небажаною дибільною сусідкою.
Це те, що згадала. Якщо що, тут також можливо працювати головою, але ще потрібно краще вивчити мову (довела до повсякденної розмовної, далі не хочу, все моє нутро каже - додому!). Можливість залишитися є, пропонують також роботу і до чоловіка.
Цікаві ваші аргументи, що думаєте ви?
Ваші + і -.
Мої плюси від повернення додому:
Мої мінуси від повернення:
Цікаві ваші аргументи, що думаєте ви?
Женамужная
• 24 сентября 2022
Ответ дляАлгонавт
Потому что вы не патриот и зачем прикрываться в каждом слоге патриотизмом.
Если беспокоит, детей вывезли.
А вот такие пвседопатриотки - вам здесь не место. Адаптируйтесь.
Если беспокоит, детей вывезли.
А взагалі ваші речі схожі на таке: зрадники, виїхали, дітьми прикриваючись! Ау! Війна! І діти не повинні сидіти в підвалах під бомбардирування, в холоді і темноті, без їжі.
Не ви мені будете вказувати де мені місто, а де ні.
Гидко від ваших повідомлень.