Маманя• 24 сентября 2022

Попала на мошенника, можно ли как то его карту заблокировать?

Позвонить в банк или что сделать можно чтобы карту заблокировали
Веселуха Муха• 24 сентября 2022
Нет
Попробуйте позвонить и сказать, что нашли карту с таким номером, может заблочат, как утерянную 🤷🏻‍♀️
Машка-замарашка• 24 сентября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Нет
так восстановить же не проблема...
сама себе прекрасная• 24 сентября 2022
Ви після того як перевели гроші зрозуміли що це шахраї? Чи ви нічого не оплачували?
Малявка-козявка• 24 сентября 2022
Позвоните в банк, может,помогут вернуть платеж, напишите в Киберполицию, не теряйте время
Экспертиза• 24 сентября 2022
Зверніться в банк,вони приймуть заяву,але гроші зараз на карту не повертають.В мене нещодавно була схожа ситуація.В банку сказали,що без заяви в міліцію(кіберполіцію) самі нічого не зроблять.Я писала заяву в кіберполіцію,вони мені в той же день двічі перезвонили і на електронку ввечері вже скинули заяву на моє ім´я.Доречі,продавець коли узнав ,що я на нього заяву написала,в той же день вислав новий товар(я йому вертала несправну річ).
Неугомонная• 24 сентября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Ничего они не возвращают на карту, даже если заява в полицию есть