Борщичок• 24 сентября 2022

Як замовити Вікторію Сікретс через Юкрейн Експресс?

Привіт!
Колись замовляла ВС через ЮЕ і продавала в інстаграмі. Продавалося все туго, і вже роками не купую. Навіть пароль забула. Просить подруга «купи мені ВС на мою адресу»
Тобто щоб я ій оформила кабінет і на ВС і на ЮЕ.
Це взагалі вигідно?
Я давно не купуваоа Америку. Там вже нема мінімальної ціни 10доларів?
Мені здається що через посерелника ій буде вигідніше, але спитаю вас.
Якщо вона має на 50 дол, на фрі. Через Юе ій буде вигідно собі купити білизни?
Сідати і розбиратися з тим? Чи є нюанси?
EuroShoper• 24 сентября 2022
Не завжди є акція на фрішип в 50$, частіше від 100, якщо є на таку суму замовлення, можете спробувати.
Але простіше чепез посередника
КапитанльнаЯ• 24 сентября 2022
Зараз на ВС якраз фрі без коду на 50 дол
На ЮЕ немає мінімалки зараз, фактична вага, але якщо немає 2/3 кг, то по Україні НП за свій кошт
автор Борщичок • 24 сентября 2022
Ответ дляEuroShoper
Але простіше чепез посередника
Дякую!
А ще згадала що там (ЮЕ) оплата тільки пейпалом
автор Борщичок • 24 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дякую!
Точно, згалала цей нюанс. А ще оплата пейпалом в юе.