Туфли в чешуе• 24 сентября 2022
Морозит без температуры
Какой раз замечаю перед магнитными бурями повышается артериальное давление меня начинает морозить пальцы на руках прохладные у кого такое бывает,что делаете ?
КоКоКоКоКоКо...• 24 сентября 2022
Бабуся в такому разі завжди парила ноги - тиск знижувався і переставало трусити
Брынза• 24 сентября 2022
У мене взагалі іноді буває не лише похолодання у пальцях рук, а ще й деяке посиніння нігтиків. Це пов´язано з кровообігом. У мене ще й порушений мозковий кровообіг. Тому приймаю курсами препарат для покращення кровообігу.
У мене гіпертонія, то підвищення АТ може супроводжуватися або відчуттям холоду, а іноді аж до ознобу. Знижується АТ і морозити перестає.
Туфли в чешуе
• 25 сентября 2022
Ответ дляБрынза
у мене теж гіпертонія і ішемія серця ви гінкго білоба приймаєте?
Брынза• 25 сентября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Ні, препарат з гінкго білоба не приймаю. Раніше приймала. Потім Армадін Лонг, Капікор, Аміналон-КВ, багато перепродувала. Крім порушеного мозкового кровообігу є лакунарні інфаркти у головному мозку.
Прохожу обстеження для встановлення діагнозу ІХС. Поки що всі не пройшла.
Брынза• 25 сентября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Для встановлення діагнозу ІХС (ішеміної хвороби серця), які обстеження проходили, окрім, ЕКГ, УЗД серця, Холтерівського моніторування ЕКГ (для виявлення депресії сегменту ST)? ВЕМ або тридмил-тест?