Дивлюсь я на ці всі референдуми і помічаю, що на будь якому відео поряд стоїть велика кількість молоді, всім років 16-20, які підтримують все це дійство. І думаю, як нам з ними жити після звільнення всіх територій. Наче і не посадиш їх , бо вони ж діти і зазомбовані, і що з ними робити далі нам? Вони настільки просякнуті тим руським миром що навіть найзапеклішому русофобові страшно. Вони готові вбивати та катувати своїх же, при тому що їх батьки та вони народился в Укарїні та є її громадянами. Це дуже страшно.
Tasya-Natusya• 25 сентября 2022
Наоборот,молодежь зачастую более проукраинская чем были мы в нулевых.
Я когда в школе училась - обычная киевская школа - то считалось, что на украинском говорить зашквар. Сейчас совсем все иначе.
Ответ дляTasya-Natusya
думаете те кто стоит за чепушилой проукраинские?
freedom_2015• 25 сентября 2022
ці діти виросли при рашці в квазі республіках і не знають нормальної країни.Або взагалі завезені з рашкостану
ГалинаМалина• 25 сентября 2022
Об этом потом думать.спочатку треба повернути.как в унесенных ветром-подумаем об этом потом
Tasya-Natusya• 25 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
А это лнр? Ну там за восемь лет тоже выростили поколение, которое ненавидит Украину. Я подумала, что это Мелитополь.
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
так як нам з ними жити далі
рашка з собою забере своїх ,або самі потікають .А тих що виросли на наших землях будемо ласкаво українізувати
Ответ дляTasya-Natusya
да, выростили новое покление тех кто ненавидит , вряд ли они полюбят Украину за год или два, будут жить с ненавистью всю жизнь
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
не думаю, кажуть наші військові що більшість дрг це молодь і від того страшно
їх купити легко як і пенсів .Але це мала кількість від дітей всієї України .Наші діти будуть розумніші і за наших батьків і за нас ...сподіваюсь
freedom_2015• 25 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
в них паспорта раші є ? нехай їдуть
Vlada-Maria• 25 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
Саме тому наш теперішній сусід ще в 2014-му виїхав з Горлівки, сказав, щоб діти росли людьми.