Куда ж без меня• 26 сентября 2022

Черевики Kenneth cole new york. Який розмір купити, хто підкаже?

Доброго дня,хочу замовити черевики Kenneth cole new york та незнаю який обрати розмір,щоб не пролетіти,7 чи 7,5 ? Хто купував взуття цього бренду,як у них з розмірами? Моя нога 23.8см. Корса ношу 7,а Steve Madden 7,5 і там і там устілка 24см.мені зручно.
navariya• 26 сентября 2022
Измеряйте свою стопу (как в инете указано).
Зайдите в международную таблицу размеров.
Обратитесь к продавцу.
Моя нога - это ваша стопа, а не нога..
Устілка - а вона до чого в даному запитанні?
Я собі міняю на конопляні)