Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022

Спонсори в Британії дивно себе поводять.

Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.

Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.

Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.

Ну, добре.
Проблема #1.

Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.

Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.

Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.

Проблема #2

Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.

То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?

В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.

І останній дзвіночок. Проблема #3

Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.

Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.

Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.

Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?

І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?

Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.

Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.

Це якийсь махровий егоїзм?
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Але вона дуже гарно викладає їжу коли готує, як в ресторані. Єдине що напрягає, що мене вже нічим не здивувати, але вона чекає щоб я восторгалась і знімала на фото все батькам, щоб дивились на диковинну їжу)

Мабудь точно думають, що я ніщук і повинна «впечатляться», а мені дуже лєнь, бо в голові мої батьки та волонтери і проблеми з цим звязані.
мне учительница по английскому рассказывала что когда то за ней ухаживал иностарнец,наверное британец,
и был сказал ей,что если она будет хорошей герл, то онкупит и покажет ей что такое айскрим,и стал описывать как оно выглядит и какое оно на вкус.прикиньте, какого они о нас мнения.
Зам Ам• 27 сентября 2022
Ответ для4есотка
Удалено администрацией...
’по-русски’ та ’по-украински’, якщо вже чужі помилки виправляєте... І пунктуацію перевірте, бо червоної пасти не вистачить
Редисочка• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
До речі сир коштував 5 фунтів, я взагалі не розумію де тут «дорого».

Що ж вона тоді подумала про мій шампунь за 9£?
англічани в 90 процентах скряги

знаєте це коли наче бідна людина помирає - а в мнеї під матрасом знаходять млн

аккуратно - а то за те що ми самі вам все купимо - можуть потім вас в оргіях заставити приймати участь
Одна_на_всей_планете• 27 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
ну это у Вас проблемы со здоровьем
а ви змиваєте тільки тоді, коли закінчили?
а так насолоджуєтеся ароматами?
Меряю от единицы• 27 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
З´їздіть до родички зараз, потім розкажете,як прийняли( якщо приймуть, звісно)
Впевнена, що чудово би прийняла, якби дожила до нашого часу. Вона до мене взагалі дуже добре ставилась.
Бабочки в моём животе• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Пишу як розмовляю, погано знаю чисту українську, по русски не хочу.
Можно поинтересоваться, а на каком языке Вы с хостой разговариваете?)
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
О, автор.

Что сказать, сочувствую.

Вам надо переезжать, конечно.
И вам правильно сказали, что европейцы любят хвастаться своей благотворительностью.

Если тему не закроете, я позже напишу свои примеры.

Я в Германии. Я тут такого насмотрелась, ух.
ой напишите, для меня напрмер это тоже такая волнующая тема, я тоже была пресмыкалась почужимсемьямкогда была студнткой в закарпатье.фу
Заела_пластинка• 27 сентября 2022
Автор,бачте,Вам дівчата все толково розклали. Вас узяли,як шось середнє між дитиною і собачкою,маєте бути щасливою і постійно демонструвати вдячність.Людина так реалізується. Плюс це все наклалося на фірмовий британський менталітет і правила. Спокійно добувайте свій час і звалюйте. Ваші бажання і пориви будуть незрозумілі,раджу печиво,сир і каву їсти по дорозі додому,да,це дивно,но у Вас інша ціль- влаштуватися,вижити, а не воювати і шось доказувати спонсорам. А як оголосите що щїжджаєте,то буде горе,маніпуляції і обіди. Вона ж до Вас таки привязалася, думаю,їй довелося теж на якісь невеличкі поступки йти заради Вас(заради лікування своїх комплексів).Так шо начувайтеся. Заготуйте промову,сльози від горя розставання і безмежний прояв вдячності. Автор,раджу трохи брехати і маніпулювати,пробуйте
ГендиреХтор• 27 сентября 2022
Автор у вас сложный характер, нашли проблему из ничего
Джавеліна• 27 сентября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Пробачте а ви хто ?
Кто-то? Что ж не видите кто? Самая умная тетка советчицы и самая воспитанная😁😁.
Сарафанное радио• 27 сентября 2022
Що стовується печива, то вони вас могли неправильно зрозуміти. Ви ж погано ще говорите англійською. Щодо сиру, то це також може бути непорозуміння. Може, вони вирішили, що ви хочете їм продать той сир)) Що завгодно може бути.
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Думаєте? Напевно краще відмовлятись від всього, тоді. Але який сенс ображатись коли я купую їжу
очень просто,этозначит что они недостаточно о вас позаботились, что вам ажсаомй пришлось.значит они недостаточно ’чарити’
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Страшно. В мене з собою з України вібратор є🥲😂😂😂
скажите хозяйке что это вспениватель такой, для капучины
Джавеліна• 27 сентября 2022
Ответ дляМеряю от единицы
Співчуваю Вашій утраті.
автор Бюст Березуцкого • 27 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Навіть не знаю що відповісти на це питання.
Джавеліна• 27 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Ржу аки конь
Одна_на_всей_планете• 27 сентября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Удалено администрацией...
Бабочки в моём животе• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну, английский Вы знаете слабо, русский не любите, а она украинский знает? Или у Вас, возможно, именно поэтому взаимное недопонимание? Язык жестов?
мистерЛяпсус• 27 сентября 2022
Якщо какахи змивають то це іще пів біди, справді ,мабуть економія
З їжею я б не так парилася, ви можете під’їдати десь у кафе
А на прогулянки разом треба спробувати пояснити, що іноді хочеться побути наодинці. Нагадувати . Казати-ні, сьогодні я хочу пройтися сама «в нас була про це розмова», «я ж казала» і т.д.
Я б не з’їжджала, а брала б приклад та економила гроші, що заробили. Гарно станете на ноги і попрощаєтесь
Ответ дляЗаела_пластинка
Так, завдяки дівчатам багато чого зрозуміла і прислухаюсь до порад, і ви в усьому праві. Щодо їжі - деякий час я дійсно їла на вулиці перекус, бо їдять вони три раза в день, а я не хочу нехтувати правилами в домі.

В середу реєструюсь на курси, тому буду після них їсти) Хоча може бути таке, що вона зустрічатиме мене. Навіть зараз вона не запитує, куда я іду і чому - просто вдягається і йде за мною.
Бабочки в моём животе• 27 сентября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я бы сидела голодная, но снимала бы свой, хоть пятиметровый угол. Это мой кошмар жить с чужими людьми и делить быт.
Для меня все эти ситуации дикие в принципе. Да, они спонсор, вы собачка
Там снять своё жильё, далеко не так просто, как кажется. Свои нюансы есть...
Джавеліна• 27 сентября 2022
Автор, мені час збиратись на водіння, в мене скоро екзамен в мрео. Так що я тримаю кулаки за Вас, а Ви тримайте за мене😁. І пишіть, як у Вас там справи з цими супер- спонсорами, дай їм Бог здоров´я.
Ответ длямистерЛяпсус
Я говорила про те, що хочу побути одна, десь поплакати, десь погрустить, говорила про звірства на війні - вона киває і все одно за мною. Але спробую говорити по декілька разів.
Ответ дляДжавеліна
Дякую!

Вам також успіху, тримаю кулачки зі всих сил!
🧡
мистерЛяпсус• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Спробуйте тоді цілий тиждень виходити на пробіжку)))) вийшли і біжіть, нехай наздоганяє:)
Ответ длямистерЛяпсус
Не варіант, вона дуже енергійна, буде бігти) Вона сильніша за мене, я чахлик.
Джавеліна• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую!

🧡
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляДжавеліна
А навіщо Вас сусідам показувати?))) Ви ж не циркове звірятко.🤷‍♀️
ой слушайте, есть такое, есть,
когда то на 1 курсе, я снимала койку-место зад неьги в семье у одногруппницы.
так они меня тоже всем показывали ’взяли дивчину з гуртожитка’.
Типа знаете, вот усыновили беспризорницу, кров ей дали, чистую кровать показали только изза своей доброй души.
Мая твая не панимать• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого

5 фунтів це дешево, кусок скільки грам 100-200?
Фрося_Бурлакова• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Просто я не зрозуміла логіки, за економію, вона каже, що може й не працювати бо вони багаті, а тут не змивають туалет, тут взагалі якось не складається. Одяг в секонді купляє, але і я дуже люблю секонди і теж купляю там.

Я скоріше за все зніму кімнату, бо на квартиру в мене не буде коштів, плюс треба берегти гроші.
В Англии очень сложно снять в аренду квартиру, если нет кредитной истории:( мы тоже сейчас будет съезжать, но не знаю получится ли(