Щепотка_совести• 27 сентября 2022

Окопні свічки можна робити з обрізаних банок з під напоїв?

Чи вони затонкі для цих цілей?
Не стесняюсь• 27 сентября 2022
мне кажется тонкие
Свисток ля-минор• 27 сентября 2022
они плавятся
ИМХОля• 27 сентября 2022
не бачила таких. беруть тільки з під консерв. мабуть, затонкі.
Морожена_курка• 27 сентября 2022
гуглила, пишуть, що вони не підходять
Эта_Шикарна)• 27 сентября 2022
Теж виникло таке питання, збираю для волонтерів.
Навіть, кіт участь приймає )
Улыбчик• 27 сентября 2022
Не подходят, они тонкие и плавятся, воняют.
Лучше всего с консерв.
У нас в Зоомагазине повесили объявление и поставили коробку, люди приносят баночки с консервов.
автор Щепотка_совести • 27 сентября 2022
Дякую за відповіді) шукаю далі)
Звезда в шоке• 27 сентября 2022
Горошок, кукурудза, кава, дитяче харчування в банках, це те, що точно підходить.
Фиона Шрековна• 27 сентября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Навіть, кіт участь приймає )
я здогадалася - кіт, мабуть, корм виїдає, звільняє баночки? а то мені спочатку уявилося, що кіт з усієї округи баночки зносить додому!)
Блондинка в Шоколаде• 27 сентября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Навіть, кіт участь приймає )
В мене двоє ’котоволонтерів’)))
))) На жаль (або на щастя) в мене кішка та собака натуральщики-сироїди (їдять тільки орчатину та снігурів;)))), тому вони в процесі не приймають участі))))
Посудомойка• 27 сентября 2022
Підкажіть,куди можна такі баночки віддавати?в мене 3-4 штуки в тиждень вільні.
Эта_Шикарна)• 27 сентября 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Ми його і так забрали із прибудинкового смітника )) У нього досвід великий, багаторічний, весь район знає, стільки бляшанок принести може ))
Але досить, зараз збираємо елітні )
Эта_Шикарна)• 27 сентября 2022
Ответ дляПосудомойка
В фейсбуці є група ’Окопні свічки’.
І ось цю тему почитайте: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3199471-1
Посудомойка• 27 сентября 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
В фейсбуці є група ’Окопні свічки’.
Дякую
кружкаЭсмарха• 27 сентября 2022
Ответ дляПосудомойка
В волонтерский центр