ПАЦАНКА О• 27 сентября 2022
Батьки Полтави, а ви змінили свою думку щодо навчання в школах?
В Полтаві оффлайн зараз навчаються лише 1, 2, 5, 11 класи в лише в тих школах, де є укриття (підвал з ремонтом) або укриття є поруч. Інші онлайн.
Багато учнів 1, 2, 5, 11 класів теж навчаються дистанційно, бо для їх шкіл тендери провели запізно або взагалі не провели.
Влітку містяни голосували в переважній більшості проти виходу в школи, але влада вирішила, що має бути формат 1,2,5,11кл + відремонтований підвал - "укриття".
Шановні батьки з Полтави, будь ласка проголосуйте, як ви ЗАРАЗ ставитесь до того, щоб ваші вийшли в школи. Чи вам подобається, що ваші діти ходять чи не ходять в школу. Напишіть свою ситуацію.
Батьки з інших міст можуть відписатися в коментарях.
Результат:
вже голосів:
4 (80%)
12511була за онлайн,передумала
1 (20%)
12511була за школу, передумала
0 (0%)
46789була за онлайн,передумала
0 (0%)
46789Була за школу, передумала
ПАЦАНКА О
• 27 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Звісно за школу
Вкажіть клас, ходить зараз чи ні. Полтава?
Дама с заначкой• 27 сентября 2022
Как была за очное-так и осталась. Но, к сожалению, моя на дистанционке. Хотя и 5 класс.
ПАЦАНКА О
• 27 сентября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Я тормоз.
Не зробила варіант про не передумала.
Дама с заначкой• 27 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Я тормоз.
Не зробила варіант про не передумала.
а я ищу и не пойму куда тыкнуть)
ПАЦАНКА О
• 27 сентября 2022
Ответ дляДама с заначкой
а я ищу и не пойму куда тыкнуть)
Так тепер і не закрити тему.
А ще кількість слів в запитаннях обмежена, 🤪
ПАЦАНКА О
• 27 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Звісно за школу
ПАЦАНКА О
• 27 сентября 2022
Ответ дляДама с заначкой
а я ищу и не пойму куда тыкнуть)
Бабка-ежика• 27 сентября 2022
Киев (в принципе ситуация +/- похожа).
Была За дистанционку, и сейчас за нее же
3 класс
Можно ходить в школу - у нас кто хочет ходит, кто не хочет онлайн. Уроки проводятся отлично всем.
Я за онлайн потому что в школе очень холодно - утром +13, днём +17. А в убежище душно.
Второй раз после тревоги почти весь класс на больничном.
Ну и работая дома мне удобнее онлайн
3 класс
Ну и работая дома мне удобнее онлайн