ПодругаМужа• 27 сентября 2022

Батьки Полтави, а ви змінили свою думку щодо навчання в школах?

В Полтаві оффлайн зараз навчаються лише 1, 2, 5, 11 класи в лише в тих школах, де є укриття (підвал з ремонтом) або укриття є поруч. Інші онлайн.
Багато учнів 1, 2, 5, 11 класів теж навчаються дистанційно, бо для їх шкіл тендери провели запізно або взагалі не провели.
Влітку містяни голосували в переважній більшості проти виходу в школи, але влада вирішила, що має бути формат 1,2,5,11кл + відремонтований підвал - "укриття".

Шановні батьки з Полтави, будь ласка проголосуйте, як ви ЗАРАЗ ставитесь до того, щоб ваші вийшли в школи. Чи вам подобається, що ваші діти ходять чи не ходять в школу. Напишіть свою ситуацію.
Батьки з інших міст можуть відписатися в коментарях.
Результат:
вже голосів: 3
2 (66.67%) 12511була заонлайн,непередумал
1 (33.33%) 12511була за онлайн,передумала
0 (0%) 46789була за онлайн,передумала
0 (0%) 4678Була за онлайн,непередумал
Швабристка• 27 сентября 2022
Вы с местного управления освити?

Швабристка• 27 сентября 2022
Кодировка в вариантах ответов сумашедшая)
Кривая спроса• 27 сентября 2022
Я не з Полтави. Але я за онлайн. Мої ,5 та 8 клас, навчаються дистанційно.
Швабристка• 27 сентября 2022
Я тоже не с полтавы,перед 1.09 была за онлайн,но через две недели работа+ ученик 2 класса онлайн,хочу очное
автор ПодругаМужа • 27 сентября 2022
Ответ дляШвабристка
Вы с местного управления освити?
Я мама, і у нас в класі кіпиш😂
ОдинРазНадетое• 27 сентября 2022
Автор, вы опять что-то намутили в вариантах.
Швабристка• 27 сентября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Я мама, і у нас в класі кіпиш😂
А кодировка зачем?
автор ПодругаМужа • 27 сентября 2022
Ответ дляШвабристка
Мало доступних літер 🤦‍♀️
ОдинРазНадетое• 27 сентября 2022
Где вариант ’была за очное, не передумала’?

Поддакиваю иногДА• 27 сентября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Я мама, і у нас в класі кіпиш😂
5б?