ЗлойанОним• 28 сентября 2022

Яйца! Ну почему каждое утро Я их ем? на протяжении десятков лет?

Каждое утречко 2 жареных яичичек!!! И главное,не надоедают же!!!!
Как такое может быть ?
Также ,и чашка кофе с моней или сливками каждый божий день.
Печенюшка• 28 сентября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Что за бред. Утречко, яичека, моня?
Поэтому и не надоедают. Страшный человек:))

Меряю линейкой• 28 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Угу, я так харчувалась ранком. Тепер у мене нема жовчного. Але можливо комусь підходить такий варіант.
Дякую, я все збиралась вести ‘здоровый образ жизни’, але відчувала підступ
Чижик Пижик• 28 сентября 2022
Яйця смажені ? Ранком? Для чого?
Паровий омлет або варені. Смаженого намагаюся ранком не вживати
Ms. Скромность• 28 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Так что же это?
Молоко, але дивує тут читати.
Морожена_курка• 28 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Моня - элементарно догадаться, молоко же обычное.
Ничего общего, кроме первой буквы.
Бусурманша• 28 сентября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Что за бред. Утречко, яичека, моня?
в садике наверное работает. в ясельках.
Морожена_курка• 28 сентября 2022
Ответ дляsummer
Месяц. Но, уже после 2 недель, было существенное облегчение.
Минусы - отсутствие аппетита и и либидо.
Обычно от ад как раз аппетит увеличивается и вес растет. А вы какие пили?

Бусурманша• 28 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
это покаковски?
впэршэ чую.
summer• 28 сентября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Стимулотон
Бусурманша• 28 сентября 2022
приедается всё.
не могу постоянно есть что-то одно.
всегдаДаДа• 28 сентября 2022
И я их обожаю и насрать, что вредно
Роза завяла• 28 сентября 2022
Я так снідаю точно років 26, щодня, смажені два на олії, чи маслі. Буває особливо влітку можу омлет з овочами зробити. Коли вже хочеться щось такого то яйця кокот з креветками чи ін . Варені тільки на паску. А пашот мені щось не зайшли.
Gala_la_la• 28 сентября 2022
Ответ дляМеряю линейкой
Мені здається, що від відвареного яйця і маленького шматочка підчеревени біди не буде (зараз це мій обід, перейшла на білки і жири, щоб не хотілось солодкого через похолодання).Можливо є корисний жовчогінний ефект. Я проти зажаристої яєшні на шкварках - тут більше біди, ніж користі, саме через спосіб приготування. Коротше, все звичайно індивідуально.
Ясамаякрасивая)• 28 сентября 2022
Яйця - це найкращий продукт. Там є все.
Ясамаякрасивая)• 28 сентября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
И я их обожаю и насрать, что вредно
корисно, а не шкідливо
всегдаДаДа• 28 сентября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
корисно, а не шкідливо
Ну при пп жареные яйца запрещены же и при диетах
Вечно недо...• 28 сентября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
на кето и интервальном разрешены
Ясамаякрасивая)• 28 сентября 2022
Ответ длявсегдаДаДа
Якщо смажене - не пересмажене, а скоріше пропарене під кришкою пару хв на пательні - то вони такі ж, як і варені практично
Ясамаякрасивая)• 28 сентября 2022
Мала баба курку,
Курка яйці несла,
Яйці були жовті,
Як пшеничні перевесла.
Люди люблять яйці
І великі, і не дуже,
Якщо їх немає,
Чоловік за ними тужить.

ДеньгиНеСдаю• 28 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Їште на здоров´я. Але все-таки відварені. І вершки з кави приберіть, замініть на рослинне молоко. А то це з ранку стресс для жкт.
А чим вершки шкідливі? Навіть сухі не можна, чи тільки рідкі?
Melon-20c3• 28 сентября 2022
Уже год как завтракаю - 2 отварных яйца, кусочек хлеба с мягким сыром + твердый сыр, арахисовая паста на другом кусочке хлеба
Завтрак у меня самый калорийный прием пищи, около 600 - 650 кл.
Завтракаю в 7.00 до 14.00 есть не хочется. Остальные приемы пищи гораздо меньше.
Раньше ела овсянку и бутеры, уже через 2 часа есть хотелось.
Как же правы те, кто говорит, что завтрак должен быть белково-жировой.
И почему я только год назад к этому прислушалась?)
Стриптизерка• 28 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Что такое моня?
Молоко)
Стриптизерка• 28 сентября 2022
Я яйца обожала с детства,каждый день в любом виде,выросла, даже курочек завела,чтоб свежие с утра пить.Сейчас, на фоне аллергии на белок коровьего молока, белок куриных яиц тоже противопоказан.Хорошо, хоть наелась их раньше)
Gala_la_la• 28 сентября 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Лактозою, що харчує різні непотрібні бактерії у нашому організмі (може спровокувати висипи на обличчі, вздуття кишкивника, діарею, провокує хронічні запалення) З віком ферментів що її перетравлюють все менше, а шкоди більше. Є правило, якщо хочете гарну шкіру прибиріть цукри і молочку (лактоза - молочний цукор) з раціону. Ну і вершки жирні. Якщо до жирних вершків додати смажену на салі яєчню ранком - це навантаження на жовчний і підшлункову. Можливо, як елемент кето дієти підійде, або як вище пишуть ,,жовч погоняти,, але кожен день такі сніданки ІМХО погана ідея.
Все сухе - це концентроване і оброблене. Тому вже краще вершки звичайні. Хоча є сухі рослинні вершки. Я їх споживала - непоганий варіант.
автор ЗлойанОним • 28 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
ДеньгиНеСдаю• 28 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Дякую за таку детальну відповідь!
А я думаю, чого лікар радив пити каву без молока і цукру.
Ниф_ниф• 29 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Так что же это?
Молоко