Все знаю вдоль и поперек )• 29 сентября 2022
Інклюзивний однокласник
Син у першому класі. Є однокласник, по розповідям сина, з інклюзією(погано себе поводить, є «помічник вчителя, який йому допомагає»). Не люблю ділити людей на правильних і неправильних, тому не розвивала з ним цю тему. Сьогодні розповів, що однокласник розізлився на вчительку і вдарив її. Бачу, що починає копіювати поведінку вдома. Не знаю, чи варто пояснювати сину ситуацію з інклюзивністю саме його однокласника. Не хочу, щоб він до нього упереджено ставився, бо знаю, які діти бувають жорстокі. Про людей з обмеженими можливостями і психічними захворюваннями вцілому розмовляємо. Як краще вчинити?
harchushyn• 29 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Яку правду? Вашу особисту?
В обмежених людей саме так формується правда. Лише на власній позиції
ЗаведУющая• 29 сентября 2022
проблема не в том инклюзивном, а в вашем мальчике.
что значит копіювати поведінку??
Анти-аноним• 29 сентября 2022
Мир, который нас окружает, наполнен очень разноплановым опытом. И Вы не можете его контролировать. Вы можете только влиять на своего ребенка и если он склонен брать плохое, то найдёт его везде.
Поэтому рассказывайте сыну, что мальчик отстаёт, что он научится, но позже, что он может вести себя неправильно, поэтому у него есть личный помощник.
Мелочунь• 29 сентября 2022
Нашим детям учительница объяснила поведение особенного мальчика,помощника у неё не было ей было сложно,но его приводили не на все уроки. Дети относились нормально,но учебе конечно немного мешало,но конфликтов не было.
Все знаю вдоль и поперек )
• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаведУющая
что значит копіювати поведінку??
Прийшов додому і показує, дивись як я злюсь, як (ім’я однокласника). Проблеми пояснити, що не потрібно так себе поводити і не акцентувати увагу, що однокласник «не такий, як всі» Невже я так незрозуміло пояснюю?
Все знаю вдоль и поперек )
• 29 сентября 2022
Ответ дляАнти-аноним
Дякую. Поки що так і говорила. Просто боюсь нашкодити
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
У старшого сина з 1 по 4 клас всі будили однокласницю тільки тому, що вчителька акцентувала увагу, що вона себе погано поводить і не працює на уроці. Ніякі розмови не допомагали переконати в тому, що вона нормальна, адекватна дитина(а вона дійсно цілком нормальна). Тільки у середній школі крига скресла і діти почали її сприймати. Я не хочу виділяти дитину
Ви не розділяєте: виділяти негативно чи позитивно/нейтрально? Ви точно доросла?
КонФФетОшка• 29 сентября 2022
Неможливо уникнути пояснень. Інакше виглядає так, що ставлення до різних дітей у класі у вчителя не однакове (що одному можна, іншому - ні). Я говорю дітям, що всі різні, що є такі люди, яким складніше засвоювати правила поведінки в колективі не тому, що вони балувані, а тому, що від природи мають таку особливість сприйняття.
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
А в чем неправда?душевнобольной гением вырастет,перерастет?нет он то вырастет,но так и останется душевнобольным
Більшість нормотипових дітей теж не стануть геніями
Все знаю вдоль и поперек )
• 29 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
А діти сильно розділяють ці поняття? Мені здається -ні. Достатньо маленького приводу, щоб дитина в колективі отримала певне ставлення. Надивилася…
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Но по крайней мере станут полноценной ячейкой общества
Тоскующая• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Не будут они нормотипичны никогда.и в обычном классе и душевнобольной изгоем будет и нервный вечно и остальные дети в этом кошмаре
Вы доктор? Вы знаете, что часть детей, у которых есть проблемы в младшей школе, становятся нормотипичными в результате?
Пожалуйста, не говорите о том, в чем не разбираетесь.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляТоскующая
Да,покажите мне одного человека с ментальными проблемами,который стал нормальным
Тоскующая• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
А вы хотите например чтоб с вашим ребенком душевнобольной учился?
Душевнобольной - это, я извиняюсь, какой?
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляТоскующая
Человек с ментальными болезнями который,в простонародии душевнобольной
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Ви не можете перевиховати всіх дітей. Ви можете сформувати ставлення у своєї дитини. У нас та сама ситуація. Нічого там ’надивлятись’. Якщо всі батьки нормально пояснять, діти будуть нормально ставитись. Часом треба і не один раз пояснити. P.S. Чомусь моя дитина нічого не повторює
КонФФетОшка• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Є навіть геніальні серед цих людей. Альберт Енштейн, Дж. Неш, Ілон Маск...
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ну теж не факт
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Простите,но как бы вы себя не утешали,но не будет с ребенка такого ни второго Маска ни Энштейна
Тоскующая• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Что такое по вашему «ментальные проблемы»? «душевнобольной». Вы просто используете какие-то термины, которыми люди пользовались лет 30 назад.
Есть дети с неврологическими особенностями, мозг которых зреет с опозданием. Но он дозревает. И эти люди не имеют проблем по психиатрии, они пациенты невролога. Это дети с синдромом дефицита внимания, гиперактивностью, формами эпилепсии и так далее. Им бывает тяжело учиться в младшей школе, они не секут все тонкости, но они к средней школе протягиваются.
Таких примеров уйма.
Есть дети тяжёлые, с более сложными диагнозами, в том числе и по психиатрии. Тут сложнее. Но у меня есть подруга из Австралии, один из ее детей аутист и там система такая, что такие дети учатся со всеми и так далее. Аутизм он не перерос, конечно, но он адаптировался: у него есть друзья, он работает в супермаркете и встречается с девочкой. И это вариант диагноза, который не перерастается
Так что не надо так прямо про душевнобольных, которые не станут ячейкой общества
Таких примеров уйма.
КонФФетОшка• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ні Ви, ні я не знаємо цього.
Може, пам´ятаєте, колись була соціальна реклама. Маленька дитина, яка ніби говорить: ’Якщо ти даси мені народитися, я тебе ще й не так здивую’.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляТоскующая
Таких примеров уйма.
Вы детей с аутизмом в реалии видели,стыкались с ними?
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ні Ви, ні я не знаємо цього.
То реклама против абортов вроде.мы о душевнобольных детях сейчас
Послушная• 29 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Яку правду? Вашу особисту?
Ну почему. Я вот тоже поддерживаю. У нас в классе был с инклюзией мальчик. Он достал всех, а тьютор только поясняла ему и руки не удерживала когда он бил. В итоге его начали бить и мама перевела его в другой класс. Он мешал на уроках. Мой сын сидел на последней парте из за роста, и этот мальчик рядом. Сын часто учил темы дома, ничего не мог понять как тот его доставал. Я пояснила что мальчик болен, он болен на голову, только поэтому мой сын не давал сдачи.
Фекла Персиковна• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ну ви ж типу маєте якесь відношення до медицини? Тоді маєте розуміти, що це дуже широкий спектр.
Алина-1240• 29 сентября 2022
Ответ дляФекла Персиковна
Поверьте уж на слово,там где говорят’переросло’его и не было
КонФФетОшка• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Я про те, що неможливо передбачити, якою дитина виросте.
Железная тетя• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Вы сторонник советского подхода, который не признавал аутизм, а сразу лепил шизофрению?
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
В 7 років діти дуже вірять відповідальному дорослому, якщо вдома не сформоване інше.
У мене був гурток, діти початкової школи, і ходив хлопець з аутизмом. Якщо щось траплялося в його поведінці незвичне, я говорила: для нього це нормально. І всі діти це сприйняли як правило: у всіх одні норми, у нього - свої. Радо допомагали йому, коли я просила.
курасаны• 29 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
І то не всі