Носки на подтяжках• 29 сентября 2022
Как подать на алименты?
Подскажите пожалуйста процедура подачи на алименты. Может существуют какие-то онлайн сервисы? Буду очень благодарна.
Твоя подруга• 29 сентября 2022
Тільки особисто або адвокат з дорученням в суд по місцю прописки заявника.
Складається позовна заява з копіями документів, судового збору немає
Носки на подтяжках
• 29 сентября 2022
Ответ дляТвоя подруга
Тобто я йду в суд і там пишу заяву? Чи можна десь скачати ту заяву і тоді вже йти в суд?
Носки на подтяжках
• 29 сентября 2022
Ответ дляТвоя подруга
І скільки зараз може коштувати послуга адвоката в цьому випадку, ви не в курсі?
А я женатая• 29 сентября 2022
Складання позову 2500 грн. Окремо оплачується участь адвоката в судових засіданнях (якщо вам потрібна участь адвоката). Можна піти по спрощеному провадженню, то присуджують в частці від заробітку без виклику сторін.
Носки на подтяжках
• 29 сентября 2022
Ответ дляА я женатая
Дякую, там мабуть аліменти менше ніж вартість адвоката.... А ви часом не підкажете, де можна знайти зразок заяви до суду, якщо ми не були одружені? Бо ті позовні заяви, які я знайшла в інтернеті, то там тільки для тих, хто був одружений і розірвав шлюб.
Спелый баклажан• 29 сентября 2022
Я платила 1000 за составление иска и по 1000 за каждое заседание.
Оябунчик• 29 сентября 2022
Ответ дляА я женатая
це дуже дорого для такого позову
в другій частині Ви різні поняття в одну купу навалили, спрощене провадження можете з викликом сторін і без, частка від доходу не пов´язана із спрощеним провадженням
Оябунчик• 29 сентября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
просто прибираєте частину, де вказано про шлюб
на права дитини реєстрація шлюбу між батьками не впливає
Говорящая галограмма Чингисхана.• 29 сентября 2022
Доброго вечора. Можу зробити за 1000 грн. Позов або заяву про видачу судового наказу. Залежить від обставин
А я женатая• 30 сентября 2022
Ответ дляНоски на подтяжках
Це не має ніякого значення. Просто вказуєте, що в шлюбі не перебували. Основний документ - свідоцтво про народження дитини, в якому відповідач зазначений батьком
Носки на подтяжках
• 30 сентября 2022
Ответ дляА я женатая
Дякую!