Угадайс• 30 сентября 2022
Боль в ягодицах((
Уже несколько дней ноет в зоне ягодиц, не понимаю от чего. А со вчерашнего дня еще то в ногу отдает то в поясницу. Пью нурофен и боль утихает. Понимаю что надо к врачу. Ну от чего это? У кого было, как лечили?
Здесь на минутку• 30 сентября 2022
У меня то же самое
Боль справа в пояснице плюс в ягодицу правую отдает резью и в ногу
Дексалгин + миорелаксант для расслабления мышцы
Это люмбалгия вот и болит
куркулиха• 30 сентября 2022
Можливо маєте проблему у поясничному відділі хребта, в мене є така симптоматика саме з цієї причини. Краще до лікаря, з міорелаксантами самостійно ніхто не лікується , лікар повинен підібрати згідно вашого стану .
тянитолкайка• 30 сентября 2022
Блін, я теж таким з середи страждаю...
Місця не можу знайти: сижду- болить, ходжу- болить. Першу ніч і спати не могла, як не ляжу- болить...
Угадайс
• 30 сентября 2022
Ответ длятянитолкайка
Блін, я теж таким з середи страждаю...
От і я не можу ні сидіти ні лежати ні стояти спокійно, так ниє. Сьогодні на касі в черзі ледве вистояла чуть не плакала. Прийшла додому випила нурофен і стало легше. Але переживаю так як весь час не будеш на нурофені(((