Є хлопчина, який не хоче навчатись. Наразі він за кордоном, але щоб не втрачати один рік в українській школі, мама перевела його на сімейну форму освіти. Син школу ігнорить. Зі слів вчителя, його не атестують, а значить він не матиме середньої освіти, і навіть в бурсу чи технікум не зможе поступити без 9 класів. Вечірньої школи зі слів вчителя вже не має, вчитись другий раз в 9 класів також не можливо. Чи справді все так?
Brichka_04• 30 сентября 2022
Если он категорически не хочет, то идти на работу. Других вариантов нет. Только кому он нужен в 15 лет, да ещё и такой ленивый. Тут нужны родители, чтобы наседать и контролировать, как маленького. Потому что сидеть на шеи у родителей начинать в 15 лет, так к 18 он вообще охренеет от кайфа жизни. Кормят, поят, спать дают и можно ничего не делать.
У меня брат очень школу не любил, гулял ее. Закончил в итоге 11 классов, но только благодаря маме. Она с него не слазила. В итоге он поступил даже в институт, через три семестра перешёл на бюджет. И всю жизнь ее благодарит, что тогда она не слезла с него.
bezpe4na_mavpa• 30 сентября 2022
В Альтерру обратитесь, там есть экстернат. В конце года сдаст тесты онлайн, там сутки дают на ответы, загуглить успеете. Она намного дешевле Оптимы
VivaForever• 30 сентября 2022
є вони, тільки переформатувалися
Термін навчання:
Для учнів, які мають у свідоцтві про здобуття базової середньої освіти бали низького рівня - 3 роки (вечірня зміна).
Культ Інтелекту• 01 октября 2022
Можна після повернення в Україну написати заяву про проходження повторного курсу 9-го класу. Можна також пізніше екстерном здати 9-ий клас чи декілька класів і отримати свідоцтво чи навіть атестат