Мне вчера, здесь внушили веру девочки, когда читала темы, что вот вот мы в НАТО. Не хочу веру терять. Какие Ваши прогнозы, не затянут ли на года?
Ответ дляmariya59
Ну, видимо я такая - пессимистка по жизни...
Это плохо.Пессимизм-это негативная энергия,соответственно ничего позитивного она принести не может.Надо стараться вытягивать себя из такого состояния.Помните ’каждому по вере его’.?Поразительно,но это в жизни таки работает..
LudaSHOPSale• 01 октября 2022
Вимальовуються дві червоні лінії, перетин яких Росією може змусити НАТО стати стороною конфлікту та нанести удари по російських військових об’єктах:
1. Застосування Путіним ЯЗ
2. Російські атаки по цілях на території НАТО
Випереджаючи питання, чому НАТО досі цього не зробило, ще раз скажу: щоб не спровокувати світову війну, яка буде набагато більш кривавою та зі значнішими жертвами з обох сторін.
Путін вселяко намагається спровокувати, щоб Альянс це зробив першим без наявності для цього однозначних причин. Це врятує його спустошені запаси сил та зброї поповненнями від союзників-некрократів, які поки не мають ні приводу, ні бажання втручатися у конфлікт.
Альянс цього не зробить. В їх стратегії управління ескалацією ця червона лінія чітко проведена, і вони ясно бачать для чого це потрібно Кремлю.
Проте, якщо і коли Росія застосує ЯЗ або вдарить по території НАТО, зазначений запобіжник втратить актуальність.
Агия
1. Застосування Путіним ЯЗ
Агия