вийти з міста, але отримали відмову
Після звільнення Лиману, далі на черзі може бути Кремінна, потім може бути «трикутник» - Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ
Угрупування з п‘яти тисяч рашистів мають три варіанти розвитку подій: спробувати вирватися, усім разом загинути, або здатися
Можливості підвозу боєкомплекту росіянам до оточеного міста чи спокійного виходу з населеного пункту вже перекриті, - ГАЙДАЙ
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляrybka21
Вчора вони так гарно потанцювали свої ритуальні танці біля склєпу з мощами.
Сьогодні результат, як то кажуть, ’наліцо’
Это получается им придётся зачёркивать Лиман в своих писульках, которые они вчера подписывали?)
МаргаритаЛьвовна• 01 октября 2022
а кто регулярно следит за их сми и соцсетями?
кто-то понимает, как у них уживается риторика про ’развал СССР - горе’ с ’молиться, креститься’ и ’Николай 2 - святой мученик’?
Майстерня домашнього текстилю• 01 октября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Там все чоркати доведеться.
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Там все чоркати доведеться.
Клоуны
Ответ дляТатьяна-bfd8
Клоуны
Ніколи клоунів не любила, з дєцтва їх опасаюсь.
Не зря)
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не зря)
И я)
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляKlodia
Они вознесутся и по воздуху.
Патриарх Кирилл же освятил их. Поэтому так и будет
alenka3108• 01 октября 2022
Ответ длязавитушка
то ви ше руські форуми не читали, ’мужики возвращайтесь живыми’, ’дай Бог вам все вернуться домой’
а якого хрєна ви сюди всі їдете взагалі блін? живими вони хочуть вернуться, ти дивись. Тільки в пакетах!
Тю, так у них це норм. Казати людині без ніг, жєлаєм встать на ногі
Ответ длязавитушка
Он на Пикабу
В них немає питання -НАВІЩО ми туди їдемо.
Страшно їм, це так.
Але вони просто йдуть в военкомати, а потім пости викладають, як через 4 дні їдуть до місця призначення....
Страшно їм, це так.
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляginora
Он на Пикабу
Страшно їм, це так.
Пикабу жесть. Они вообще там не задают вопросов а что они делают на территории чужого государства. И потеря изюма воспринимают как будто Самару у них забрали. Двинутые мрази
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляvray
Только что обстреляли колону как вчера в Запорожье.
Купянск. Вот какой плен🤬
Боже. Как это страшно
Елисеева Наталия• 01 октября 2022
Ответ дляanonimka
Зачем нам столько пленных? Пусть на себе Илловайский котел ощутят!
Молимся только за наших ребят с ВСУ!
можливо щоб обміняти на полонених.