Каріна17• 01 октября 2022

‼Окупанти, затиснуті в Лимані, попросили російське командування дозволити

вийти з міста, але отримали відмову

Після звільнення Лиману, далі на черзі може бути Кремінна, потім може бути «трикутник» - Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ

Угрупування з п‘яти тисяч рашистів мають три варіанти розвитку подій: спробувати вирватися, усім разом загинути, або здатися
Можливості підвозу боєкомплекту росіянам до оточеного міста чи спокійного виходу з населеного пункту вже перекриті, - ГАЙДАЙ
Капитошка81• 01 октября 2022
Ответ дляКаріна17
капитошечка 81.нато и запад и сша и еще 45 стран союзников и так с нами..
Слава богу!
автор Каріна17 • 01 октября 2022
у матрешек на сегодня методичка отрицательная
Yammystar• 01 октября 2022
Ніколай Угоднічєк🤮 Сатаністи кляті. Бог і всі святі вже давно від вас відвернулися!
rybka21• 01 октября 2022
Ответ дляalena2013
Тютеха?
А я хз
Капитошка81 и незабудка82
Может, одно и то же литсо с двумя акками
автор Каріна17 • 01 октября 2022
Ответ дляКапитошка81
Слава богу!
мужности вам сил и терпения принять душою то что есть..молитесь..
Майстерня домашнього текстилю• 01 октября 2022
Я все пропустила. А шо сі стало за півдня? Читаю і не вловлю суть, чого плач стоїть?
Вся такая в белом• 01 октября 2022
Богохульники,убийцы,сволочи!Пусть Боженька услышит их молитвы и каждому по заслугам воздаст.Я херею,зачем сюда пришли ,а россияне?Ну кушайте,че уж
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляКапитошка81
Вчера тут тоже ликовали про вступления в НАТО. И шо?
И ничо. Угомонитесь
Espresso_caffe• 01 октября 2022
Ответ длязавитушка
то ви ше руські форуми не читали, ’мужики возвращайтесь живыми’, ’дай Бог вам все вернуться домой’

а якого хрєна ви сюди всі їдете взагалі блін? живими вони хочуть вернуться, ти дивись. Тільки в пакетах!
слушая перехваты вообще в состояние ступора впадаешь. тетки так разбираются в войне, прям генеральши. он ей говорит, прощаться звоню, а она спрашивает про подкрепление. дуры какие-то все набитые.
Shady lady• 01 октября 2022
Ответ дляКапитошка81
Карина17, я понимаю, у вас осеннее обострение, но хватит уже постить сюда то, что все могут и так почитать в интернете.
А чому це?
Нехай постить, мені подобається!
Вам ні? То не читайте!
rybka21• 01 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Наші котики заходять до Лиману.
Буде багато дохлої русні
Ответ дляrybka21
Наші котики заходять до Лиману.
Буде багато дохлої русні
А, зрозуміло))
Vlada-Maria• 01 октября 2022
Ответ дляrybka21
Це відомий рашкобот
так це в вроді Тютьоха
Irpland• 01 октября 2022
Господи бережи наших хлопців! Захисти їх своєю благодаттю і любов’ю. Даруй їм свою милість. Амінь.
vray• 01 октября 2022
Какая раз убираю летние вещи- нашла. Прям знак хороший)
Как же там красиво, хвойные леса, запах, чистейшая вода.
Собирались в этом году большой компанией, но..
Ничего, все вернём, все будет хорошо.
Belosnezka1980• 01 октября 2022
Ответ дляКапитошка81
Ха ха ха, ви не відволікайтесь на писанину, а моліться
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляvray
Ничего, все вернём, все будет хорошо.
Наше лучшее лето ещё впереди
vray• 01 октября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Наше лучшее лето ещё впереди
Согласна💪🥰
Cаванна• 01 октября 2022
❤❤❤
Cаванна• 01 октября 2022
https://t.me/zahid_ukra/5088
Be_me• 01 октября 2022
Ответ дляsinging birdie
Бик і ЛЕВ....
а чого Лев? 8 липня,каже гугл, то- Рак.Чи ви маєте на увазі, не по гороскопу,а в принципі?
Хто б там не був, зараз вся надія на нього і хлопців та дівчат ЗСУ.
rybka21• 01 октября 2022
Ответ дляvray
Ничего, все вернём, все будет хорошо.
Лиман, Кремінна, Сєвєр... Дивовижні соснові ліси. Пісочок білий. Річка Борова.
автор Каріна17 • 01 октября 2022
уже фотки и видео.наши в Лимане с флагом
Be_me• 01 октября 2022
Ответ дляCаванна
❤❤❤
Ну блін, знов реву) Мурахи по шкірі, які вони в нас, ці хлопці. Молимось.
Cаванна• 01 октября 2022
Ответ дляBe_me
І в мене сльози пішли, наші захисники найкращі
lammama• 01 октября 2022
Ответ дляCаванна
❤❤❤
Diamond_777• 01 октября 2022
Слава Україні!!!
rybka21• 01 октября 2022
Новини від кацапів
Дорога на Сватово из Красного Лимана на этот момент фактически блокирована. Бои в Тернах, в тот район отрабатывает наша артиллерия. Дорога на Кременную пока остается, но на нее выходят ДРГ. Также противник пытается навязать бои в районе Торского, есть риск физического блокирования дороги.

Артиллерия 2 корпуса бьет по колоннам, которые идут из Северска в сторону Торского, а также замечена техника, которая из-под Белогоровки может выйти на Кременную, чтобы отрезать и Лиман, и Торское.

@sashakots
Татьяна-bfd8• 01 октября 2022
Ответ дляrybka21
Новини від кацапів

@sashakots
Как вы выдерживаете читать это…
singing birdie• 01 октября 2022
Ответ дляBe_me
Я вже написала - не на ту дату глянула... Бик і Рак за гороскопом, а тут Ви праві - точно ЛЕВ - по духу. Убойна сила!!!