Нафаня Маня• 01 октября 2022
Що б Ви порадили зробити з губами?
щось ще підколювати?
Нафаня Маня
• 01 октября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Вже хватить, як на мене, і давно.
на вигляд як досить сильно підколені?
Надувная пыль• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
на вигляд як досить сильно підколені?
Вони як підкручуються вгору, не природньо виглядає.
Нафаня Маня
• 01 октября 2022
вся справа в тому, що це мої природні губи. я ніколи з ними нічого не робила, навіть фарбую рідко. нещодавно мені сказали що на вигляд підколені. от і стало мені цікаво
НеГолосую• 01 октября 2022
покажите фото ДО.
и сфотайте пол-лица. для полноты картины, учитывая пропорции носа, щек, скул
Плакат с автографом зимы• 01 октября 2022
Ничего. Все норм
Тетки даже не поняли что губы естественные
Мао_Мяо• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
на вигляд як досить сильно підколені?
Вам важливо, щоб усі казали що підколені чи що достатньо вже?
_Annyshka____• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Як на мене, губи виглядають природньо. Не вивернуті.
Тоді асиметрія зрозуміла, якщо ви нічого не кололи. В мене теж вона присутня.
Я нещодавно змінила косметолога, бо попередня, з якою я була 5 років, почала мене підбивати то підколоти підборіддя, то верхню губу.
Вашим губам не вистачає зволоження, гарна гігієнічна помада допоможе. Раз на тиждень робіть легкий скраб.
Хорошенькая• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
То фарбуйте
Стебель_березы• 01 октября 2022
Нічого не робіть, асиметрія ледь помітна, вона є у всіх, помада все виправить.
Нафаня Маня
• 01 октября 2022
Ответ дляОпля Картопля
Не вірю, що губи природні, дуже вивернутий верхній контур.
таки природні
Опля Картопля• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
таки природні
Ну, ок. Але я залишуся при своїй думці.
Покажіть губи на дитячому фото.
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2022
Ответ дляНафаня Маня
на вигляд як досить сильно підколені?
І асиметричні
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Дуже помітна
Стебель_березы• 01 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дуже помітна
Автору колоти губи, бо вам там щось помітно? В нас кажуть: дурний не помітить, розумний не скаже.
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Я десь писала, що треба колоти? Ну ви й хамка...
Стебель_березы• 01 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А акцентувати увагу на чужих недоліках не хамство? Отримуйте у відповідь, що заробили.
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Ви адекватна? Автор САМА питає, що робити з губами! Попустіться!
Стебель_березы• 01 октября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Адекватна, автору не треба нічого колоти. Вчиться бути культурною.
Скокмоно - стокнуно• 01 октября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Самі і прислухайтесь до своєї поради і не лізьте до людей. На цьому форумі кожен може висловити свою думку. Тим більше, автор сама про це просила. Робити щось з асиметрією чи ні автор вирішить сама.