Зілля до весілля• 01 октября 2022
Приснилось що я вагітна і на 9 місяці
готуюсь до родів. Почалися потуги. До чого такий сон? Кому снилося подібне?
Накладная• 01 октября 2022
Мне снился малыш, мальчик, через 1.5 мес узнала, что беременна. С ума сойти... Как долго я ждала, много снов видела и что беременна и рожаю и много всего и рыба и т.д.
Зілля до весілля
• 01 октября 2022
Ответ дляруки_Крюги
Просто сон.Ничего особенного.
Можливо, але прокинулась так як дійсно вагітна.
Зілля до весілля
• 01 октября 2022
Ответ дляНакладная
Мені снилося що у мене великий живіт і я готують до пологів, почалися перейми - потім прокинулась. Все так реально вийшло, цілий день про це думаю...
Успокойся_Успокойся• 01 октября 2022
Мені таке часто сниться. Но не вагітна,))) так вже багато років.
Є двоє дітей.
графиняВишенка• 02 октября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
это к прибыли.