Каріна17• 02 октября 2022

Армия путина бежит из Кременной: фронт прорван и посыпался

ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляPinkyPink
Наш агент Гиркин предсказывал после Балаклеи, что на херсонском направлении это обманный маневр и ВСУ будут наступать на запорожском направлении, вот они туда и поперли ;)
Логічно, треба розполовинити окупаційні території проривом. Бо форсувати Дніпро ніхто не буде. Гіркін трошки шелепає.
rybka21• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
За Балаклаву(Крим) згадали, цікаво.
Ага, така собі оговорочка
ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляrybka21
Ага, така собі оговорочка
Прикольна така описочка. Щось з власними назвами міст останнім часом якийсь конфуз.
PinkyPink• 02 октября 2022
автор Каріна17 • 02 октября 2022
Ответ дляvikahma09
О, представляю сколько сегодня вы еще наклепаете. Вы как-то по графику тут?
не цепляйтесь за меня как за бывшего.идите в другие темы.
ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляPinkyPink
фото
В мене сьогодні закралося питання: коли наші ЗСУ наступають, чим чарівним вони воюють, що так влучно, жорстко, оперативно. Якась секретна суперзброя
PinkyPink• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
Мізки))
Але… русня вже ой як виє з приводу нових ракет до хаймарс, що начинені кульками для ураження живої сили
oksanav• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
1. Бо вони наші котики.
2. Бо ми на своїй землі і захистити її- священний обов‘язок наших воїнів.
Karamelka-Ольга• 02 октября 2022
Ответ дляJR-88
Подоляку вас расстраивает???
Да он в феврале вещал о котлах и победах и что Харьков сегодня падет, Киев завтра, а вся Украина за 72 часа.
Он со своими стрелочками и баснями просто клоун.
П.с. Он украинец из Сум, позиционировал себя дале как националист когда-то. Сейчас просто конченный украинофоб, что у меня иногда складывается впечатление, что он двойной агент и тоже работает на оболванивание населения рашки, чтобы там были одни овощи.
Спасибо, что написали, я этого не знала
ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляoksanav
1. Бо вони наші котики.
Котиками називають відповідний рід військ. Мене син весь час виправляє. Це конкретне визначення.
ИринаКа• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
Тому не котики, а кітики) я серйозно
ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Тому не котики, а кітики) я серйозно
Кітками називала моя прабабуся самичок котів. Кіт і кітка , кітики, от хай будуть кітики
ИринаКа• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
Не знаю, чому так але у мене Кітик
lenchik maha• 02 октября 2022
Ответ дляrybka21
На херсонському напрямку ’падмоги’ не буде
А че так?) в этот раз этот пункт решили пропустить?
ok1904• 02 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Не знаю, чому так але у мене Кітик
Годиться, бо кіт є кіт, то м´яко ’кітик’
rybka21• 02 октября 2022
Ответ дляlenchik maha
да там шось зовсім цікаво...наші в прориві на Беріслав.
а там звідки підмога? з Дніпра?
oksanav• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
Більшість називають наших воїнів котиками. А думка вашого сина хай залишиться в вашій сім‘ї. Мені вона не потрібна.
ИринаКа• 02 октября 2022
Я вже про Нову Каховку розмріялася.. от би зранку новини
vihola• 02 октября 2022
Ответ дляrybka21
Сили Оборони мають чудовий обмінний фонд внаслідок звільнення Лимана

Саме місто просто устелене 200-ми окупантами👹

Гарні новини продовжуматимуться далі!

Треба трохи терпіння та часу😎

Пишаюся нашими воїнами!🇺🇦
Ось фашист( цей що нижче, з чорною бородою, в авто) говорить, що москальня вийшла з Лиману, тільки колаборанти залишились там.

https://t.me/ukraina_novosti/39820

Я без претензій, чи зради, звісно. Просто реально цікаво куди кацапи поділись. Говорили від 2,5 до 5 тисяч. Але фото, відео трупів, полонених мало, відносно.
Коли звільняли Харківщину було дуже багато.
rybka21• 02 октября 2022
Ответ для vihola

https://t.me/ukraina_novosti/39820

якась вийшла, через Торське. це наші показували навіть позавчора, як колона йшла.
трупів як раз повно. скільки взяли в полон - думаю, нам оголосять пізніше. чи не оголосять. бо на все є свої причини.
вірю в геній Залужного.
jabubu• 02 октября 2022
Ответ дляJannyMoney
К декабрюююю... Ну до декабря еще многое поменяться может.
Может, в декабре их услуги рашкинской армии уже буду неактуальны)
krasotalisa• 02 октября 2022
Ответ дляАноли_и
Запорожье- Украина. Всегда. Есть сейчас и будет. Что с ним делать)))?Запорожье не в окупации
блин, точно)) значит защищать дальше)
vihola• 02 октября 2022
Ответ дляrybka21
вірю в геній Залужного.
Ясно, дякую.
jabubu• 02 октября 2022
Ответ дляrybka21
Нема у Ердогана ніяких друганів. Тим більше хуйло
Но ещё есть венгры
ИринаКа• 02 октября 2022
На добраніч усім. На ранок Кремінній і Новій Каховці бажаю жовто-блакитних стягів
jabubu• 02 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
уже выкатили чекисты список виноватых, кто разворовал армию, кто на местах рисовал от фонаря склады, кто сворачивал программы, сруться генерали 2 е сутки
А ещё видео опубликовали видео, где сказали, что кривые-больные-косые-многодетные мобилизованные сами виноваты, что их ошибочно мобилизовали, потому что не сообщили военкомату, что они кривые-больные-косые-многодетные
vihola• 02 октября 2022
Ответ дляjabubu
Но ещё есть венгры
Ми в серпні спілкувались з угорцями. Сиділи за одним столом. Все було гарно, поки я, по прямоті душевній, не почала їм виказувати, в політичній площині оцінювати дії їхньої влади стосовно України.

Такі почались образи, словами не передати. І то неправда, і то неправда. Угорщина не блокує Україну, з хуйлом не співпрацює.
Ми біженцям допомагаємо, а ваша, тобто українська влада нас чомусь не любить.
Наговорює на нас, не вірте пропаганді.
Триндець, я думала вони самі в курсі, які вони. А там своя балалайка.
Ваша величність• 02 октября 2022
Ответ дляjabubu
Развеселил вчера видос тьотеньки, у которой мужа шизофреника забрали в стрелецкий полк
Пусть бы он там всех своих перестрелял.

А так, конечно, интересно наблюдать как в ’правовом’ государстве нарушаются права граждан, гребут всех подряд без медкомиссии в день явки в военкомат.
natapril• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
Слаженная продуманная операция, как в оркестре, каждый знает свою партию.
JannyMoney• 02 октября 2022
Ответ дляok1904
там не только это. Там и аптечки особенные.
Это не тампоны из супермаркета, которым предлагают затыкать пулевые ранения росс. чмобикам)))