66сезон666серия• 02 октября 2022

Сколько часов тратите на занятия дома?

Первый класс
Письмо
Математика
Читання
Німецька
Англійська
Стильная штучка• 02 октября 2022
Эээ нашо ще німецька?

Дедуськина бабуська• 02 октября 2022
На какие занятия?
автор 66сезон666серия • 02 октября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
На какие занятия?
Домашнее задание
Мона_Лиса• 02 октября 2022
На все максимум 30 хвилин. Німецької щоправда немає. Але 1 клас легкий, мій все там знає, як повторення пока, тому основні зусилля на письмо.
Плекаю думи• 02 октября 2022
Пол часа. Но домашнего нет пока, просто дополнительно занимаюсь английским и математикой.
Ну ниче се• 02 октября 2022
Спочатку було важкувато.
Діти (двійня) повноцінно увійшли в режим в третьому класі. Домашнє завдання займало дві години .
Зараз в сьомому класі - так само +/-.
Іноді допомогаю, якщо щось не розуміють. Розбираємо разом, тоді ще трохи часу йде.
КонхфЭдкаТузик• 02 октября 2022
Під настрій малого. Буває пів години, буває довше. Більше охів з його сторони чим він робить ту домашку. Мотивую як можу. Німецької не має, лиш англ. Основна проблема письмо, але трохи уже розписався, то стає легше

Все возможно• 02 октября 2022
Саму домашку робив десь пів години, довше збирався. Але й задавали небагато.
Кирилл Дутик-11e8• 11 октября 2022
Брат домашку долго пишет, взяли репетиторов с изискул, и стало быстрее, говорит, что и учить предмет гараздо легче если есть репетитор