Мама фифти цента• 02 октября 2022
Людина, яка мало заробляє - не цінує себе?
У якої є можливість отримати іншу освіту і навички, деякий час не працювати, але вона вибирає свою роботу, бо там звикла, там досвід, там близько до роботи, це що? Зона комфорту? Низька самооцінка?
Мини-бикини• 02 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
ну вот я тупая, не умею ничего
От і я така. Ну не вмію нічого, що тут зробиш. Нічому не навчена. Заробляти не вмію.
Liliana12345• 02 октября 2022
Людина, яка не працює (не хоче), не цінує себе. Скоріш за все. Потрібно реалізовуватися у різних сферах життя. Не тільки вдома на дивані або на фітнесі.
Едимнаморе• 02 октября 2022
Нет, это лень) я была карьеристкой, с ума сходила первое время без работы, сейчас тяжело даже в магазин собраться, сижу как трутень дома, сделала дом уютным
Единорог помог• 02 октября 2022
Ответ дляОсторожная
Или нет мозгов,как у меня.Кассу в маркете не потягнула
І я б не потягнула. Зате працюю в іншій сфері успішно. Кожному своє
Осторожная• 02 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
А яка сфера? Я хочу навчитися,але на жаль не все дається
Накладные мюсли• 02 октября 2022
я буду честной, я люблю деньги и ценю свои знания. 5 лет сидела в хорошем офисе за хорошую зарплату (и папа тех. директор), но потом надоело быть дочкой, твой труд все равно оценивают с позиции, ой да ее подтянули и т.д. Я ушла и сменила раз на 3 года сферу деятельности, а потом еще 1 раз - довольна, за это время выучили дополнительно немецкий язык, семья и ребенок не помеха для роста, главное очень хотеть.
Тоскующая• 02 октября 2022
Цікава тема. А що це? Коли людина заробляє дофіга, але тупа як валянок, і ніхера не може зробити нормально. От кожен крок через сраку наперед. Але ця людина з таким гонором і настільки цінує себе, що враження складається, що деякі оточуючі також в це вірять, окрім ті хто вигрібають результати роботи цих геніїв.
Ms. Iphone• 02 октября 2022
Нравится там работать человеку. Ведь это же огромный кайф - ходить на работу, которая приносит удовольствие.
Послушная• 02 октября 2022
В моєму випадку це вибір на користь родини. Працюю з 9 до 12-13, отримую мінімалку. Проте приділяю дітям максимум уваги)
Мини-бикини• 03 октября 2022
Ответ дляПослушная
А на яких вакансіях можливий такий графік?
Послушная• 03 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Я працюю з дітками з особливими освітніми потребами в звичайній загальноосвітній школі
Мини-бикини• 03 октября 2022
Ответ дляПослушная
Це у вас освіта педагогічна?
Послушная• 03 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Це у вас освіта педагогічна?
Так, звісно. Вища педагогічна освіта і багато годин курсів, щоб працювати з дітьми з особливими потребами
Летала_НаМетле• 03 октября 2022
западло у меня, несколько раз пыталась повысить доход, не получается и все..как судьба какая-то...сижу без дохода...
если получить знания там, закончить курсы ит.д. не факт что удастся устроиться...