Миллениалка• 03 октября 2022
Якщо ви бачите, що не цікавите чоловіка- це чіпляє вашу самооцінку?
Я симпатична, успішна, розумна. Звикла, що з інституту за мною всі бігають і відбою нема від чоловіків. Вмію підтримати розмову, бути легкою, веселою. Знаю, як догодити чоловіку. Звикла, що якщо я хочу- то він мій. Але траплялися ситуації, коли мене звали на побачення і все. Це було якраз з двома чоловіками, які дійсно мені були цікаві. Але вони більше ініціативу не проявляли. Вже стільки років пройшло- а я інших всіх не згадаю, а цих пам´ятаю)))
Вас чіпляє? Коли ось так. Бо я починаю себе накручувати, що я якась не така. Пам´ятаю, як сильно переживала
Результат:
вже голосів:
23 (41.82%)
плювати
23 (41.82%)
чіпляє
9 (16.36%)
відношуся нормально
Повелительница лампочек• 03 октября 2022
Звичайно ні. Не може людина подобатись абсолютно всім. Щось у Вас самооцінкою
ХуАнита• 03 октября 2022
З тим, хто найбільше зачепив, все склалося взаємно і триває вже 16 років.
А взагалі так, бували і не взаємна симпатія і розходилися по ініціативі хлопця. Найболючіше з того, що згадаю були слова хлопця після 2х тижнів близького спілкування - ’вибач, немає почуттів’.
Каменная Фрося• 03 октября 2022
Нет, меня не цепляет.
Считаю нормальным, что кому-то я могу НЕ нравится, НЕ зацепить, так же как и меня НЕ каждый мужчина заинтересует.
Ну и никогда не старались быть лёгкой, веселой и угождать
Братья Капли• 03 октября 2022
абсолютно нет. не этот ,так следующий . а все потому, что мне нравится мужчина один из 100. если не из 500. мне сложно понравится,поэтому я допускаю всякое.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 03 октября 2022
Автор, у вас якийсь комплекс відмінниця’ я маю обов´язково подобатися всім’, це не добре автор
Муроводчица• 03 октября 2022
Меня цепляет только, если ’зародились’ отношения и он начинает исполнять. А эти проходимцы такое себе, по самооценке не бьет. Могу только анализировать чем я не понравились, но не более. Нечего грузиться по этому поводу и накручивать себя.
Марина-115c• 03 октября 2022
Роки йдуть, я відрізняюсь зовнішньо, від себе тридцятирічної, тому адекватно оцінюю свої шанси й не беру до уваги те, що комусь не подобаюсь.
Янгол в камуфляжі• 03 октября 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
І в мене таке відчуття . Ніби галочку не може поставити .
І що значить догоджати чоловікові ? Ви ніби на все готові тільки щоб сподобатись . Вас цікавить тільки його думка . А ви ? Чому не думаєте про себе ? Чому не думаєте про ре , що чоловік має догоджати жінці
Просто Филя• 03 октября 2022
Нет , никогда не нуждалась в подтверждении ебабельности. Внимание от тех, кто не нравится не то, что не льстит, а раздражает и вгоняет в стресс.
СернаМоисеевна• 03 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Нет, меня не цепляет.
Последнее предложение 🔥. Тоже не понимаю желания казаться, а не быть. Тем более угождать.