Мама Чели• 03 октября 2022
Роспив косметики - Вишліть, будь ласка, вторсировину мені
Хто займається роспивом або працює в салоні - подаруйте мені або продайте пусті бутильки з-під засобів. Різного об‘єму. З мене рафаелло чи що там захочете
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляТепличная
Хоспаде, купите на Али копеечные красивые бутылки в одном стиле и не попрошайничайте бутыль с лейблом.
Це проблема? Я прошу щось таке цінне? Закажіть мені капєєчньіе, буду вдячна
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
вам краще запитати в магазинах де продають проф косметику на розлив ( маю на увазі викупити у них )
К мене немає таких магазинів
Свій варіант я написала
Форточка с диоптриями• 03 октября 2022
Ответ дляМама Чели
К мене немає таких магазинів
Свій варіант я написала
я ж немаю нічого проти вашого варіанту, то просто як додатковий
ЖивунаБагамах• 03 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
В смысле подарите? Дорогие и редкие флаконы идут либо в распив, либо на продажу. Обычные в 99% случаев уходят с остатком
Не с парфюмерии, а косметических баночек автор хочет
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляНепонятно
Подивіться в магазинах, які для миловаріння і тд. Вони ж і тарою часто торгують, ось наприклад
Слабо уявляю, як ви знайдете кілька однакових баночок. Крім того, на скільки я знаю, то знаю, то іноді за рідну тару ще доплачують. Типу гарантія, що це точно той засіб
Може мати місце
Шкода що одні прозорі
Дякую
Шкода що одні прозорі
Дякую
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляДама с собачкой
Покажіть ваші відра з засобами та подєлкі
Навіщо?
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляСметчица
А чего вы 1 доставку считаете, а не 2?
На цукерки я переведу того що, людина купить, що хоче
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Купіть в Юску чи Сінсей, Епіцентрі гарні пляшечки з дозаторами. Навіщо пляшки з-під чужої косметики?? 🫣
Геніально! Чого б це я, могла б здогадатися
Непонятно• 03 октября 2022
Ответ дляМама Чели
Може мати місце
Шкода що одні прозорі
Дякую
Шкода що одні прозорі
Дякую
Ну ось вам непрозорий
Інтернет же ніби маєте
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляСметчица
Написано за 160грн, конфеты 80-100грн как я поняла. Да и смысл какой отправки этих конфет?
Ніякого
Невже важко здогадаться, що я маю на увазі приблизну сумму переводу на карту
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляСметчица
Але деяким треба все розжувать, щоб дійшло
Які у вас є баночки?
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляОцененная
А чому 2? Може автор на цукерки скине
Саме так
Всі дуже «буквальні»
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Не вигідно. Навряд чи хтось віддасть прям схожі красиві бутилочки, а різнобій буде негарно.
Може
Мені не горить. Якби хтось погодився і має великий потік уцда витрачаються засоби, то чого, я б пізніше просто ще раз списалась
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Не дорогі, звичайні абсолютно, які вони продають
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Де написано про дорогі
Жодної норм відповіді майже
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляЛижТолько
Точно нивею разливать будете на продажу)
У мене 73 підписники)
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Спасибі
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляНепонятно
Ну ось вам непрозорий
Інтернет же ніби маєте
Спасибі, хороший варіант
Отжигающая• 03 октября 2022
так какие именно бутылки вам нужны? для чего? написали бы конкретнее.
Дюйм оф о4ка• 03 октября 2022
Ответ дляОтжигающая
автор, дозаторы больше времени, чем положено,не живут) т.е. вот они отработали литр средства - и хана им в ближайшие 20 нажатий. новые стоят от 100грн. и полностью средство дозатором не вынуть) на дне всегда будет болтаться. это нужно промывать бутылку, прежде чем что-то опять туда налить. крышки-бабочки тоже выходят из строя. даже у дорогих брендов))
затея дурнувата, короче.
Самый живучий дозатор у тоника пайо)
Автор,за эти деньги купите недорогие одинаковые,другой вид будет.В душ вообще можно настенные дозатор с Али на два отделения,гель и шампунь
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляОтжигающая
Зараз покажу приблизно, заскріншотю
Советничаю тут• 03 октября 2022
Ответ дляМама Чели
У вас, звичайно, геніальніше - куди нам братися )))
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляОтжигающая
Ну отакі думала
У мене багато засобів, літрові, півлітрові
А полка мала, і троє людей живе, у кожного своє. І я подумала, що з під коспетики - малі, макс по 300г. Я порозливала б, якось відписала де що, і все. Компактно і якщо все біле, чи якесь одного кольору , то супер
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляДюйм оф о4ка
Самый живучий дозатор у тоника пайо)
Скільки те алі чекать
Я лише спитала
Як немає ні в кого, то куплю які хочешь слава богу продаються ж
Я лише спитала
Сметчица• 03 октября 2022
Ответ дляЛеска
дешевше на карту кинути, а людина сама собі купить
Да, вы что? Не может быть, а я и не знала без вас
Мама Чели
• 03 октября 2022
Ответ дляЛеска
Я саме то і маю на увазі
Я взагалі ге розумію, чого вони вирішили, що я буду носиться з цекерками тими)) звичайно переказ. Просто приблизну суму пояснила
Дама с собачкой• 03 октября 2022
Ответ дляОтжигающая
Автор же написала, що розжовувати всім нам треба