Бабочки в моём животе• 03 октября 2022
Нашла сама работу а инспектор из ЦЗ пытается мне впарить направление? Зачем?
Спасатель Малибу• 03 октября 2022
Снимайтесь с учёта. Принесите справку или приказ о назначении на должность.
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляБабка в тапках
ну наверное вы не снялись с учета
Ещё нет, так как нет приказа. Сегодня звонит и говорит мне сказали Вы трудоустраиваетесь, я Вам дам направление
Светка-пипетка• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Сейчас можно через Дию говорят сняться и все?
Їй потрібна копія наказу про прийом вас на роботу
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Нет еще наказа, завтра иду подавать документы, она каким-то боком узнала, что прошла собеседования и давай наяривать, я Вам вышлю почтой направление. У нас все онлайн
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Напевне для позитивної статистики
Я тоже так думаю.
Ситечко для мыслей• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я тоже так думаю.
Якщо не принципово, зробіть людині приємно)
Светка-пипетка• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я б не брала направлення. Бо вони вже вкрай обнагліли - самі не пошевеляться роботу запропонувати, а на все готове направлення шлють.
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Я бы с радостью, но у них нет в перечне предложений этой вакансии🤔
Светка-пипетка• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
А выплаты не прекратятся до момента назначения ?
Виплати зупинятися з дати наказу про прийом на роботу
Ситечко для мыслей• 03 октября 2022
А взагалі, раніше тим роботодавцям, хто від цз влаштовував на роботу, були пільги в сплаті податків на цих робітників. Можете зробити приємно ще й роботодавцю)
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Это правда, я стою год и вот наконец-то нашла работу, прошла собеседования и здрасьте, сегодня звонок: Вы там я слышала трудоустраиваетесь? Информаторы везде)
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
А он мне за это премию выплатит
Лагшмивара• 03 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Как ее могут назначить на должность, если она стоит на учете в цз?
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляЛагшмивара
Я завтра подам документы и снимусь через дию
Светка-пипетка• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я теж з початком війни вимушена була на біржі постояти. Роботу знайшла сама, вони нічого взагалі не пропонували. І взагалі, лишилися дуже негативні емоції після ЦЗ. Відношення як до третього сорту. Можна подумати я від хорошого життя там реєструвалася. Причому вперше за 20 років роботи.
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Так само, хоч Работа за моїм фахом і була, але тиша…
Кашка-маняшка• 03 октября 2022
Це зажди так працює, якщо ви стоїте на обліку як безробітна, то вам ’всунуть’ направлення. В основному у нормальних кадровиків нормально налагоджена робота з центром зайнятості і вони самі відмічають і відвозять направлення, тобто людей не ганяють.
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Я вже рік там стою, направлення вона вишле на пошту, але воно мені якось …
Це я так розумію їй потрібно для галочки.
Бабочки в моём животе
• 03 октября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
За весь час це перше і останнє, бо мій час перебування спливає через тиждень, чи варто брати те направлення чи вже ні?
Ластоноша• 03 октября 2022
В мене теж була така ситуація, та відносини з інспектором були хороші, і я зробила це. Мені всеодно, а їй якість плюси можливо.
Кашка-маняшка• 03 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Вибачте, не зрозуміла, час чого спливає? Ви не зобов´язані брати те направлення, якщо самі знайшли роботу. Взагалі то, зважаючи на ситуацію, пора закінчувати ’зробіть приємно людині, відмітьте’. Бо за статистикою буде, що вас працевлаштував центр зайнятості. По факту, за мої багато років роботи кадровиком жодного!!!! разу ми не взяли на роботу безробітного з ЦЗ. І цей заклад треба реформувати. Чи раціонально утримувати скільки працівників, якщо фактично вони роботу людям не знаходять і не пропонують. Хоч би брали приклад з німецького ЦЗ і на курси мови людей відправляли, або освоювати якісь прості спеціальності. А так толку - лише виплати, може тоді краще це на ЦНАПи перекласти?
Кашка-маняшка• 03 октября 2022
Ответ дляtarveldy
їм вона до одного місця
Я б так не сказала. Якщо ніхто не братиме ’липові’ направлення статистика всіх ЦЗ просто рухне.