Самый умный• 03 октября 2022

Оскільки сьогодні так багато тем про каші та прикорм, маю теж запитати

А як ці каші робити, якщо дома?
Потрібний погружний блендер уже для каш? Чи їх не перетирають?
Чи роблять з перемелених на млинку злаків? Щось останнє мені пригадується, а блендер - ні. Лиш для овочів.
Поки у фб-групу, яку тут рекомендували не приймають, підкажіть де і що почитати по сучасних підходах до прикорму?
В гости звали?• 03 октября 2022
Я купувала дитячі каші в коробці. А вже коли дитина перейшла на їжу шматочками, на звичайні каші, без перемолу.

Омлетик• 03 октября 2022
Я блендерила каши миксером с ножкой.
МашМааш• 03 октября 2022
Мне было геморройно блендер для тех трёх ложек включат и мыть
Варила обычную гречку, ела сама, а дочке чуть чуть разминала вилкой
Продавец овец• 03 октября 2022
а в яку групу вас послали?)
із сучасного - blw) дитина ість сама, блендерити не треба
Copy-Paste• 03 октября 2022
Кожна мама сама придумує на скільки сильно заморочуватись. Мелять або суху крупу або готову кашу. Ще й десь читала, що кашу спочатку треба водичкою сильніше розводити, а далі збільшувати концентрацію. Або не блендерять, а вилочкою. Годують готовими з пачок або тільки меленою дорослою.
автор Самый умный • 03 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
а в яку групу вас послали?)
Погуглю.
Якусь по прикорму. Я уже не вперше зустрічаю цю рекомендацію у темах, тому записалася.
Зараз гляну і напишу.
автор Самый умный • 03 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
а в яку групу вас послали?)
Прикорм. Його хитрощі. Нові ідеї, свіжий погляд
Куратор дебошей• 03 октября 2022
Ответ дляСамый умный
Дайте посилання
Продавец овец• 03 октября 2022
Ответ дляСамый умный
так, хороша група)
подивіться ще оцю

автор Самый умный • 03 октября 2022
OMG я цього не витримаю, мене уже знудило((((
The food is offered in thick finger-size pieces and is soft and easily squishable between your fingers. This way, the food is both easy to hold but has a low risk of choking.

Посилання на групу я брала у сьогоднішніх попередніх темах Ось https://www.facebook.com/groups/846729565806730
автор Самый умный • 03 октября 2022
Ответ дляПродавец овец
так, хороша група)
подивіться ще оцю
Дякую.
Лиш не приймайте на свій рахунок. Я дуже щодо їжі дивна. Не все можу їсти і не все можу готувати, от саме через різні мікси і всяке таке. Фінгер фуд теж не мій метод((( Я просто не можу.
Детектор лжи• 03 октября 2022
Я вирала старшій змелені в кавомолці крупи, то довго і марудно. Треба мішати, бо підгорає. А от молодшим блендерила уже зварені, то так простіше значно, як на мене. Можна додати банан, печене яблуко, гарбуз - любе кіно.
БЛВ - гарна ідея, дізналася про нього, коли вже діти виросли. Там найпростіше. І група, яку вам тут порадили, саме в цій темі, значно комфортніша і доброзичливіша, як на мене.
Удачная• 03 октября 2022
Я покупаю детские. Возможно это дороже выходит, но быстро залил и ребёнок поел. Может и с моей тарелки несколько ложечек обычной гречки,пшонки,риса съесть. Но детские нравятся больше)