V.K.• 04 октября 2022

Виїзд дитини до Німеччини

Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, по терміну дії дитячого біометричного паспорту - якщо до кінця строку дії документу залишається 5 місяців, ми можемо в’їжджати до Євросоюзу? Маємо поїхати з Києва, з дитиною 8 років, на тиждень до Німеччини, але не встигаю зробити новий паспорт… переживаю, що завернуть на кордоні. Якщо хтось має посилання на актуальні нормативні документи, стосовно цього питання, буду дуже вдячна. В Гуглі дуже суперечлива інформація між «так можна» і «термін дії не менше 6 місяців». Дякую.
ТихоЯ• 04 октября 2022
Можна,у вас безвіз 90 днів
Проня_Прокоповна• 04 октября 2022
Можна, а ще можете звернутись у будь-який підрозділ міграційної служби з проханням продовжити паспорт дитині на 5 рокіа
Проня_Прокоповна• 04 октября 2022
Продовження робиться відразу.
Бедная Лиза• 04 октября 2022
Я заезжала с ребёнком в августе, в ноябре срок паспорта заканчивается. Пропустили без проблем. Сегодня продлили за 5мин. Регистрируетесь в вашем консульстве Украины в Герм., онлайн, выбираете день, время. Приезжаете. Заполнили бланк. И за пять мин все продлили
Налогообложу• 04 октября 2022
Ви встигаєте повернутись у вас дійсний паспорт. Все Ок. Не переживайте.
автор V.K. • 04 октября 2022
Дівчата дякую усім величезне. Заспокоїли істеричку))) а продовжувати дію старого паспорта можна і в Україні чи лише в Німеччині? Ми, в принципі, лиш на тиждень виїжджаємо, по поверненню зможу зробити новий біометричний.
Неваляшкина• 04 октября 2022
Можна в Україні. Доньчин паспорт продовжували, ще навесні (начебто нічого не змінилося з того часу). Новий ще до війни зробили, а забрати не встигли, то ж нам у ДМСУ порекомендували продовжити старий. Доньці 13, треба було з нею приходити, щоб на неї подивилися) Все швидко зробили.
tourdream• 06 октября 2022
Для поездки в Германию срок действия загранпаспорта должен быть не менее 90 дней на момент окончания поездки. Паспорт, у которого срок еще 5 мес. наша миграционная служба продлевать не возьмёт. Они продлевают паспорта, у которых срок действия уже закончился или подходит к концу.