kanareyka_tweety• 05 октября 2022
Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?
Nature is a miracle• 05 октября 2022
Что-то такое ИПСО прёт со всех сторон на тему садитьсязастолпереговоров и ихтампятьмиллионов. Маски, папы, вон на Советчице темы начали идти потоком. Создается видимость общественного мнения и вкладывается эта тема в головы? Психологическая атака. Пусть идут за кораблем.
Ответ дляgizma2019
Почему неудобное? Видимо времени не было забирать, я ведь не в курсе точных договоренностей.
Ок, наши выбили, но почему тогда они месяц топтались на месте, а потом за сутки почти они отошли?
Тому що геніальні стратеги, 2 армія світу нарешті додумалась, що з початком весни їм в лісах нічого не світить. Там чорнозем по якому в слякоть не проїдеш.
Але ви й далі можете вважати, що вони там перемогли і пішли
Ответ дляNature is a miracle
ну так знатно подгорает же со всех сторон))
Cvetochek...• 05 октября 2022
Ответ дляxenechka
Напишіть йому, що НАТО відслідковує переміщення усіх ядерних боєзарядів. І Путіна попередили, що якщо воно рипнеться з місця, то буде бо-бо, НАТО нанесуть першими удари по цих конвоях, а також рознесуть весь чорноморський флот. А взагалі, якщо ваш знайомий “альтернативно обдарований“, то нащо йому щось доносити?
интересно, а каким образом нато отслеживает перемещение? ведь инфа про боезаряды только у той страны, у которой они есть.
Ответ дляLeeloo_aloha
Бо їм це вигідно, бо війна=зброя=гроші, і поки буде вигідно стріляти-торгувати-продавати, доти йтиме війна і вмиратимуть люди. А потім все одно стіл переговорів. Чи не краще раніше, ніж пізніше?
Раніше були мінські
Що маємо зараз - бачите. Зараз вже мої діти ховають своїх друзів! Якби ми у 2014 робили те, що зараз -вже б вирішили це питання.
Татьяна_М5• 05 октября 2022
Ответ дляkopi
не будете воювати, тоді вас згвалтують, закатують, потавлять на коліна, принизять... будете тіні боятися... хіба це життя?
Крым не воевал, никого там не изнасиловали и никаких боевых действий не было. Что за дурацкие пугалки?
Ваш знакомый прав (и да, я тоже в Канаде). Либо будет какой-то компромисс, либо будут огромные человеческие потери со всех сторон (которые не ограничиваются Украиной и Россией). Но пока в обществе существует и продвигается только концепция противостояния. Так что не волнуйтесь, пока еще компромисса не будет.
Olga Zelenyak• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Мабуть, про міжконтинентальні ракети він і знає. Тому хоче, щоб ми своєю кровʼю мирилися з путіним, щоб на Канаду не прилетіло
Так путина не примирит успех в Украине. Не может примирить в принципе. Он же прямо говорит, что не это его цель.
Ответ дляkoreshk9
Я поки не готова домовлятися з путлером, і будь-які перемовини з рашкою і домовленості виїденого яйця не вартують, як неодноразово свідчить історія. Їх або треба стерти з лиця землі, або це буде не кінець війни, а лише короткострокова передишка і фора путлеру
Я скажу так. В мене немає рідних на війні. Навіть друзів. Але якби були, я би була згодна повернути їх цілими. Будь-якою ціною.
А не Україну будь якою ціною. Важливіше життя немає нічого.
Кожного дня ховають хлопців (я зараз гостюю у батьків у маленькому містечку). А що в масштабах країни? Втрати ворога круто, окей. Але наскільки болючі наші власні втрати...
Я не розумію тих хто кричить: будемо стояти до кінця