kanareyka_tweety• 05 октября 2022

Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?

iroman• 05 октября 2022
К сожалению в чем-то он прав, особенно в сообщении на первом скрине.
НамСвоюРобити• 05 октября 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Как будто ваше мнение интересует правительство, к чему вообще эти дискуссии?
Конкретно про вас стверджувати не буду) але русоботня і ждуни, або ж ті, хто орієнтований (можливо до повномасштабки) на рф джерела завжди паляться одним словом.)
Swissi• 05 октября 2022
Ответ длявсе ники заняты
Любая война заканчивается переговорами. Рано или поздно это придётся сделать.
Вопрос только в количестве человеческого горя, смертей и боли.
Я ничего не предлагаю, идей никаких нет.
Я просто вижу что эта война выгодна всем властям, а наши люди теряют жизни и близких. Вот и всё
запропонуйте, чим ви готові поступитися, щоби закінчити війну?
Be.queen.Shop• 05 октября 2022
Ответ для_Katya_1985
Согласна с вашим другом, как бы не хотелось по другому
Я за то, чтобы избежать катастрофы
А ви це помітили????
Скільки коротких повідомлень починаються зі слів
«согласна»
😂😂😂
Ті хто проти, хоч аргументують))
Rikitikitavi_2022• 05 октября 2022
Авторка, ви як дитя, але тут вся Порадниця така. Ну не звертайте уваги на те що у людина свій погляд на речі. В чомусь він правий, якщо б все не йшло до компроміссу до США та інши так б не давили на Україну щоб вона якнайшвидше відвоювала по максімуму. Але для всих цих союзнічків яким тут вірять як діти у мене новина: ніщо не заважає росії знов почати новий наступ з весни. Бо росії пофіг на перемовини з Україною, їм треба якійсь перемовини і щось не від України а від США та Западу, що саме - я не знаю, але Україну російська еліта не сприймає ніяк і тому всі домовини і договори з нею будуть порушувати, треба робити договора та домовини з канадцями та американцями та іншими тим росіянам, але до них це не допре ніяк, вони сподіваються що росіяни стануть поважати українців, а як вони це будуть робити якщо вони своїх же росіян не поважают, вони роблять те що можуть і хочуть допоки їх не зупинять. Європейцям та американцям цього не зрозуміти, або навпаки чекають коли росіяни ослабнуть і відкриють другий фронт років через п ять, на той час від України мало що залишиться. У короткострокову перспективу - Україна по максімуму відвойовує до зими, зимою всі роблять передишку, і якщо ні до чого ніхто не домовляться,росіяни прут знов як грязюка підсохне
Мушля51• 05 октября 2022
Ответ дляalenkatravel
О чем вы все тут рассуждаете?! Я просто в шоке!
Те, кто пишет надо договариваться, что у вас в голове? С кем договариваться? О чем?
Или вы проплаченные рашаботы?! Склоняюсь к этому
Та валом проплаченных) надо же настроение соответствующее создавать и деморализировать
nnnnika• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він вважає, що треба поступитися всіма захопленими територіями. Що Зеленський має сісти за стіл переговорів. Тоді питання: чому ’сильні світу цього’, про яких він каже, що вони всі бояться путіна, досі допомагають нам зброєю і грошима?
В 2014 вже був стіл переговорів, результат бачимо нині. Х*уйло не хоче просто Крим, він хоче всю Україну і не тільки Україну
Swissi• 05 октября 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Рашка не зможе вічно перти і перти, в неї ресурсів багато, але вони не безмежні
Inna__G• 05 октября 2022
Назар Приходько

Є у людини базові інстинкти. Одним з найбазовіших, на мою думку, є страх.
Страх капітально проявляється у нас протягом вже більш як семи місяців. От тільки з різницею в тому, що хтось бодай пробує у більшості випадків переживати його без участі усіх можливих соцмереж, а хтось і не намагався навіть.
Це призвело до того, що найчастішими інформатаками на нас з боку росіян є атаки базовані на страху:
Як не Білорусь - так всі країни ОДКБ на нас нападуть, як не «елітні» десантники - так «мільярд» мобілізованих нас «захватять», як не ЗАЕС чи ЧАЕС - так ядерна зброя.
А все чому? А тому що не тільки ми їх - вони нас ТЕЖ читають, при тому читають люди, які знають Українську мову без словника. І що ж ці люди бачать, а?
А вони бачать переляканих людей, які публічно, ПУБЛІЧНО пишуть про свої страхи, як то: «У мене маленькі діти - я боюся ядерного удару», або «Вдарять по столиці!!!!», або «По столиці не вдарять, а от нам (таке то місто) - точно гаплик 😥»...
Ці страхи збираються в одне, з них формулюється загальний, багатовекторний страх приправлений додатковими візуальними елементами - і робиться широчезний вкид: ЗМІ, соцмережі, бабки на лавчинях...
Починається масштабна паніка, під час якої ОБОВ‘ЯЗКОВО вилазять наші корисні ідіоти, які роблять з себе чи то месій чи то пророків, підтягуючи свої, безумовно апокаліптичні «пророцтва» під поточний новинний момент, ну і все - «месія» в дамках: медійність ґарантовано. А от народ...
Народ перетворюється на дезорієнтоване стадо, яке чіпляється за кожного такого псевдомесію, який веде в прірву авжеж, а ворог тим часом досягає тактичних, стратегічних та оперативних цілей та задач...
Зараз, під час ядерної істерії, я згадую КОВІД-2020, і рух антиваксерів, які йшли за своїми псевдомесіями, просто через страх уколу. Багато з них дійшло до могили, а не до зцілення. Сувора правда життя. Одна моя знайома, за три дні до смерті видалила всі антиваксерські пости, та було пізно...
Хочеться заволати: ОТЯМТЕСЯ! Вас заганяють в страх, паніку та апатію для того, аби ви не могли якісно, передовсім ментально протистояти ворогу. Якщо і буде ядерний удар - він нічого не змінить у нашому загальному прагненні перемогти споконвічного ворога. А для того, аби побачити перемогу - потрібно до неї дожити. А значить читати інструкції, готуватися, тренуватися...
Інакше ми будемо схожі на мешканців Лас-Веґасу, які побачили хмару у вигляді ядерного гриба і спричинили паніку в мережах загальноамериканського масштабу тільки тому, що хмара з‘явилася неподалік випробувального полігону ЯЗ.
Колись там же, в США, люди послухали радіопостановку «Війна Світів» і подумали, що на землю напали іншопланетяни, бо їм не анонсували, що вони слухають радіопостановку...
Думайте, аналізуйте, готуйтесь, не бійтесь. А якщо боїтесь - не пишіть про це у відкритих джерелах. Я боявся ЗАЕС. Більше не боюсь. Відбоявся. Спробуйте відбоятись ви.
Nasta9019• 05 октября 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Значит воюем, если полезут заново, какие ещё варианты?Монстра надо додавить.
4мама• 05 октября 2022
Ответ дляBe.queen.Shop
А ви це помітили????
«согласна»
😂😂😂
Ті хто проти, хоч аргументують))
Раша іпсо працює на повну.
Yuliya-23• 05 октября 2022
послала быв нахер такого знакомого, сидит в Канаде и умничает
nnnnika• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
І що тепер? Подарувати рашці Запорізьку та Херсонську область з нашими людьми?
За ними, якщо віддати ці, ще на черзі мінімум Харківська та Одеська
Swissi• 05 октября 2022
А взагалі послудкуйте, як багато стало різних пропозицій про переговори, коли ми почали звільняти свої території. Щось рашка не спішила з цим, поки не отримала п...ди.
tarasyla• 05 октября 2022
Ответ дляKristinka2106
К сожалению он прав😔
Прав в чем? Западные специалисты считали, что Путин возьмет Украину за 3 дня. Никто не ожидал такой силы духа и сопротивления народа. Сидеть и рассуждать о высоких материях вдали от эпицентра войны, это конечно замечательно. Но в реальности всегда выходит иначе, чем в теории.
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Вміння гарно формулювати і обґрунтовувати якусь ідею, не є 100% показником аналітичних здібностей і розвиненого логічного мислення.)

В мережі можна знайти такі ж ’достатньо аргументовані’ дописи про те, що Земля пласка, до прикладу.))
Удалено администрацией...
ce• 05 октября 2022
Ответ дляCrazy_lady
Автор, нічого не пишіть. Ви ж розумієте, що знайомий Ваш - вата. Нащо з божевільними у дискусію вступати?
Первый раз вижу украиномовну вату
Rikitikitavi_2022• 05 октября 2022
Ответ дляSwissi
на Україну цим тварям вистачить, доречі не зрозуміла звідкіля це гівно про ядерний удар по Києву взялось, передайте тому канадцю щоб менше Кадирочку і Ко слухав, по Києву ніхто нічим бити не буде, максимум довбануть по ГЕС, навіть ТЕЦ не будуть чипати, що за фантазії божевільних? Яка користь бити ядеркою Київ їм? Київ не до чого. Вся зброя йде не з Києва а з польського кордону
Crazy_lady• 05 октября 2022
Ответ дляce
Первый раз вижу украиномовну вату
Вата - це не про мову, а про мізки, чи їх відсутність.
Swissi• 05 октября 2022
Ответ дляce
Первый раз вижу украиномовну вату
Тю. Ще побачите, вони вже навчились користуватись гугл перекладачем.
ditunka• 05 октября 2022
Я б ответила, что он душнила, такие простыни вам выписывает, как вроде вы лично решаете судьбу всей страны. Абы поговорить, скучно ему там в сытой Канаде
Yarina-753a• 05 октября 2022
ответила бы, что он несет бред полный. Особенно про то, что вооружения у них лет на 100. Ну да, ну да - только мобилизованным начали выдавать портянки и кирзовые сапоги. Короче, пускай завалит в своей Канаде варежку если по сути сказать нечего и никак не помогает
Решка7777• 05 октября 2022
Помет у знакомого, отвечать бесполезно
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляditunka
так он автора склоняет к выезду из Украины, это его аргументы
НамСвоюРобити• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Тобто вивести ЗСУ з тих областей, що х#йло назвало своїми?)
Цікава пропозиція. Прямо ’Ласкаво просимо’ до оголошення всіх інших областей, які захоче, парашею.
Передайте вашому знайомому ПНХ від мене особисто!
Бо у моїй області дехто вже на повному серйозі боїться, що завтра х#йло і її типу забере.
ditunka• 05 октября 2022
Автор, а знакомому сколько лет и как давно он там живёт?
Елена 2016• 05 октября 2022
Ответ дляYuliya-23
а вы считаете, что в письме этого человека нет правды? и логики?
человеческий ресурс защитников ограничен, мой муж и сын с марта, и я вижу, что они очень устали и морально и физически.
P.lili• 05 октября 2022
русня виздихає вся,та нечисть яка вчепилась в Україну не переможе ніколи і як би не старались величати себе їх кінець вже близько.Слава Україні!
Be.queen.Shop• 05 октября 2022
Ответ длявсе ники заняты
Ви не розумієте????
Що хід війни змінює кардинально умови преговорів!!
Yuliya-23• 05 октября 2022
Ответ дляЕлена 2016
ну давайте тогда все сдадим. уже отдали Крым и часть Луганской и Донецкой обл. и что пу остановился? нифига, попер дальше. если его не устранить он не остановится, даже захватив всю Украину9не дай Бог конечно)