kanareyka_tweety• 05 октября 2022

Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?

НамСвоюРобити• 05 октября 2022
Оспідя. ’Маск краще знає, з кимось спілкується, бла-бла-бла...’
Та Маск хайпонув, бабла скрутив і вже сьогодні знову готовий Твітер купувати.
А знайомий з Канади аналізує його черговий хайповисер, господи прости.
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він мені не друг
Удалено администрацией...
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляFilomena
Тобто ви не розумієте, що фронт зараз бореться за те, щоб ви вижили, а не опинилися « в підвалі Бучі з вирваними зубами»?
Нет, борьба идёт за другое и ровно до того момента, пока им это позволяют

Я не уменьшаю достижений ВСУ, но мы настолько зависимы от наших ’партнёров’, что сами уже ничего не можем решать
I R E N• 05 октября 2022
Так, р***я не паде так швидко, як би нам хотілося. Тут він правий.
Але які домовленості? З ким?
Він нагла гопота( послухайте його ’базар’) і розуміє тіки позицію сили. Тобто йому дай палець, а він руку відкусить.
Пропагандони вже ж давно триндять про Литву, Естонію, Фінляндію. Ми лиш частина плану. Так воно думало, але наші добре йому по зубах дали. Розвалу бути.
Танюша• 05 октября 2022
Ответ дляNaAnKr
Я з Херсонщини, страшно читати таке... Хоча вже налаштована йти працювати до ’них’, на кошти, що платять за простій 2500 я з дитиною не виживу при нинішніх цінах((( Але ж потім доведеться відповідати... Просто безвихідь, ви там тримайтеся!( Ми чекаємо ЗСУ, але нас загнали у глухий кут просто!!! Ми теж люди, виїхати не можемо і вижити ніяк, слава Богу у нас тихо, ттт
Ну якщо півроку не було ніяких здвигів, то останні тиждні новини обнадійливі
adelanteris• 05 октября 2022
Ответ для12 друзей Коршуна
фото
Вы Михаил?
anabelia• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він вважає, що треба поступитися всіма захопленими територіями. Що Зеленський має сісти за стіл переговорів. Тоді питання: чому ’сильні світу цього’, про яких він каже, що вони всі бояться путіна, досі допомагають нам зброєю і грошима?
Бо їм вигідно. Війна завжди вигідна. Це ще з історії пам‘ятаю. Ми просто багато чого не знаємо. Шкода тільки тих життів, які не повернеш. Для когось сенс життя і радість закінчилися.
Краденые абрикосы• 05 октября 2022
Как будто ваше мнение интересует правительство, к чему вообще эти дискуссии?
Nasta9019• 05 октября 2022
Фиг ему, а не сдача страны и это мнение военных тоже, у меня теперь практически всё окружение состоит из них и их родных. Не за это погибают наши военные, у них спросили вообще-то? Так их мнение надо идти до конца.
Еленнн• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
він боїться,що українці будуть їхати від ядерної війни до Канади,і буде йому конкуренція..
а по факту- ’Кемська волость..забирайте’..,цікаво,при схожій ситуаціі в Канаді- скільки земель би віддали. (особливо,згадавши їхню історію.)
автор kanareyka_tweety • 05 октября 2022
Ответ дляЕленнн
Ні, він постійно мені пише, щоб я емігрувала, поки не пізно
Swissi• 05 октября 2022
Ответ дляFilomena
Це дуже складний зв´язок. Багато хто думає, що війна, тому що Україна відбивається. А не тому, що рашка прийшла на чужу територію.
Sweet_Dreams_• 05 октября 2022
Заблокировала куму. Сидит в Женеве и ноет про ядерку и не все так адназначна дура 🤦🏽‍♀️
мимозка• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Але ж Маск досі не спростував своїх слів, і його ак ніхто позавчора не зламував
І що з того? Заплатили багато та й пише собі. До чого тут злам сторінки? Гроші багато чого вирішують, а великі гроші, майже усе.
4мама• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Лучше выжить, потому как пока ты жив ты в состоянии что то менять, а если умрёшь то все
Удалено администрацией...
Ответ дляSwissi
Особливо в Італії так думають і бісяться на українців
НамСвоюРобити• 05 октября 2022
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Вміння гарно формулювати і обґрунтовувати якусь ідею, не є 100% показником аналітичних здібностей і розвиненого логічного мислення.)

В мережі можна знайти такі ж ’достатньо аргументовані’ дописи про те, що Земля пласка, до прикладу.))
4мама• 05 октября 2022
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Так їм просто начхати на нас. Кожен мислить категоріями своєї вигоди. І з точки зору канадця він правий, їм буде краще.
Воно тупе просто не розуміє ЩО чекає світ якщо Україна не переможе.
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляInna__G
Звикайте, в рашці тільки так. Кажуть кому що де і коли писати., що думати, шо робити. Ви ж так хочете жити.
Удалено администрацией...
все ники заняты• 05 октября 2022
Любая война заканчивается переговорами. Рано или поздно это придётся сделать.
Вопрос только в количестве человеческого горя, смертей и боли.
Я ничего не предлагаю, идей никаких нет.
Я просто вижу что эта война выгодна всем властям, а наши люди теряют жизни и близких. Вот и всё
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це знаєте як дитячі ігри. Коли діти дуже сміються, потім плачуть. Так от і з нами. Сміялись, по приколу голосували, а тепер настав час плакати. Але нічо, як казав маленький хлопчик у відео, не «псіхуйте, не плач, все помиємо». І ми все переживемо.
Хотелось бы, конечно, но уже не все так точно....А в целом да, вы правы
miffka• 05 октября 2022
Если рашка такая сильная, почему так легко ушли с Киева? Нет у них сильной армии, там все разворовано, какие 100 лет? У них мобики голые, босые с ржавыми автоматами... а протесты по республикам уже назревают. Не разделяю точку зрения вашего пессимиста. Илон Маск повелся на русский блеф. Они ядерное оружие очень давно не испытывали.
NaAnKr• 05 октября 2022
Ответ дляТанюша
Ми на лівому березі, до нас ще дуже далеко((( Хоча новини дійсно обнадійливі, чекаємо наших!!!
Мушля51• 05 октября 2022
Да-да. Надо идти на уступки и закончить в братской могиле. Зато Маску и этому дебилу на душе спокойно.
Что, у дяди виза CUAET и пугают успехи ЗСУ на фронте? Ну да, а то ж канадцы пинок под зад и лететь домой прийдется.
Жесть, как выбесил. Я бы заблочила и все
gizma2019• 05 октября 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
По вашей логике в стране одни суицидники должны остаться? Никто не имеет права запирать людей в стране и не давать им права выжить
Mush_Mash• 05 октября 2022
Сподіваюсь, Ви сказали знайомому, що він пі@ор?
Swissi• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Це дурні люди так думають, а не італійці. В мене теж є одна знайома з Болгарії, яка, знаючи російську, слухає їх новини і думає, що знає суть. Навіть не аналізуючи, яким г...м її годують. Спершу намагалась її переконати, але потім зрозуміла, що немає сенсу. Добре, що не вона і не її колеги приймають рішення.
Танюша• 05 октября 2022
Ответ дляNaAnKr
Так, я сьогодні обдзвонила всіх знайомих, всих рідних.Тяжко - але чекають наших.
Julia 2020• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Grga• 05 октября 2022
Руський карабль, іди на йух!