Распутница• 06 октября 2022
Все таки хорошо жить одной
После двух браков поняла ,что самой намного легче жить , лучше , счастливее себя чувствую. У кого также? Кто один живет и отлично себя чувствует ?
Языката Хвеська• 06 октября 2022
Ответ дляА вот недавно
Я була минулого року, з дитиною лежала цього року в травні. А що там такого страшного і звідки ви?
Відділення неврології, куди кладуть з такими проблемами, завжди забите літніми людьми, багато лежачих. Задоволення ще те. Ну і потім маєш пройти купу лікарів, бо не випишуть додому.
ТаЕщеОптимистка• 06 октября 2022
Ответ дляВ танке
Вы ответили не мне,но простите я так скажу- если Вы не пробовали жить на минимум дохода+ плюс тащить самой сумки с продуктами(для Вас и ребенка)+ не поехать никуда,тк нет машины,то поверьте -это не в кайф((((и я Языкату Хвеську понимаю, когда зависишь от комфорта....
все я пробовала, все проходила, сама сына поднимала, от мужа помощи не было, т.к. пропал без вести. ничего, выжили.
Счастье_же_вот_оно• 06 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Проблеми з судинами. Погане самопочуття було хронічне, головні болі, весь час погано і все гірше ставало з кожним роком. Я була в такому відчаї, не передати. Бо проблеми такі зараз часто зустрічаються, але в чому причина не знають лікарі і лікувати не вміють. Врятували голки. Уже років 3 живу, майже як гормальна людина. Але, все боюся, що повернеться все. А якщо здорова людина, то звичайно, 44 це ще молодість і все ще може бути )
та же проблема,ни диганоз,ничего не поставить не могут.
Распутница
• 06 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Доставка чим допоможе, якщо стан напівсвідомості декілька днів. Відчуття, що вже наполовину на тому світі. І дитина поряд. Мені допомогти нікому, крім чоловіка. Швидка не знає що з цим робити, в лікарню теж пробувала. Відкачували два дні. То за два дні ми і вдома з цим справлялися, але чоловік капав і слідкував, чи дихаю ще
А феритин ви здавали?
Языката Хвеська• 06 октября 2022
Ответ дляРаспутница
А феритин ви здавали?
Феритин здавала два роки тому, коли вже мені було краще, але дико волосся почало випадати. Дуже низьким був. і віт.Д також
Языката Хвеська• 06 октября 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Луцьк. Клініка ’Яна’ Її голкотерапія мене врятувала. Стала одразу почуватися здоровою людиною. Раз у пів-року на 5 днів їду. Хоча, до неї голки теж проходила і 0. Коли стала почуватися краще, почала спортом займатися і холодні обливання після тренування. Я не ходила тоді, я літала. Енергія перла неймовірно. Потім перестала, бо налякали, що не можна, коли судини слабкі. Дурна, не треба було. Тепер ніяк не почну знов.
Распутница
• 06 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
В мене просто так само зараз самопочуття. Хочу здати Ферфтін вітамін д і гормони щт, в мене АИТ і гипотеріоз
А вот недавно• 06 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Ви хочете вилікуватись чи ні? Чому боїтеся проходити лікарів? В неврології не айс, можна лягти в терапію.
Да Щас же• 06 октября 2022
Ответ дляПрячусь от Всех
С чего вы взяли что тот кто не живет с мужчиной одиноко мастурбирует. У меня секса сколько хочешь, зачем для этого жить под одной крышей. Ради сосиски целого кабана заводить в хозяйстве?)
Тому так і є
У вас з чоловіками зустрічі час від часу, а в одружених все під рукою.
Распутница
• 06 октября 2022
Ответ дляДа Щас же
Тому так і є
В мене з чоловіком який під боком спав два роки ніц)
дамаАмстердама• 07 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
Я сама духовно, емоційно. Немає розуміння, не моя друга половинка він. Важко дуже морально, коли зовсім не розуміє тебе найближча людина. Дуже самотньо морально. Але, він ніколи не покине у скруті, в цьому я впевнена. Правда, декілька днів назад заявив, що житимемо доки син виросте (йому 11), а далі навряд чи будемо разом, бо він так не може. Щоб готувала собі почву. Для мене це було неочікувано, ревіла два дні, бо піти не можу зараз гордо грюкнувши дверима і як жити не знала. Потім заспокоїлася, час розставить все на свої місця. В кінці кінців у мене хоч є час і його підтримка, щоб забезпечити свою старість
Ну ,то чого чекати поки син виросте....він вже великий , а чим далі тим важче....мій чоловік , коли я починала розмову про розлучення завжди робив великі очі , і питав а шо не так? в нас ж все добре ,тож не сваримось......ну і не розмовляємо , не обіймаємось і ще багато не....то байдужісь .Його лякає реакція його батьків , бо шо ж люди скажуть .І все.....пограє роль турботливого два дні на тому кінець
Языката Хвеська• 07 октября 2022
Ответ длядамаАмстердама
Складно все це. Я прекрасно сама розумію, що треба розходитися, бо бісимо одне одного. Але, побутовий комфорт перемагає. Дитина, коти, житло, фінанси, самотність - як з цим розгребтися?
дамаАмстердама• 08 октября 2022
Ответ дляЯзыката Хвеська
ну , не знаю все одно приходить час ,коли емоційний стан найголовніше, в нещасливої мами не може бути щасливої дитини...все важко , но вот ви пишете самотність , я наприклад самотня з чоловіком і розумію що мені гірше з ним ,чим одній ,так у мене хоча б був шанс зустріти свою людину .Но в мене також свої ,но.....но я чекаю ,коли прийде час