Пушистый Пельмень• 06 октября 2022
США, эмиграция. Недостатки
Кто живет в США. Отговорите. Какие минусы жизни в этой стране?
СернаМоисеевна• 06 октября 2022
Ответ дляВсеЧетко
Мені, мабуть , зарано то ще розповідати. Тільки місяць тут. Давайте спочатку мінуси. Погоджуся з іншими: тут значно дорожче.але не все. На приклад, самий простий пакет мобільного зв´язку щомісяця 56 доларів. Фото в школі ( прости господи) мінімальний пакет замовлення 17 доларів.Ціни скрізь без податку. На касі завжди виходить дорожче. Без авто ну дуже важко. Далеко не заїдеш.
Що подобається. Школа. Чи то нам так не пощастило в Україні. Але згадую темні коридори, вчителі з надмірним виразом обличчя, так як мій син прийшов в перший клас після лікарняного не з самого початку року, він трішки замріяний у мене - то відразу було важко. І так всі 3 роки і пішло ’ не дуже успішний учень’. Що б не робив. Тут дуже чудова школа, привітні вчителі і діти з таким задоволенням сюди ходять. Бо їх хвалять за успіхи. Це при тому, що теж прийшли не з початку. І до цього англійська у нас була буквально пару слів.
Є безкоштовні класні курси англійської. Є бенефіти для біженців ( нам на місяць на їжу та кишенькові дають 1200 доларів на сім´ю) , медична страховка.
Мені тут набагато легше дихається. Не можу пояснити навіть. Вже їздила на профільний захід тут. Люди дуже відкриті.
Ми живемо поки в малому безпечному місці. Так як приїхали по U4U, то живемо в сапортів, поки не отримаємо документи. Далі дивлюся інше, більше місто.
У малих тут вже багато друзів, з якими гуляють.
А, і мінус. Але то тільки мій. Необхідно здавати тест на туберкульоз. І у мене виявився позитивним. Доробляла рентген. Все чисто. То цей тиждень додалося сивого волосся. Бо страшно було за наслідки.
У мене є свій маленький бізнес в Україні, тож сподіваюся, що як отримаю документи, продовжу вже легально тут. Знайшла тих, хто може проконсультувати. Плюс тут дають кар´єрного консультанта. Він допомагає з оформленням резюме, пошуком роботи.
Важко без знайомих на початку? Так, дуже.
Чи поїхала б я , знаючи вже оце все, ще раз? Так.
Чи рекомендую? Тут тільки ви маєте прийняти рішення. Якщо є досить авантюризму, як у мене, є ціль - велком ту USA))))
так у вас может быть внелегочный туберкулез, этот анализ крови очень точный и если он показал положительный результат, то туберкулез с большой вероятностью есть в организме, может не в легких просто. нужно обследоваться
Единорог помог• 06 октября 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Есть после БЦЖ. Именно поэтому у многих этот анализ положительный. В группах новоприбывший об этом куча постов.
ВсеЧетко• 06 октября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
У мене з самого дитинства проба манту була на пів руки. Не знаю чому. Така реакція організму. А сама бцж, яка у всих залишала на руці шрам, у мене не залишила навіть сліду.
Якби в мене був з самого дитинства туберкульоз - мабуть я б до 37 років не дожила або таки мала симптоми
КлаваЧерепиця• 06 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Афроамериканцев много во Флориде, пистолетов не видела у них, главное в стремный район не ходить. Наркоманов не видела, шприцы не валяются, детей часто один из родителей похищает , разводов много , все жрут кучу таблеток то для сна, то от депрессии, жирных много , одеваются не опрятно и без вкуса, маникюр паршивый у местных дам, и все очень медленные.
В Флориді афроамериканці?))
В Флориді маса латиносів, переважно кубинців та з Центральної Америки (нікарагуанців тощо), а негрів там небагато.
Просто латиноси не панькаються з неграми, як білі, там їх швидко на місце ставлять, тому негри не сильно Флориду люблять.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Виїхали бо війна і я знаю трохи англ. Що з того вийде - хз.
А просто подивитись, відпочити, то тут норм.
Дуже важко дітям в школі. Перерви по 3 хв, за які треба встигнути в туалет і дійти в інший клас. Рюкзак і інше таскають з собою. Але їда норм, не таке жахливе як в наших столовках.
У сестри донька в міддл скул, 7 клас.
Ніколи, починаючи з 5 років, коли діти починають ходити в школу, не було перерв по 3 хвилини.
Уроки у них як у нас пари в універах, між ними 2 перерви по 10 хв, і одна 30, на ланч.
В рюкзаках у дітей тільки ланчбокс і вода, все решта зберігається в індивідуальних шафках в коридорах. Підручник беруть перед уроком, після уроку кладуть в шафку, додому їх не носять.
Домашку роблять або на шкільних ноутах, котрі видають всім учням, або на листках, які потім складають в спеціальну папку.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Удалено администрацией...
Залежить від штату, міста і району.
Там, де живе моя родина, негрів немає, наркоманів теж.
Найбільша проблема - павліни, які голосно противно кричать і кидаються буквально під колеса, коли їдеш по дорозі на велосипеді))
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Але як зробити еміграцію, то питання. Минають 2 роки, а далі?
За 2 роки набрати потрібну для вступу в коледж кількість пойнтів, і залишитись по студентській візі.
Так що волонтерство і курси на ’відмінно’ в допомогу)
Морожена_курка• 06 октября 2022
Очень дорого. Ну вот очень.
Нам по карману в Украине было обслуживание в Обериге и лучшая частная школа детям. Там самая простенькая чш(в виде кемпинга, буквально) стоила бы 35000$ в год. На одного. Про стоматологию даже рассказывать не буду, это моя психотравма.))
К любой цене добавьте ещё налог штата и чаевые, если это сфера обслуживания. И никаких отмазок про «мне на работе чаевые не дают». Приготовьте 15% сверху.
Кстати, стригут жутко, ну жутко. А стоит это от 40$ и выше.
Транспорт - местами никак, кроме своей машины. Только водить.
Привычные нам продукты часто нужно либо забыть, лично приспосабливаться. Тот же творог в привычном нам виде не продаётся. Коттедж чиз не совсем то. И тд.
Фрукты и овощи безумно дороги, особенно, органик. Мы резко сократили потребление, по сравнению с Украиной.
Жильё вообще диких денег стоит, причём, выглядит это, гм, фанерным скворечником. Но это от штата зависит, мы жили в дорогом и сейсмически активном.
Что тоже минус, кстати.
Еще запомнилась цена на самолёты. Тут вам цен райанов, виззов и тп не дождаться…
А, ну и общественные прачечные меня добивали. Белье стирала вручную только. Хз, кто и что до меня там стирал.
В общем, мы как-то резонов остаться не нашли. При том, что много расходов на себя взяла фирма мужа.
Из плюсов - чудесные парки. Много. Водители, вышколенные при виде пешехода делать стоп моментом.
В офисе никто после 18 не сидит.
Классные разнообразные фастфуды. В принципе, можно не готовить)
Мы вернулись. И даже сейчас я туда не хочу.
Что тоже минус, кстати.
В офисе никто после 18 не сидит.
Я шалунья• 06 октября 2022
Мы в июне с детьми уехали в штаты к родственникам по визе , уже вот только вернулись обратно в Украину .Без мужа не вижу смысла там оставаться.Жили в небольшом городе , по визе оформили полную медстраховку детям на всякий случай, смогли оформить даже фудстемпы, дети ходили в летний лагерь.Еда там очень дорогая , без машины никуда.
А так в целом очень понравилось
КонФФетОшка• 06 октября 2022
Ответ для-Ань-
Так, я вважаю найважливішим ознайомитись з законодавством про щеплення і узнати алгоритм відмови від щеплень.
Може і не захочеться емігрувати.
для мене не проблема зробити, мені вони до дунаю.
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Ага, ага. Дочь работала все лето в лагере от частной дорогой школьі в Чикаго. Из едьі- снеки, чипсьі и - внимание- яблоки , намазанньіе какой- то гадостью. Потому что американские дети просто яблоки есть не приученньіе.
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляФизрукая
За кэш не пробовали работать?
Вопрос не ко мне, но , например , в Чикаго наехало столько украинцев, что работодатели на треть снизили оплату. Работаю за 10-11 баксов , при мин 15
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляВсеЧетко
Школа приватна чи державна? Бо дочка пропрацювавши літо в ам школі сказала, що то жах жахливий в усіх відношеннях. І то була школа з оплатою 1000 дол на місяць.
Дюагональ• 06 октября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Там где мы сейчас живем, то безопасно. Считается самый безопасный район в Штатах. Арлингтон, Вирджиния. Тут много эмигрантов, абсолютно разные национальности, географию можно изучать)) Люди все дружелюбные, всегда готовы помочь. Черных достаточно, не с пистолетами и агрессивных не видели. Мы как то случайно заехали в черный район, на нас конечно смотрели как на через чур смелых, но никто ничего не сказал.
Мои наблюдения. Много бесплатных площадок для бейсбола, футбола, тенниса и тд и все они забиты детьми и взрослыми. Очень много собак, но нет бродячих от слова совсем, кошек тоже. А вот белок как грязи. У нас парк рядом, вот так пройдешься по парку и белок 10 как минимум встретишь.
Мне тут нравится (если не брать цены в рассчет), но только приезжать на короткое время. Дома лучше, хочу домой, но ради детей пока сижу.
Приехали по визе.
А сколько там недвижимость стоит арендовать ?
Квартира 2 бэдрум или маленький дом?
А сколько комната стоит ?
Квартира 2 бэдрум или маленький дом?
А сколько комната стоит ?
Дюагональ• 06 октября 2022
Ответ дляПрикуси Язык
Одружена з дітьми, чоловік був в Європі, то виїхали разом, мова на 0, купа проблем і побут. Вже минуло 4 місяці.
А если муж был в ЕС на момент войны, то он смог податься на U4u?
У меня сейчас карта резидента ЕС Польши. На момент войны была в Польше.
Тоже хочу на ю4ю подаваться. Боюсь откажут
Ламзак_сдутый• 06 октября 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
В Флориді афроамериканці?))
Я живу у Флориді і бачу кількість афроамериканців. Латиносів більше у Колорадо і Техасі. У Флориді також є латиноси , але афроамериканців тут куди не поткнись і вони. У волмарті на касі лише афроамериканці, у клініках на ресепшн також, моя дитина ходила в садочок перед школою і там на весь садок було 7 білих дітей, вчителя афроамериканки . У школу ми пішли в гарну, рейтинг найвищий, але і тут афроамериканців багато. Медсестри також афроамериканки. У порівнянні із Нью Йорком, Колорадо, Лакотою і Мінесотою де я жила, то у Флориді їх багато
Ганцю в кєдах• 06 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
У сестри донька в міддл скул, 7 клас.
Є таке. Америка велика, школи різні. Про 3 хв не пам,ятаю, а 5 ,здається ,є у сина. Потім гляну точніше.
Дюагональ• 06 октября 2022
Ответ дляЛасунка
Ми взагалі ненадовго планували їхати, бо їхали до брата рідного та допомогли батькам виїхати разом. Додому треба, бо є нюанси особисті, навчання декількох осіб і не підходить різниця в часі. То ми трохи затрималися навіть, на допомогу подали, але так нічого і немає. Більше батьки звилюють, бо на українську пенсію нереально. І медичне стразування хоча б якесь потрібно.
Я где-то читала, что в США с 70 лет положена минималка и не зависимо платил налоги или нет.
Ответ дляМорожена_курка
Очень дорого. Ну вот очень.
Что тоже минус, кстати.
В офисе никто после 18 не сидит.
Что тоже минус, кстати.
В офисе никто после 18 не сидит.
Farmer cheese - це типу нашого творогу/білого сиру. Є не у всіх магазинах, але знайти можна.
Ответ дляНе умею мерить
Яблука з арахісовою пастою. Але це ж по бажанню)) Діти і просто яблука їдять. Тут доречі дуже класні вони, ми їздили збирати на спеціальний город, де ти робиш це за гроші.
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Обід в приватній недешевій чикагській школі
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Обід в приватній престижній школі в Чикаго.
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Ще повинні бути овочі, фрукти. В нас дають в міні коробочках броколі сире, бебі морквинки або яблуко.
Якби було ще щось, то дочка б мені це не скинула .... В нас в війну дітей харчують набагато краще, знаю , бо працюю з дітьми
З мінусів - без машини ніяк. От ніяк і все. Хіба в велике місто їхати, де розвинутий громадський транспорт.
В нашому місті (не дуже маленьке, доречі) автобус хіба на даунтауні. І все.
Людей на вулицях нема. Я не знаю, хто живе по сусідству, всі живуть в режимі дім - авто - робота - авто - магазин - дім.
Дорогі ціни на все. Як на мене, навіть у Німеччині все дешевше - житло, їжа, одяг. Але плюс в штаті де я живу, що у нас нема податку - я плачу на касі ту ціну, яку бачу на ціннику.
Ms. Искренность• 06 октября 2022
Ответ дляВсеЧетко
Спробуйте Mint Mobile - $15/ місяць
З плюсів - природа, це просто рай. Купа тваринок, шикарні дерева оранжево-червоні, повітря чистеньке.
Дуже привітні люди. Говорять між собою на відкриті теми, касирка може спокійно полялякати з тобою ні про що)) Про своє жіноче. На вулиці людина може сказати ’Мені подобається твій светр’. Ну інакші вони)
В загальному класно, цікаві розваги для дітей, хороша школа для дітей, діти вже втягнулись.
Великий плюс конкретно для мене - наявність підтримки. Але в той же час дуже хочеться незалежності, бо вибирати шкарпетки в Волмарті під наглядом родички - таке собі задоволення... Але я їм мега вдячна, нам дуже пощастило з ними.
Морожена_курка• 06 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Спасибо, мне уже не надо.
Я уже в Киеве покупаю)