Пушистый Пельмень• 06 октября 2022
США, эмиграция. Недостатки
Кто живет в США. Отговорите. Какие минусы жизни в этой стране?
ВсеЧетко• 06 октября 2022
Ответ дляMs. Искренность
Спробуйте Mint Mobile - $15/ місяць
Ого яка різниця
. Мені волонтер допомагала. Запит був на хороший мобільний інтернет. Потрібно на зв´язку бути постійно
Ганцю в кєдах• 06 октября 2022
Ответ дляLoveYou
Яблука з арахісовою пастою. Але це ж по бажанню)) Діти і просто яблука їдять. Тут доречі дуже класні вони, ми їздили збирати на спеціальний город, де ти робиш це за гроші.
Вам сказали- непривчені, значить ні.
Не сперечайтеся.
Недешева, престижна школа за 1000 в місяць з тієї ж опери.
Не сперечайтеся.
Гигиенишвили• 06 октября 2022
Ответ дляДюагональ
А сколько там недвижимость стоит арендовать ?
Квартира 2 бэдрум или маленький дом?
А сколько комната стоит ?
Квартира 2 бэдрум или маленький дом?
А сколько комната стоит ?
Мы снимаем 1 бедрум за 2200. Еще обставить надо, сдают абсолютно пустые, только кухня есть с техникой. Цен на дом и комнаты не знаю.
Дюагональ• 06 октября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Ой мое как целая зп((( офигеть
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляLoveYou
А ви дивились меню на сайті?
Бо у нас дуже різноманітне меню, хоча школа не приватна.
Нащо воно мені? В мене там працювала все літо донька, вже повернулася до Києва , їй запропонували викладати першокурсникам в її ж вузі. До речі, дівчинку ,яка з нею працювала в тій школі в Чикаго нещодавно на вулиці серед білого дня побили та відібрали сумочку.( Не знаю, може не вся Америка така , але ну його те,Чикаго..
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Вам сказали- непривчені, значить ні.
Не сперечайтеся.
Ну я не знаю стоимость обучения в средней и старшей школе,можете позвонить и уточнить. Но уже вижу как советчица без мужа и с парочкой детей под мьішкой плюется на такую дешевую школу. Средняя зп в Чикаго 4 тьіс минус налог. Т е 2 тьіс в школе за 2 детей- 1/ 3 бюджета среднего чикагца. Но не советчицьі , те намного богаче. Фото с рекомендательного письма дочки, лень данньіе убирать
Не умею мерить• 06 октября 2022
Ответ дляДюагональ
Ой мое как целая зп((( офигеть
А заплосбировать 1 канал и поставить пломбу- как ползарплатьі. 1100 дол. Можно 2 билета домой купить, если будет за что.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Очень дорого. Ну вот очень.
Нам по карману в Украине было обслуживание в Обериге и лучшая частная школа детям. Там самая простенькая чш(в виде кемпинга, буквально) стоила бы 35000$ в год. На одного. Про стоматологию даже рассказывать не буду, это моя психотравма.))
К любой цене добавьте ещё налог штата и чаевые, если это сфера обслуживания. И никаких отмазок про «мне на работе чаевые не дают». Приготовьте 15% сверху.
Кстати, стригут жутко, ну жутко. А стоит это от 40$ и выше.
Транспорт - местами никак, кроме своей машины. Только водить.
Привычные нам продукты часто нужно либо забыть, лично приспосабливаться. Тот же творог в привычном нам виде не продаётся. Коттедж чиз не совсем то. И тд.
Фрукты и овощи безумно дороги, особенно, органик. Мы резко сократили потребление, по сравнению с Украиной.
Жильё вообще диких денег стоит, причём, выглядит это, гм, фанерным скворечником. Но это от штата зависит, мы жили в дорогом и сейсмически активном.
Что тоже минус, кстати.
Еще запомнилась цена на самолёты. Тут вам цен райанов, виззов и тп не дождаться…
А, ну и общественные прачечные меня добивали. Белье стирала вручную только. Хз, кто и что до меня там стирал.
В общем, мы как-то резонов остаться не нашли. При том, что много расходов на себя взяла фирма мужа.
Из плюсов - чудесные парки. Много. Водители, вышколенные при виде пешехода делать стоп моментом.
В офисе никто после 18 не сидит.
Классные разнообразные фастфуды. В принципе, можно не готовить)
Мы вернулись. И даже сейчас я туда не хочу.
Что тоже минус, кстати.
В офисе никто после 18 не сидит.
Багатр з чим не погоджуся.
Щодо шкіл - треба було вибирати для життя хороші райони, там і державні школи з високим рейтингом, безкоштовно. Племінниця навчається в державній школі з рейтингом 9, яка входить в десятку кращих шкіл штату, оплачують тільки півтора доларв в день за ланч. Можна носити своє, тоді взагалі платити не треба.
Громадський транспорт в великих містах нормальний. Іноді навіть швидше метро або надземкою їхати, ніж в пробках стояти. В маленьких містечках так - без машини складно.
За ’привычными’ продуктами велкам в ’європейські’ магазини. Хоча і в супермаркетах зараз без проблем можна купити і соняшникову олію, і гречку, і солоні, а не солодкі огірки, і сметану, і кефір тощо. Донька недавно фото скинула, в звичайному супермаркеті декілька видів солодощів Рошен)
Фрукти і овочі дико дорогі??? То хіба ви в Юті або на Алясці жили)
Бо в тому самому Семс, Костко або Алді зараз авокадо від 50 до 65 центів за штуку, банани до 70 центів за паунд, яблука Грені сміт сітка більше 3 кг до 7-8 доларів. Це нормальні органік фрукти хорошої якості. Повно фермерських магазинів, де прекрасні органічні овочі, фрукти і ягоди за нормальними цінами. Я особисто, коли була у сестри, була вражена, наскільки смачні кавуни та персики, бо завжди думала, що смачніших за херсонські немає.
Днями донька їла помідори з фермерського магазину, сказала, майже як з нашої дачі.
Житло так, там будують з деревини і блоків. Це швидше, дешевше і безпечніше, ніж з каменю. Як ’скворєчнікі’ це виглядає в старих дешевих районах, і то далеко не завжди.
Так само і громадські пральні - вони є в старих районах, бо раніше в дешевих апартах заборонялось ставити пральні машини.
В нормальних місцях і житло гарно виглядає, і громадських пралень немає.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я живу у Флориді і бачу кількість афроамериканців. Латиносів більше у Колорадо і Техасі. У Флориді також є латиноси , але афроамериканців тут куди не поткнись і вони. У волмарті на касі лише афроамериканці, у клініках на ресепшн також, моя дитина ходила в садочок перед школою і там на весь садок було 7 білих дітей, вчителя афроамериканки . У школу ми пішли в гарну, рейтинг найвищий, але і тут афроамериканців багато. Медсестри також афроамериканки. У порівнянні із Нью Йорком, Колорадо, Лакотою і Мінесотою де я жила, то у Флориді їх багато
Може від міста та району залежить.
В Майамі афроамериканців набагато менше, ніж латиносів. Іспанська всюди, мало не більше, ніж англійської.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Обід в приватній недешевій чикагській школі
Ви ж самі писали, що це було влітку. Діти туди на пару годин приходили, тому такий перекус.
Зазвичай в їдальні великий вибір овочів, овочевих салатів, бобів, завжди є молочне (мінимум шоколадне або полуничне молоко), завжди є м´ясо/риба. Картопля фрі, бургери, чіпси та кола також є завжди.
Ганцю в кєдах• 06 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Давайте на цьому й завершимо обговорення престижної школи на 186 учнів, з високою оплатою 5600 на рік, якої немає у жодному рейтингу. Ви далекі від освіти американської, це просто не ваше, от повірте, давати якісь оцінки з теми школи у США
Ганцю в кєдах• 06 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Це українська школа
Ганцю в кєдах• 06 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Учора оплатила за 2 пломби і 2 коронки трохи менше 600 доларів. Сьогодні у темі запитала розцінки в Україні. +/- те саме.
Морожена_курка• 07 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Багатр з чим не погоджуся.
Да как я теперь жить буду, без вашего согласия. Я что, спрашивала у вас, где нам нужно было правильно жильё выбирать и какие фрукты предпочитать?
Ганцю в кєдах• 07 октября 2022
Покажу вам типову америк школу. Немаю чим зайнятися Це старша школа, одна з новіших і один з її стадіонів. Не знаю чи хороші фото, сильне сонце, нічого практично не бачу.
Ганцю в кєдах• 07 октября 2022
Це діти після школи ( школа щойно завершилася) ідуть на тренування. На інший стадіон, не той що я фоткала
Ганцю в кєдах• 07 октября 2022
А це футболісти. Причина чому я в цій школі. Дочекаюся поки приїде наша команда, сьогодні син не мав як з командою їхати, я везла, і поїду додому
Ламзак_сдутый• 07 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
А за страховку медичну скільки ви платите?
Ганцю в кєдах• 07 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
12 на сім,ю/місяць
Ганцю в кєдах• 07 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ви по програмі u4u ?
Ні. Страховка від роботи. За чутками, мережі типу волмарта, фредмеєра мають такі самі бенефіти, а то й кращі.
Ламзак_сдутый• 07 октября 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Так, це крута ціна. Як давно ви США і ким працюєте? Місцеву освіту отримали чи по українському диплому працюєте? Я тільки на початку шляху еміграції.
ОдинРазНадетое• 07 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Може в Канаду поїхати?
А в Канаде, что легче? Жилье хрень снимешь, с работой полная жопа, на одно место по 10 желающих даже на самые простые работы.
Оскорбляю всячески• 07 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Ну так не пишіть тоді, що в США все так погано, несмачно і жахливо, бо це далеко не так. Це ваш суб´єктивний досвід, заснований на поганому місцюі проживання та на покупках в дешевих магазинах.
Це як на запитання ’А який Київ?’ житель хруща, що харчується тільки продуктами з АТБ, буде розказувати, що все погано.
Морожена_курка• 07 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Не пишіть мені, шо мені писати, дивна жінка з дешевими яблуками по 320 грн за 3 кг.
Оскорбляю всячески• 07 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Дивна жінка, не порівнюйте ціни в США з нашими, бо рівень доходу в наших країнах аж занадто різний))
Морожена_курка• 07 октября 2022
Ответ дляОскорбляю всячески
Вот такое порасползалось из своих хрущевок, пропахших подсолнечным маслом, по всему миру, и гнёт пальцы перед соотечественниками, фу. Вырвались уровень доходов понюхать.
Оскорбляю всячески• 07 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Дивна жінка, шоб ви знали, я від початку війни в Україні знаходжуся, в прифронтовій зоні, бо приношу корись саме тут) Хоч і можу без проблем виїхати в США.
А в США я бувала неодноразово, бо у мене там близькі родичі, тож більш-менш в курсі, як там живуть нормальні люди.
Все, бувайте здорові, бісер зараз занадто дорогий, не буду більше розкидати))
Единорог помог• 07 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
У вас какая-то неадекватная реакция на чужие комментарии. Вас что как-то оскорбило то, что другой человек написал о доступных фруктах? До такой степени что надо вот это вот писать?