Запретный фрукт• 07 октября 2022

Баду і тіндер. Якийсь жах.

То всі такі сайти знайомств? Я взагалі знайома з цими сайтами вже декілька років, і там фактично одні і ті самі обличчя і багато одружених які шукають щось одноразове. Де ви знайомитесь з нормальними, освіченими мужиками? Де ви зі своїм познайомились? Ні один не подобається( якесь таке все фу, зареєструвалась і вже навіть не заходжу туди. Порадьте щось. Але десь серцем розумію багатий успішний і розумний там навряд буде, погоджуєтесь? Це велика рідкість. А де тоді такі знайти? Я не можу(
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
на передовой
Ну завдяки цим красунчикам ми зараз спимо і тут сидимо
То взагалі моя любов і пошана для кожного 💗
Туфли в чешуе• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
это несомненно.
вы спросили где они - я вам ответила где.
им там не до тиндера
Меня много• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Поставила що я за кордоном
Люди добрі дайте спокій. Наші чоловіки типові : якісь дешеві кросівки, худий високий дурна кепка і джинси і тільки прівЕт. Ну або мусульмани . Що робити?
А Вы ждете джентельмена в Бриони и в туфлях Гуччи?
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Сосед мой айтишник, 35 лет, еврей, это к тому, что выездной, вдруг кому выехать надо. Рассказывал мне про свои приключения на СЗ. Все то же самое-и возраст женщины приуменьшают, и фотки ставят лет на 5 моложе, а на свидания приходят на 1- кг больше, и после первых встреч много претензий уровня ’Ты мне почему вчера не позвонил, почему не пригласил к себе’.
Внешность у него ок, в общении тоже ничего. Но найти непросто.
в смысле ’выездной’
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
ви знаєте, з того, що я знаю, якщо чоловік нормальний, то дуже швидко там когось знаходить. Знаю кількох, як тільки вони ’пішли на Тіндер’, одразу знайшли стосунки, мій колишній чоловік в тому числі
так если он нормальный, почему тогда бывший?
Лгин• 07 октября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Вы правда думаете, что у накачанных губ и нарощенных ресниц есть какой-то особый статус))) насмешили)
Коли хотілося принизити, а принизили тільки себе🤣👏
автор Запретный фрукт • 07 октября 2022
Ответ дляМеня много
Та ні)) я вже нікого більше не чекаю до і так не знайду кому я треба
Каравай-каравай• 07 октября 2022
Ответ дляПоумничка
в смысле ’выездной’
В смысле не гражданин Украины, может выехать.
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
это вы от него знаете или сами так решили? Он ваш сосед, еврей (а не израильтянин), и вы знаете, что у него не украинского гражданства?
Frenzy• 07 октября 2022
Был я там, облили говном. А я же успешный, богатый в будущем, целеустремленный сижу ан советчице. Не знают чего потеряли, хы хы .
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мені такий років навіть 40 підійшов би, мені 28 буде))
Познайомилася з хлопцем, шукає пару(я заміжня,старша на 12 років, просто оцінювала його людські якоств). Ну з першого погляду адекватний, але... він довго буде ще шукати пару. Не уважний до деталей зовсім. Я не про відносини, просто такий він є. От наче не бикуватий, а якесь телятко.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляFrenzy
Ви мужчина? А чому в темах писали від жіночої особи? Пам´ятаю тему про Вас як бізнесменшу і тему про те як на вєліку крутому любите ганяти ночами в полі
Идущаяповолнам• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Я он іноді ці відео дивлюсь з мужика т з ЗСУ, у мене питання : де вони всі є? Вони реальні? Ну принаймі на цих сайтах я їх не бачу і на вулиці теж, бо логічно в машинах може. Але кудись ж вони ходять?
Моя знайома свого чоловіка знайшла у 2014, коли їздила волонтерити на схід. Зараз він служить, вона теж, пішла добровільно в митну службу на кордоні, там познайомилася з чоловіком-військовим, що теж там служить. Любов-морковь, зі своїм розлучилася, новий, правда, теж одружений і дружина з дитиною за кордоном.
Так що йдіть волонтерити, благословляю вас на це. Хлопці в ЗСУ зараз дійсно круті. І головне, що робота і повага до них залишаться з ними і після нашої перемоги. Бо чесно, якщо ще до війни сидіння на сайті здорового мужика якось можна пояснити, то зараз, коли всі як бджоли суїтяться-то це або збоченці залишилися, або якісь нероби.
Акукарача• 07 октября 2022
С мужем познакомились в Инстаграм 5 лет назад, но до этого были однокурсниками, просто не пересекались.
До мужа как-то пыталась сидеть на тиндере, ничего толкового, или женатики или странные, но всякое бывает, у меня одна знакомая мужа нашла на баду, так что у каждого своя судьба
Солнечный день• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Ну мені не подобаються ті накачані які виглядають як егоїсти, якщо вони ще з гордою мордою фотки ставлять і губи майже качкою роблять.
Для мене сексуально коли чоловік заробляє класні гроші, не худий і не грубий і вміє класно в ліжку поводиться без заборон ))) оце сексі для мене.
А зачем ему тусить на сайте? За такими очередь женщин в реальной жизни.
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
То може вам діапазон 28-30?) Ви шукаєте папіка для утримання? Бо дуже вже часто читаю слово

Багатий
Интимная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мало)) тому і шукаю когось класного)))
А навіщо Ви йому? Не ображайтесь
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мало)) тому і шукаю когось класного)))
Ті, хто класно заробляють, зазвичай шукають собі рівну жінку)
Интимная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
Сайт знайомств на якому реєстрація для чоловіків від 1000$. Для жінок вибирати по зовнішності і віку . Так шансів буде в 1500 більше бо бідний і халявщиками там не обзаведешся! Ідея?!)))
Ідея.
А для жінок реєстрація тільки з грудьми 3+ та своїм житлом.
Згодні ж?
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Вот верно говорите, и женщин это тоже касается...
Кошмарище)
Курочка• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Один каже а ти скільки платиш за зйомну квартиру? Відразу в перші хв розмови я тиру кажу а нащо тобі? Він ну просто
Я сказала він такий Бля ти що такі бабки і мало не мати в трубку я в шоці..
Я поклала трубку і в блок відразу
Шок (
Мені так колись така істота позвонила і весь час випитувала, скільки сексуальних партнерів в мене було
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
Сподіваюсь, зараз дуже мало моделей сім´ї же чоловік гаманець, А жінка просто гарна підстилка
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Дитина є, але мене не цікавлять чоловіки, які ведуть дитячі гуртки. Я хочу чоловіка, який чогось досяг в житті, з доходом не менше 5000$.
А у вас який дохід?)
biancobaffo• 07 октября 2022
Здравствуйте.Мне 48, выгляжу и дают на 10 лет меньше. Детей нет, имущественных претензий нет.
Заработок? Здесь по-зному: может быть и 600 в месяц, а может и 3000.
185/90, седой и стрижусь наголо, очки.
Вас, наверное, больше ничего не интересует?
Если таки да, то прошу без лишних реверансов.
Mary-d35b• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Не можу з вами погодитись) бо такі якраз і дарують машини жінкам)
Ну, або ублажаєте його і дарує машину
Або купуєте сама, і будуєте з успішним рівноправні стосунки і любов

Зараз балом правлять емансиповані жінки 🌚 він у будь-якому разі обере ту, з якою цікаво. Спільні інтереси і тд. Тобто один рівень
Мудробаба• 07 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Желаю, чтобы всё удачно сложилось Интересна история мч, как давно он был на сайте и почему там оказался?
Около 2-х месяцев, он скептически относился к сз, не верил, что там можно найти человека для отношений. Его родители буквально уговорили создать там анкету. У меня есть и другие примеры кто познакомился именно там, тоесть все реально, просто это своего рода труд - переписываться, ходить на встречи. Иногда читать гадости и критику от больных людей, но с этим сталкивается каждая. Спасибо, вам тоже удачи в личной жизни.
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Есть и на СЗ военные, просто не все они такие красавчики, как в популярных видео, обычные мужики.
А те, которые красавчики, у них отбоя нет от девушек
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
М-да... вы не найдете никого с такими претензиями.
Даже не знаю, это инфантилизм или просто глупость. Что вы сами готовы предложить мужчине, который отдаст штуку за то, чтоб посмотреть на фото незнакомых женщин? Только внешность и молодость, так это не дефицит вообще
Платье Длинное бальное• 07 октября 2022
умный вполне может быть. какой нибудь педагог ботаник на минималке, в каникулы от нефиг делать может и сиди развлекается. богатый и успешный, ну... у него чисто технически не будет времени там копаться. Богатый и успешный он работой занят. Ищите их в элитных спорт клубах, спа, и статусных ресторанах, либо на каких то проф мероприятиях, нетворкингах. правда это требует затрат и материальных и физических, и подразумевает что у вас приблизительно один статус с богатым и успешным, если вы посещаете одни и те же заведения и мероприятия.
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Не спорю. Так, вспомнилось. Мы уже не вместе. Сейчас у меня есть требования к мужчине. Абы кто не подойдёт. Я над собой много работала, много чего добилась, знаю себя и свои предпочтения. Меня уже не заинтересует такой нищий дрыщ. Нет желания тратить своё время и силы на такого. Естественно, мужчина будет обеспеченный, солидный, умелый и нежный в сексе, без заморочек и шаблонов в голове. На сз такие не водятся.
За такими очередь стоит из тех, кто ’над собой работал’