Запретный фрукт• 07 октября 2022
Баду і тіндер. Якийсь жах.
То всі такі сайти знайомств? Я взагалі знайома з цими сайтами вже декілька років, і там фактично одні і ті самі обличчя і багато одружених які шукають щось одноразове. Де ви знайомитесь з нормальними, освіченими мужиками? Де ви зі своїм познайомились? Ні один не подобається( якесь таке все фу, зареєструвалась і вже навіть не заходжу туди. Порадьте щось. Але десь серцем розумію багатий успішний і розумний там навряд буде, погоджуєтесь? Це велика рідкість. А де тоді такі знайти? Я не можу(
Запретный фрукт
• 07 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
на передовой
Ну завдяки цим красунчикам ми зараз спимо і тут сидимо
То взагалі моя любов і пошана для кожного 💗
Туфли в чешуе• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
это несомненно.
вы спросили где они - я вам ответила где.
им там не до тиндера
Меня много• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Поставила що я за кордоном
Люди добрі дайте спокій. Наші чоловіки типові : якісь дешеві кросівки, худий високий дурна кепка і джинси і тільки прівЕт. Ну або мусульмани . Що робити?
А Вы ждете джентельмена в Бриони и в туфлях Гуччи?
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Сосед мой айтишник, 35 лет, еврей, это к тому, что выездной, вдруг кому выехать надо. Рассказывал мне про свои приключения на СЗ. Все то же самое-и возраст женщины приуменьшают, и фотки ставят лет на 5 моложе, а на свидания приходят на 1- кг больше, и после первых встреч много претензий уровня ’Ты мне почему вчера не позвонил, почему не пригласил к себе’.
Внешность у него ок, в общении тоже ничего. Но найти непросто.
в смысле ’выездной’
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
ви знаєте, з того, що я знаю, якщо чоловік нормальний, то дуже швидко там когось знаходить. Знаю кількох, як тільки вони ’пішли на Тіндер’, одразу знайшли стосунки, мій колишній чоловік в тому числі
так если он нормальный, почему тогда бывший?
Лгин• 07 октября 2022
Ответ дляДама_из_рекламы
Вы правда думаете, что у накачанных губ и нарощенных ресниц есть какой-то особый статус))) насмешили)
Коли хотілося принизити, а принизили тільки себе🤣👏
Запретный фрукт
• 07 октября 2022
Ответ дляМеня много
Та ні)) я вже нікого більше не чекаю до і так не знайду кому я треба
Каравай-каравай• 07 октября 2022
Ответ дляПоумничка
в смысле ’выездной’
В смысле не гражданин Украины, может выехать.
Поумничка• 07 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
это вы от него знаете или сами так решили? Он ваш сосед, еврей (а не израильтянин), и вы знаете, что у него не украинского гражданства?
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мені такий років навіть 40 підійшов би, мені 28 буде))
Познайомилася з хлопцем, шукає пару(я заміжня,старша на 12 років, просто оцінювала його людські якоств). Ну з першого погляду адекватний, але... він довго буде ще шукати пару. Не уважний до деталей зовсім. Я не про відносини, просто такий він є. От наче не бикуватий, а якесь телятко.
Женамужная• 07 октября 2022
Ответ дляFrenzy
Был я там, облили говном. А я же успешный, богатый в будущем, целеустремленный сижу ан советчице. Не знают чего потеряли, хы хы .
Ви мужчина? А чому в темах писали від жіночої особи? Пам´ятаю тему про Вас як бізнесменшу і тему про те як на вєліку крутому любите ганяти ночами в полі
Идущаяповолнам• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Я он іноді ці відео дивлюсь з мужика т з ЗСУ, у мене питання : де вони всі є? Вони реальні? Ну принаймі на цих сайтах я їх не бачу і на вулиці теж, бо логічно в машинах може. Але кудись ж вони ходять?
Моя знайома свого чоловіка знайшла у 2014, коли їздила волонтерити на схід. Зараз він служить, вона теж, пішла добровільно в митну службу на кордоні, там познайомилася з чоловіком-військовим, що теж там служить. Любов-морковь, зі своїм розлучилася, новий, правда, теж одружений і дружина з дитиною за кордоном.
Так що йдіть волонтерити, благословляю вас на це. Хлопці в ЗСУ зараз дійсно круті. І головне, що робота і повага до них залишаться з ними і після нашої перемоги. Бо чесно, якщо ще до війни сидіння на сайті здорового мужика якось можна пояснити, то зараз, коли всі як бджоли суїтяться-то це або збоченці залишилися, або якісь нероби.
Акукарача• 07 октября 2022
С мужем познакомились в Инстаграм 5 лет назад, но до этого были однокурсниками, просто не пересекались.
До мужа как-то пыталась сидеть на тиндере, ничего толкового, или женатики или странные, но всякое бывает, у меня одна знакомая мужа нашла на баду, так что у каждого своя судьба
Солнечный день• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Ну мені не подобаються ті накачані які виглядають як егоїсти, якщо вони ще з гордою мордою фотки ставлять і губи майже качкою роблять.
Для мене сексуально коли чоловік заробляє класні гроші, не худий і не грубий і вміє класно в ліжку поводиться без заборон ))) оце сексі для мене.
А зачем ему тусить на сайте? За такими очередь женщин в реальной жизни.
Интимная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Мало)) тому і шукаю когось класного)))
А навіщо Ви йому? Не ображайтесь
Интимная• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
Сайт знайомств на якому реєстрація для чоловіків від 1000$. Для жінок вибирати по зовнішності і віку . Так шансів буде в 1500 більше бо бідний і халявщиками там не обзаведешся! Ідея?!)))
Ідея.
А для жінок реєстрація тільки з грудьми 3+ та своїм житлом.
Згодні ж?
Курочка• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Один каже а ти скільки платиш за зйомну квартиру? Відразу в перші хв розмови я тиру кажу а нащо тобі? Він ну просто
Я сказала він такий Бля ти що такі бабки і мало не мати в трубку я в шоці..
Я поклала трубку і в блок відразу
Шок (
Я поклала трубку і в блок відразу
Шок (
Мені так колись така істота позвонила і весь час випитувала, скільки сексуальних партнерів в мене було
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
Сподіваюсь, зараз дуже мало моделей сім´ї же чоловік гаманець, А жінка просто гарна підстилка
biancobaffo• 07 октября 2022
Здравствуйте.Мне 48, выгляжу и дают на 10 лет меньше. Детей нет, имущественных претензий нет.
Заработок? Здесь по-зному: может быть и 600 в месяц, а может и 3000.
185/90, седой и стрижусь наголо, очки.
Вас, наверное, больше ничего не интересует?
Если таки да, то прошу без лишних реверансов.
185/90, седой и стрижусь наголо, очки.
Ответ дляЗапретный фрукт
Не можу з вами погодитись) бо такі якраз і дарують машини жінкам)
Ну, або ублажаєте його і дарує машину
Або купуєте сама, і будуєте з успішним рівноправні стосунки і любов
Зараз балом правлять емансиповані жінки 🌚 він у будь-якому разі обере ту, з якою цікаво. Спільні інтереси і тд. Тобто один рівень
Мудробаба• 07 октября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Желаю, чтобы всё удачно сложилось
Интересна история мч, как давно он был на сайте и почему там оказался?
Около 2-х месяцев, он скептически относился к сз, не верил, что там можно найти человека для отношений. Его родители буквально уговорили создать там анкету. У меня есть и другие примеры кто познакомился именно там, тоесть все реально, просто это своего рода труд - переписываться, ходить на встречи. Иногда читать гадости и критику от больных людей, но с этим сталкивается каждая. Спасибо, вам тоже удачи в личной жизни.
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Есть и на СЗ военные, просто не все они такие красавчики, как в популярных видео, обычные мужики.
А те, которые красавчики, у них отбоя нет от девушек
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Треба короче зробити так
М-да... вы не найдете никого с такими претензиями.
Даже не знаю, это инфантилизм или просто глупость. Что вы сами готовы предложить мужчине, который отдаст штуку за то, чтоб посмотреть на фото незнакомых женщин? Только внешность и молодость, так это не дефицит вообще
Платье Длинное бальное• 07 октября 2022
умный вполне может быть. какой нибудь педагог ботаник на минималке, в каникулы от нефиг делать может и сиди развлекается. богатый и успешный, ну... у него чисто технически не будет времени там копаться. Богатый и успешный он работой занят. Ищите их в элитных спорт клубах, спа, и статусных ресторанах, либо на каких то проф мероприятиях, нетворкингах. правда это требует затрат и материальных и физических, и подразумевает что у вас приблизительно один статус с богатым и успешным, если вы посещаете одни и те же заведения и мероприятия.
Грушки-яблочки• 07 октября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Не спорю. Так, вспомнилось. Мы уже не вместе. Сейчас у меня есть требования к мужчине. Абы кто не подойдёт. Я над собой много работала, много чего добилась, знаю себя и свои предпочтения. Меня уже не заинтересует такой нищий дрыщ. Нет желания тратить своё время и силы на такого. Естественно, мужчина будет обеспеченный, солидный, умелый и нежный в сексе, без заморочек и шаблонов в голове. На сз такие не водятся.
За такими очередь стоит из тех, кто ’над собой работал’