Не фонарь• 07 октября 2022
Сама вдала та невдала річ, яку ви зробили в своїй квартирі
І радили б або ж нерадили б. Дівчата, що Вам найбільш зручним є у вашій квартирі. І що є найбільш невдалим. Наприклад у мене: невдалим рішенням є:
-кутова мийка - незручно;
-темні двері міжкімнатні - враження що постіно брудні.
-мало розеток
Із вдалого світла мебель пил не видно, на відміну від темних дверей
-кутова мийка - незручно;
-мало розеток
Не фонарь
• 09 октября 2022
Ответ дляStepa_nida
В руках не тримала, тому не буду казати саме про власні тактильні відчуття.
По роботі є клієнти-дизайнери, які дуже багато використовували це покриття у проектах, то вони кажуть їх замовники не можуть тактильно сказати, на що саме ця підлога схожа, але деякі питають чи ввімкнено теплу підлогу (особливо зимою), бо покриття тепле і приємне на дотик.
Дякую! Тому що зараз маю ламінат та паркетну доску, але ламінат холодний але ізносостійкий в тей де час паркетная доска в рази краща тактильно за ламінат але царапається сильно. От думаю чи є щось середнє
Stepa_nida• 09 октября 2022
Ответ дляНе фонарь
В мене друзі незадоволені вінілом (він в них не Вікандерс і без пробкового шару), кажуть що він собаки цокає і від меблів царапається. Тому тут дісйно складне рішення
В шоколаде• 09 октября 2022
Ответ длямиссДавеча
Незручності:
не вистачає розеток у деяких місцях
не провели підсвітку на шафи
Вдало:
декоративна штукатурка на стелях
не вистачає розеток у деяких місцях
не провели підсвітку на шафи
Вдало:
декоративна штукатурка на стелях
можна фото штукатурки на стелі?
В шоколаде• 09 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Пофарбовані стіни на кухні і відсутність дверей - великий жирний мінус.
а які стіни рекомендуєте?
Теж планували фарбувати
Меня прет))• 09 октября 2022
Ответ дляВ шоколаде
а які стіни рекомендуєте?
Теж планували фарбувати
Штукатурка покрита лаком.
В шоколаде• 09 октября 2022
Ответ дляМеня прет))
Штукатурка покрита лаком.
дякую, навіть не думали у цьому напрямку
Меня прет))• 09 октября 2022
Ответ дляВ шоколаде
😘
Пофарбовані стіни - гарно, якщо ви там будете тільки каву пити. Якщо повноцінно використовувати, то не практично. Нічим абсолютно не можу відмити плями 😔
Буду пробувати фарбувати ті місця
Я в дамках• 10 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
одно из самых удачных приобретений - стиралка с сушкой, кожаный диван, электрогриль. Из минусов - делали нишу под шкаф купе Икея, в наличии на тот момент его не было, попросили подождать, а тут - война. Так с пустой нишей и живем((( Еще жалею, что телевизор Сони не купили, 40тыс стоил, купили Филипс за 27, а он реально хуже(((
А посоветуйте, пожалуйста, модель стиралки с сушкой.
Ответ дляБелоснежко
Неудачное
темные двери и мебель,
матовые стекла,
матовая рельефная плитка на полу,
мало розеток,
мягкий уголок на кухне,
окна не поменяли, оставили от застройщика,
встроенная ванная,
не сделали теплый пол, тогда было дорого
Удачное
дорогая фабричная кухонная мебель,
белые глянцевые фасады на кухне,
дорогие смесители,
хорошая духовка,
посудомойка,
мощная вытяжка
темные двери и мебель,
матовые стекла,
матовая рельефная плитка на полу,
мало розеток,
мягкий уголок на кухне,
встроенная ванная,
Удачное
дорогая фабричная кухонная мебель,
белые глянцевые фасады на кухне,
дорогие смесители,
хорошая духовка,
посудомойка,
мощная вытяжка
Вытяжку покажите пожалуйста свою
Из ДОМа-2 Я• 14 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Невдале рішення - ванна-джакузі 180 см довжини (я в неї тону). Вдале - кухня кольору слонової кістки.
Невдале рішення - люстра вартістю в авто (треба було пошукати менш дорогий варіант) та незручні м´які меблі, вдале - кахельна плитка в кухні на підлозі (дуже зручно прибирати) та паркет (не ламінат) в інших кімнатах
а що за невдалі м’які меблі?