Не фонарь• 07 октября 2022
Сама вдала та невдала річ, яку ви зробили в своїй квартирі
І радили б або ж нерадили б. Дівчата, що Вам найбільш зручним є у вашій квартирі. І що є найбільш невдалим. Наприклад у мене: невдалим рішенням є:
-кутова мийка - незручно;
-темні двері міжкімнатні - враження що постіно брудні.
-мало розеток
Із вдалого світла мебель пил не видно, на відміну від темних дверей
-кутова мийка - незручно;
-мало розеток
Дружная семейка• 08 октября 2022
Ответ дляТуфли в чешуе
Я живу в хруще. То есть кухня просто крошечная и в целях экономии места думаю как раз об угловой мойке, но не такой, как на фото выше, а такого примерно вида
У меня так. На мой мой взгляд много места гуляет за мойкой. Такой шкаф занимает много места, а если просто угол, то стоять возле мойки неудобно. Ставьте не в углу, а справа или слева, и шкаф внизу прямым углом, со специальной дверкой, места внизу очень много.
Дружная семейка• 08 октября 2022
Ответ дляДикая Роза
У меня дома маленькая кухня, я мойку чуть по другому ставила. Удобно
Да, это самые оптимальные варианты. Я девушке о них тоже писала.
Правди сила• 08 октября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
А чому полягає ’не правильно’, бо будемо самі класти?
Полінувались залити стяжку (може не так називається).
КучМала• 08 октября 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Але не зробили розетки, і це жирний мінус.
Сделали. Они за стиралкой на стене.
Удлинитель то там был для другого
Stepa_nida• 08 октября 2022
Ответ дляНа морозе
А ви знаєте, що за цоколем кожна тумбочка стоїть на ніжках?
А цоколем їх просто закривають
Не розумію як туди влізе довга драбина?
А цоколем їх просто закривають
Не розумію як туди влізе довга драбина?
Знаю
Є спеціальні складані цокольні драбини, наприклад у Hafele
Або, якщо є гроші, є система ящики з вбудованими сходинами SPACE STEP у Блюм, вони теж у цоколь можуть вбудовуватись
тогдалия• 08 октября 2022
Ответ дляStepa_nida
Знаю
Кучу денег за систему с лестницей,доплата за кухню в потолок,чтоб хранить там используемое раз в году?
КучМала• 08 октября 2022
Ответ длятогдалия
Я всегда делала кухни исключительно под потолок именно для того чтоб хранить там то что используется раз в год.
Сейчас кухня высотой 3 метра. Очень красиво и удобно.
Вместо лестницы - стул-трансформер, который переворачивается в лестницу.
Типа такого только красивее
Stepa_nida• 08 октября 2022
Ответ длятогдалия
Це ви вже за мене вирішили, що і скільки я буду використовувати на власній кухні?)
Для мене плюс такого рішення очевидний.
В моїх батьків кухня під стелю вже десь років 12, підстелеві шафи використовуються не менше, ніж 2-3 рази на місяць, коли є настрій приготувати щось специфічне та необхідне спеціальне обладнання.
Ну і на сезонні свята, там зручно зберігати всякий тематичний крам до Великодня чи Різдва.
Для мене плюс такого рішення очевидний.
Stepa_nida• 08 октября 2022
Ответ дляКучМала
Типа такого только красивее
Ми використовуємо навіть частіше, ніж раз на рік)) та і естетика кухні під стелю це прям моє
Правда, зараз замість драбини звичайна табуретка
Ответ дляStepa_nida
Перед самою війною була подібна тема, хех :(
Ми у січні планували ремонт, але я не наважуюсь його починати...
Збираємо гроші, але мені зрізали зп + зростання курсу, тож вона фактично перетворилась у пшик. Тому замість ремонту радіємо, що живі.
Отже, щодо лайфхаків, які ми планували:
- у ванній завести ’теплу підлогу’ на стіну, де будуть вмонтовані гачки для рушників - це замість рушникосушки,
- по всій квартирі (крім санвузла) використати єдиний тип підлогового покриття - на підлогу вініл з пробковим шаром типу Вікандерс, за відгуками ця підлога тактильно приємна і не ’холодна’, тож можна буде зекономити на теплій підлозі, крім того вона вологостійка,
- відсутність поріжків (пробкові компенсатори), двері прихованого монтажу
- планування квартири за методом ’сценаріїв’, тобто прописуються всі можливі сценарії поведінки членів сімʼї, з цим плануються житлові зони,
- максимально передбачити можливі розетки (юсб розетки, розетки для ялинки та робота-пилососа, розетки в робочих та бьюті-зонах, додаткові розетки на кухні і у відкосах для новорічних гірлянд),
- у гіпсокартонних перегородках завчасно заводяться кабель-канали з усіма необхідними типами кабелів (інтернет, тв та ін),
- прохідні вимикачі,
- ’нічна підсвітка’ для походів у туалет),
- сенсорні датчики для підсвітки робочої зони на кухні,
- перехід кухонної робочої поверхін у підвіконня (зробити ширшим і використовувати як стіл),
- кухня під стелю та прихована драбина у цоколі кухні.
Отже, щодо лайфхаків, які ми планували:
- прохідні вимикачі,
Класно. Це ви самі такі розумні чи дизайнери направили?
Ответ дляlith_oops
Самое удачное - световые окна в потолке. Очень светло, но в глаза не бьет. Дорого обошлось, правда...
Неудачное - бризер в средней комнате, надо было в спальне вешать. Воздух-то идет до вытяжки, и в итоге в крайней комнате - воздушное болото, когда окно нельзя открыть. А я дым не выношу, а в Киеве дым часто...
Бризер, световые окна
у меня день открытий, если честно
Не фонарь
• 08 октября 2022
Ответ дляStepa_nida
Отже, щодо лайфхаків, які ми планували:
- прохідні вимикачі,
Отже, щодо лайфхаків, які ми планували:
- прохідні вимикачі,
А ви цікавились підлоговим покриттям про яке пишете. Яке воно по тактильним відчуттям схоже на паркетну доску?
Незламна Україна• 08 октября 2022
Сорока белобока• 08 октября 2022
Ответ дляРедисочка
Большое Вам спасибо! Куплю обязательно
Кабинка нормальная, Ravak, я и не думала, что такая проблема с ней будет.
Подскажите еще, пожалуйста, вот Вы пишете: распылить и дать постоять. А как равномерно это делать, губкой еще растереть? Просто так на всех средствах пишут: распылить и дать постоять. Я уже и так, и сяк, и губкой влажной размазывала….
Вот фото. Да, можно губкой легко размазать. Если у Вас запущенный вариант налёта, то смойте и повторите еще раз. Нужно потереть жесткой стороной губки. Вы сами увидите на каком месте нужно это сделать.
Сирожено_пирожено• 08 октября 2022
Ответ дляПленница SexShop-а!
моя кухня в хруще
Підкажіть, будь ласка, чим Ви закрили газову трубу на кухні? У мене точно таке планування квартири, труба у новому ремонті виглядає не дуже..))
interior_designer• 08 октября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
А вон она на фото закрыта белой панелью узкой из дсп
Сирожено_пирожено• 08 октября 2022
Ответ дляdabby2007
Дякую. Я саме за неї і запитую) Де таку панель взяти? Робили на замовлення?
interior_designer• 08 октября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Це робили ті самі майстри що робили мені кухонні меблі
Редисочка• 08 октября 2022
Ответ дляСорока белобока
Благодарю! 🍀
Сирожено_пирожено• 08 октября 2022
Ответ дляdabby2007
Зрозуміло, дякую)
Сирожено_пирожено• 08 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Не об´єднала туалет і ванну, туалет дуже маленький, незручний, та і ванна також, краще було ставити душ і зносити стіну. Двері на кухні поставили так, що відкриваються на кухню, через те що занадто близько двері в туалет, але все одно так гірше((
О, наче я писала)) Тільки душ ми таки поставили замість ванни. Але проблема в тому, що сток (трап) часто забивається - волоссям, шерстю кота. Якщо вчасно не почистити - вода тече по всій підлозі ванної кімнати. А іноді і за її межі
А от з дверима нормально вийшло, не напружує нас))
ПотеряласЯ Я...• 08 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Вот он склад в ПМ))))
А ви миєте банки закритими?
ПотеряласЯ Я...• 08 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
чому так погано?
Думаю бризги і вікно або грязне або вічно мити.
Stepa_nida• 09 октября 2022
Ответ дляСтешк@
Ці всі лайфхаки побачила на різних сторінках дизайнерів в інста і журналах по дизайну.
Це те, що швидко згадала, ще була думка підняти трошки ванну від стандартної висоти, щоб зручніше в ній було ’полоскати’ майбутніх дітей та котів)) а ще планували зробити гігієнічний душ біля унітазу, але використовувати його більше для господарських цілей (прополоснути котячий лоток, набрати відро води і тд).
Але дизайнера також найняли, оскільки всі ці фішки потрібно грамотно реалізувати, прорахувати ергономіку та скласти проект.
Деякі рішення після такого прорахунку виявились нежиттєздатними. Наприклад, в нас справа від входу стандартна ’панелькова’ кладова, ми думали її вибити, обʼєднати з санвузлом і на це місце колишньої кладової встановити колону з пралки та сушки. Але після проробок планування виявилось, що все одно не встає у такому випадку у санвузол ванна того розміру, що ми хотіли.
Stepa_nida• 09 октября 2022
Ответ дляНе фонарь
В руках не тримала, тому не буду казати саме про власні тактильні відчуття.
По роботі є клієнти-дизайнери, які дуже багато використовували це покриття у проектах, то вони кажуть їх замовники не можуть тактильно сказати, на що саме ця підлога схожа, але деякі питають чи ввімкнено теплу підлогу (особливо зимою), бо покриття тепле і приємне на дотик.
Пампусик Ирусик• 09 октября 2022
Ответ дляУты-фрутик
З моїх помилок - зробила ремонт за свій кошт у арендованій квартирі. Власник не те що дякую не сказав, платила аренду (не живучи) повністю, коли всі навкруги не платили, чи платили менше. Його аргумент- курс долару виріс 🙈
Жесть