Люда Людоедова• 09 октября 2022

Голос країни йде... Начасі?

Бамбарбия! Кергуду.• 09 октября 2022
да
СпайдерВумен• 09 октября 2022
А телемарафон за деньги налогоплательщиков - вовремя?
Указка• 09 октября 2022
Це ж вже відзняте шоу. Каналам також потрібне фінансування, зарплатня людям
Татьяна-bfd8• 09 октября 2022
Экономика должна работать
75В• 09 октября 2022
Ну вы же тоже на советчице на часе.
Где тут 0?• 09 октября 2022
Да. На часе.
Тем более сто раз писали, что это не показанное из-за войны. Снято ранее.
автор Люда Людоедова • 09 октября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Да. На часе.
6 ранку 17 загиблих в Запоріжжі, а 21 Голос... Пісні. Весело...
Непонятно• 09 октября 2022
Голос країни це добре. А от абсолютно кончені Дорофєєва, Полякова і Потап - ганьба країни.
Соседушка• 09 октября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Голос. Це не про розваги.
Где тут 0?• 09 октября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Так. Це горе, біль.
Но программа составляется на много мес вперёд. И реклама проплаченная рекламодателями тоже.
Соседушка• 09 октября 2022
Ответ дляНепонятно
А дівчата чого?
Непонятно• 09 октября 2022
Ответ дляСоседушка
А дівчата чого?
Дівчата з російськомовним ротом, які стверджували, що пісні українською мовою ’не звучать’, ’не будуть актуальними’, бо ж так хотілося на рашці баблішко заробляти. Шльондри проросійські, так швиденько перевзулися.
Всех в сад• 09 октября 2022
Тобто,до Нового і СТБ у вас питань нема?
энциклопУдия• 09 октября 2022
нах их всех
автор Люда Людоедова • 09 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
А що там йде, не в курсі
Белоснежко• 09 октября 2022
Хоть я вообще давно не смотрю тв,но неужели они решили показать что-то кроме телемарафона,наконец-то.
Всех в сад• 09 октября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
А що там йде, не в курсі
У вас тільки 1+1 працює?
автор Люда Людоедова • 09 октября 2022
Ответ дляВсех в сад
У вас тільки 1+1 працює?
Ага, так що там йде?
Баба_Воля• 09 октября 2022
Я вважаю, що всі розважальні шоу зараз не на часі...
Любящая болтать• 09 октября 2022
Ответ дляГде тут 0?
Так. Це горе, біль.
На полгода вперёд программа не составляется. Эти поляковы и дорофеевы просто бесят уже. И квартал, который крутят постоянно. Дичь какая-то.
автор Люда Людоедова • 09 октября 2022
Ответ дляБаба_Воля
І я так вважаю. Як якісь танці на кістках.
Коварная Зая• 09 октября 2022
Автор, я також вважаю,що зараз не до пісень...що в голові людей,які складають програму по тв...тошно дивитися...вимкнула
автор Люда Людоедова • 09 октября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Я як Потапа жирну морду побачила одразу перемкнулв
Всех в сад• 09 октября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Ага, так що там йде?
По Новому фильмы с марта месяца. Осенью добавилось какое-то шоу. По СТБ так вообще всё вернулось.
Он, Холостяк будет
Всех в сад• 09 октября 2022
Ответ дляКоварная Зая
Скоро танці будуть.
Це ж життя, як говорить в рекламі дівчина
Жена сына• 09 октября 2022
Ответ дляНепонятно
А шо з Поляковою не так? А Надька шо відмочила?
Жена сына• 09 октября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Испанський стид! Ой тобто іспанський загар
sunholder• 09 октября 2022
Ответ дляНепонятно
Півукраїни розмовляли російською, а кончені Дорофєєва з Поляковою
Непонятно• 09 октября 2022
Ответ дляЖена сына
Полякова просила українське громадянство для своєї подруги- дружини російського олігарха під час війни. Хоча мені і того що вона ротом говорила, що пісні українською ’не звучать’, вистачає. Дорофєєва весь час отримувала росіянські премії, останні у 21 році. Весь її репертуар був націлений на раїсію і абсолютно не враховував інтереси українців, які хотіли отримувати україномовні танцювальні хіти. Та нащо? Кому ж то цікаво? Але ж тепер вони патріотки.