Джинцы на Флиси• 09 октября 2022

Куди краще на Захід України чи закордон з дитиною?

Коштів не маю, хочу піти працювати якщо переїду
Миллион АлыхРос• 10 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
А звідки ж ви, що коли всі повертаються ви тікати надумали?
А кто все? У нас на встречах в украинских центрах только и разговоров, как бы закрепиться, как остаться и тд.

МеняАЖтрусит• 10 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Що значить усі?
В мене повернулись лише декілька людей. Зима на носі. Не зовсім на часі повертатися.
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Мені не має де жити
В Испании предоставляют жильё и выплаты есть.Не лагерь.Я не ездила,но человек 10 знакомых там были.Большинство вернулись,ко всем отношение хорошее было,жильё.По приезду обращайтесь в Красный крест.
СноваЗдорова• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Дякую, але від цього не легше. За день по десять раз позкисаю, беру себе в руки - потім знову в плач. Не сплю вночі.
Ви не одна в цьому світі. Бережіть себе і своє здоров‘я. Буде і на вашій вулиці свято. Повірте, скоро німці будуть заздрити рівню життя українців.
РозаФиалковна• 10 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Що значить усі?
Ну в кожного своє коло спілкування.
МЧСница• 10 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
На Захід України краще. Не витрачайте час на закордон. Скоро у світі будуть великі зміни і всі ті хто тікав далеко, захочуть повернутись в Україну.
Ви таролог теж?
Клевотница• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Нашого будинку вже не має.
Никого не слушайте,уезжайте.Вам терять уже нечего.Легко рассуждать,лежа в собственной кровати,в своей постельке.Ищите эвакуац.автобусы.
МеняАЖтрусит• 10 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Ну в кожного своє коло спілкування.
Так і є.
Тому не пишіть «усі», це ж логічно.
СноваЗдорова• 10 октября 2022
Ответ дляМЧСница
Ви таролог теж?
Ні.

РозаФиалковна• 10 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Так і є.
Тому не пишіть «усі», це ж логічно.
Ок, виправлюсь. Усі нормальні свідомі українці
автор Джинцы на Флиси • 10 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Тяжко з дитиною, без кола та двору. Та і роботи не має. Витратили вже все що мали.
Вже будь-яку роботу би робила, щоб платили.
Миллион АлыхРос• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Питаю майже кожний день, дивлюся інформацію. Багато хто як тут на форумі, радять їхати з України
Вам нужно для себя принять важное решение, что вы хотите в будущем для ребенка. Это тяжело. Если готовы начать где-то с чистого листа- выезжайте. Хотите пересидеть, ищите где и тоже выезжайте. Мои родственники -фермеры с ЗУ никуда не собираются ехать, у них техника, гектары, хозяйство. Но! Визы в Канаду ( действительные 10 лет ) уже себе открыли.
Бюст Березуцкого• 10 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Так может автора приютите, пока там ваши хорошие времена настанут)))
Каравай-каравай• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Мені не має де жити
Ну тут все дорого, автор, зарплаты такие что только на съем и хватит. Разве что есть такое, что можно поселиться от работы, но дети же у вас
Наивная Хо• 10 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
На съем в Европе есть? Зарплаты только на аренду и хватит
це якшо ще здадуть …
МЧСница• 10 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Они не действительны 10 лет.Тамиесть срок на въезд.Если в него не перескут границу, то виза анулируется.
Каравай-каравай• 10 октября 2022
Ответ дляНаивная Хо
це якшо ще здадуть …
С этим тоже беда.
Миллениалка• 10 октября 2022
Ответ дляКлевотница
Езжайте в Германию,Норвегию.С голоду точно не умрете.
Норвегія?з голоду?
МеняАЖтрусит• 10 октября 2022
Ответ дляМиллион АлыхРос
Я дуже хочу додому, як і мої діти. Хоча ми живемо в ідеальних умовах. Але дім - є дім.
Більшість моїх друзів так само чекають слушного моменту, щоб повернутися.
Але, дійсно, я знаю таких людей, які хочуть лишитися назавжди.
Є лише один момент, наприклад, поки що Ірландія оплачує проживання українців, а от коли доведеться за все платити, то ті, хто хотів лишитися, передумають (принаймні, частина)

Чтооооооооооо?• 10 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А можете приблизно назвали час, коли треба квитки назад брати? Бо зараз їхати ну зовсім скрутно, тут хоч якась робота, але й пропустити потяг страшно
Неновая почта• 10 октября 2022
Якщо в Німеччину то потрібно виясняти яка земля приймає ще. Як з мовами? Якщо якусь мову знаєте то логічно їхати в країну де ця мова основна. Якщо не на соціал і без знання мови, а працювати я би напевне Польщу/Чехію розглянула. По мені вони ближчі по менталітету і по всьому іншому.
Наивная Хо• 10 октября 2022
Ответ дляМеняАЖтрусит
Що значить усі?
а я з дітьми якраз повертаюся, але не в своє місто (Харків). ..
Миллениалка• 10 октября 2022
З якого ви регіону?
Миллион АлыхРос• 10 октября 2022
Ответ дляМЧСница
Вы вероятно путаете с foil less visa
МеняАЖтрусит• 10 октября 2022
Ответ дляРозаФиалковна
Рівень ви свій показали.
Дуже шкода, що ви в Україні. Вам би Зімбабве або Ероzzія більше підійшла
Ms. При теле• 10 октября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
Насколько скоро то?
Клевотница• 10 октября 2022
Ответ дляMs. При теле
Насколько скоро то?
Лет через 100
Чтооооооооооо?• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Нашого будинку вже не має.
А є рідні? І де б ви хотіли жити?
КаРаКаТиЦа• 10 октября 2022
Ответ дляДжинцы на Флиси
Кстати,в Испании одежду всю дали в гуманитарке,мои друзья бежали от градов,вещей не было возможности набирать.Там их одели,талоны на шампуни и тд давали раз в период,на еду тоже давали.Дети в школу ходили.Единственное,что работа для нас не по специальности,в основном уборка и апельсины.Но пока прийдете в себя,и без работы вытянете на пособии и помощи.Удобно ехать автобусом,до Валенсии,а там уже красный крест отправит в какой-то городок.
СноваЗдорова• 10 октября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Весною уже повертайтеся і починайте все настроювати, через рік матимете стабільність.