Sergeevna-a227• 10 октября 2022

Киев взрывы

Слышали?
Яська-86• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Блин, вторые сутки кончаюсь от головной боли. Шумнуло, так я с трудом глаз приоткрыла… с трудом доползла до двери, чтоб вернуть малого, садящегося в лифт….ледяное полотенце на голове, лежу и всё мне пофигу 🤦‍♀️
Как её снять??? Может какие-то народные средства? Спазмалгон не берет второй день.
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
Солпадеин шипучий не пробовали?
Yammystar• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
Мне помогло комбо - ибкпройен в дозировке 800-1200, это две три таблетки по 400 мг, очень сладкий чай и душ теплый на голову, прям минут 10-15 поливаю голову и стает легче
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляЕленка14
Правильно все вони говорять. Жесть - це те, як ви думаєте.
вы откуда вещаете? что вам так смешно и весело?
Яся222• 10 октября 2022
Ответ дляoksanav
⚡️Завдано удару по позиціях рашистів у Курській області рф - ЗМІ

Удар нанесений по центру управління дронами в Курській області, який прикривався артою русні.
Слава ЗСУ
gamachok• 10 октября 2022
Ответ дляenglish book
Бо в них проблеми на фронті,і вони пропонували перемовини,щоб ми відмовилися від 4 областей і Криму.Їм потрібний передих і затягування часу.Перемовин не буде,новий головнокомандувач у них,кримський міст,істерія в росії через втрати-все збіглося для ракетної атаки.
все збіглося або ’ все подстроили’
є версія що вони самі і підірвали
щоб обгрунтувати удари в тч ядерний
ИринаКа• 10 октября 2022
Ответ дляБасина
Я між вибухами бігала на кухню, щоб хоч щось приготувати на випадок, якщо світла/води не буде. Світло кілька разів пропадало...
О) пішло заспокійливе
Я зараз тільки на макарони здатна, і то лінь
Белая кошка• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
попробуйте массаж шеи
Allas_shop• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
У вас мигрень, от неё нужны специальные лекарства. Пошлите кого-то в аптеку.
Kusalochka• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
Себе впізнали?)
Удалено администрацией...
Басина• 10 октября 2022
Ответ дляОлечечччка
Як смачно виглядає
Тільки апетиту немає...
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляОлечечччка
Дівчата, читаю коменти ручні в телеграм каналах, вони там так радіють, так радіють. Жінки пишут таке. У них де теж є діти, є онуки, рідні, ну як так, ну шо це за нелюдів.
Я теж в шоці. Кровожерливі маніяки
Іра.• 10 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Ви зараз саме цим і займаєтесь
Чим? Не бачу просто, щоб хоч одна написала ´я була неправа, коли тут на дівчат з Києва нападала´. Чи то так має бути, як з москалями- одні нападають, а інші мають мовчати, бо не час.
glad674• 10 октября 2022
Ответ дляoksanav
Заскріньте собі.
Спасибо за информацию
S-lana• 10 октября 2022
Ответ дляОлечечччка
Там взагалі немає нічого людяного.Все це витравлювалося десятиріччями.Я кілька раз заходила на їх форуми - але читати все це неможливо, там взагалі мізків немає.Вата - одне слово
Еленка14• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Ви при своєму розумі? Покажіть, де мені весело і де я сміюся. Може у вас в голові якісь голоса сміються?
Mariya Prokhorova• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
реально они пишут. Только мне непонятна цель! Увеличить количество обстрелов???
После того, как взорвали крымский мост понятно было, что начнется армагедон. К чему эти все веселые мемчики?????
Слухайте , досить розгоняти цей наратив , не зліте путіна !
Може вони самі бахнули по своєму мосту , ви забули як вони будинкі у москві підривали !
NikaVesna• 10 октября 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ой, пля, а до цього вони за що ’не подарували’?
Це перші атаки Києва чи Дніпра?

Якби міст фігакнули трохи раніше, то кричали б, що, до прикладу, дамбу в КР розтрощили за міст. Нас тоді 3 дні підряд атакували ракетами без мосту.

Закінчуйте цей віктімблейминг!
Ви зараз не туди розумнi cлова лiпите.
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляЕленка14
тогда перечитайте диалог, который откомментировали
Яся222• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
А такие в этой теме есть? Что вы от нас хотите?
Kusalochka• 10 октября 2022
Ответ дляTanchik111
Интересно, как вы будете его мотивировать. Ещё раз, бесили и бесят комментарии с советами в наглой форме киевлянам сидеть в Киеве и не занимать чужого места за границей. Нельзя никому указывать, что делать в этой ситуации!
Да. Я продолжаю так считать! Соцал должен быть только для горячих регионов. И не дай бог стать таким Киеву. На всех социала не хватает. И он должен быть для прифронтоаых в первую очередь.
Бойовий горобець• 10 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Ви про кого зараз 😡?
про вас
налетіли як зграя собак
ні за що
I_Love_London• 10 октября 2022
Стільки міст України сьогодні зазнало ракетних ударів!!!
lybov83• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
Если есть, выпейте кока колы. Без шуток. У самой голова болела, ничего не помогало, тоже посоветовали и голова прошла.
alina 94• 10 октября 2022
Прямо зараз вибухи чуєте?
Еленка14• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Почитайте мої відповіді, перш ніж коментувати про ’сміюсь і весело’
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляБасина
Пропонуєте писати, що ми всі боїмося і хочемо переговорів?
Я предлагаю писать, как мы гордимся нашими воинами и только это.
uma• 10 октября 2022
Ответ дляAllas_shop
Всё закрыто, тревога
Cdtnkfcz• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
Нимид? Ибупрофен форте?
Якщо ні, кава з коньячком
Mammoth• 10 октября 2022
Ответ дляОлечечччка
У половини з них ті діти, онуки чи батьки в Україні. Я хз, я не розумію
Басина• 10 октября 2022
Ответ дляИринаКа
О) пішло заспокійливе
Так я теж макарони зварила, бігом порубала філе на сковорідку і потім зверху морожені овочі.