Sergeevna-a227• 10 октября 2022

Киев взрывы

Слышали?
I_Love_London• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
только что?
Хвилин 10 тому
Мушля51• 10 октября 2022
Ответ дляuma
Блин, вторые сутки кончаюсь от головной боли. Шумнуло, так я с трудом глаз приоткрыла… с трудом доползла до двери, чтоб вернуть малого, садящегося в лифт….ледяное полотенце на голове, лежу и всё мне пофигу 🤦‍♀️
Как её снять??? Может какие-то народные средства? Спазмалгон не берет второй день.
Да, я сюда, ибо сейчас тут все…
Мне очень помогают мятные эссенции. Прямо на зону боли наносить. Оно жечь приятно начинает, голове очень помогает
frumoasa17• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
Якої своєї позиції? І що мені виправдовувати?
Я чітко написала, що я відчуваю. Обурення і несправедливість по відношенню до дівчат, яка тут спостерігалась щодня. Не знаю, що тут може бути незрозумілим.
А де ви були коли мені одна писала, що якщо я залишусь, то мені або дітям відірве ноги, і щоб я все кидала та їхала. Я толерантна до всіх. Вибір кожного, але такі коментарі бісять, як і інша сторона що хейтять. Ви бачите завжди тільки одну сторону.
Kusalochka• 10 октября 2022
Ответ дляCdtnkfcz
Майте. Але ось так плювати ним в інших то не по-людськи. Будьте людиною, ви ж українка, в решті решт!
По моим наблюдениям как раз плюют в душу понавыехавшие. Всегда. Даже в эту тему прискакали порадоваться, что не зря уехали
Cdtnkfcz• 10 октября 2022
Ответ дляMammoth
Емпатії немає, мізків немає, людяності, логіки - я хз, чого у них немає. У них є вєліка расєя, яка замінює їм усе. І святой путєн. Фубля, не можу 😭
Вони, як ракова пухлина.
Віримо своїм, чекаємо на перемогу!
Іра.• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
они говорят, что с ним Бог
Я теж задаю собі питання- вони хворі всі там? Прикриватися Богом, честю якоюсь...
Але ні, то просто якось так пропаганда мізки промиває. Плюс у всієї їхньої недонації завжди був цей шовінізм і відчуття верховенства над іншими. Це вже в крові напевне. Буде сама сидіти в лайні по вуха, славити родіну і розказувати як їм всі заздрять. Вони не бувають неправі. Тупі тварини
Trisha• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
Чим? Не бачу просто, щоб хоч одна написала ´я була неправа, коли тут на дівчат з Києва нападала´. Чи то так має бути, як з москалями- одні нападають, а інші мають мовчати, бо не час.
Ви якраз і займаєтесь накиданням говна на вентилятор, хоча б одне вибачення було від тих хто ображав того хто залишився, обзивав поганими батьками і недоумками? Так можна? Одні образи хороші інші погані? Ви якраз як москаль, одним нападати і ображати можна, а іншим ні, хай вибачаються,якраз тактика москаля. Ображати нікого не можна
natallochka• 10 октября 2022
Увага, шахіди з Чернігівщини РБ Київ в Укриття
tremiz• 10 октября 2022
Я их ненавижу....
Cdtnkfcz• 10 октября 2022
Ответ дляKusalochka
Не бачила таких, а ось тих, хто вказує хто де і коли і куди повинен їхати/не їхати вдосталь. То ж не розводьте зраду.
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляoksanav
Важливо ❗️

Зараз російські пабліки та ЗМІ поширюють велику кількість тупих повідомлень!
Не вірте і залишайтесь у холодному розумі.

Декілька з них:
- почався наступ росіян на інших ділянках - ФЕЙК
- випущено більше 500 ракет і 200 винищувачів (цифри приблизні) - ФЕЙК
- білоруси також нападають, вже біжать десь у полі - ФЕЙК
- В. Зеленського вже вивезли в бункер у Польщі - ФЕЙК!

Усі хто зараз читає щось схоже, зайдіть і підпишісться на наш канал, допоможіть знищити ворожу дезинформацію 🇺🇦

Підписатись | Запропонувати новину
Фейки , але слід усвідомлювати , що всі їх чмобіки в повітрі не розчинились. І скоріше за все так само почнуть наступ з усіх боків, судячи з усього і з Білорусі також. Десь оборона може бути прорвана. Тому поки треба готуватися морально, що ще не кінець.
Давайте донатити на армію , чи волонтерити хто має можливість. Щоб приблизити перемогу і щоб зберегти наших захисників
ИринаКа• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
То чому ви їх не розумієте? Вони теж пишуть те, що відчувають.
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляTrisha
Им с пеленок это внушают... В Мариуполь завезли книги для 1 класса. Вы бы видели как на первых страницах там расписано о величии своей родины.....
Tanchik111• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
Я з вами
Іра.• 10 октября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я пишу про те, що сама читала. І таких коментів купа щодня. І це бісить мене.
Бачите, вас теж щось своє бісить, хоч ви і толерантна.
AlenaG• 10 октября 2022
Ответ дляKusalochka
Как раз в душу гадили ’унасвсеспокойно’, ’чтобудеттобудет’, и при каждом удобном случае выли: зачем вы уехали, ха-ха-ха, паникеры.
А теперь, тем кто выехал, слова сказать вообще нельзя.
irina _d• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
Может, хватит уже, а?
Тема о взрывах, пишите по делу, зачем эти разборки ’ а мне сказали, а я им сказала’?
frumoasa17• 10 октября 2022
Ответ дляІра.
І тих коментарів теж багато. Навіть в цій темі.
Mammoth• 10 октября 2022
Ответ дляtremiz
Я их ненавижу....
Навіть жартів своїх придумати не можуть, яке ж воно жалюгідне
freedom_2015• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
їх родіна -уродіна і всі в світі це знають
symbol• 10 октября 2022
Ответ дляБасина
Так я теж макарони зварила, бігом порубала філе на сковорідку і потім зверху морожені овочі.
Гарні овочі, це чиї?
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
кроме них((( водка и церкви делают свое дело
Suertq• 10 октября 2022
Пол страны без света и воды
Таки начали бить по важной инф-ре
А мы то думали зимой это будет.
ИринаКа• 10 октября 2022
Ответ дляmarydgayne
Так мало б бути і в наших підручниках, і це нормально
Suertq• 10 октября 2022
❗️Лукашенко заявил, что накануне по неофициальным каналам Минск предупредили о нанесении удара по Беларуси с территории Украины.

«Как было заявлено: «Мы сделаем так, что это будет Крымский мост-2». Мой ответ был прост: «Доведите президенту Украины и другим умалишенным, что Крымский мост им покажется цветочками, если они прикоснутся своими грязными руками хоть к одному метру нашей территории», заявил Лукашенко.

У деда шизофрения 🤮

🇺🇦Украина Online | Подписаться
LJA• 10 октября 2022
Ответ дляAlenaG
А якщо ти з заходу України , то ти ще й мразь остання. А сьогодні в моєму місті Стрий Львівська область прилетіло , щось збивали , чи все збили не знаю.
Star39• 10 октября 2022
Последние новости: Лукашенко и Путин договорились о развертывании совместной региональной группировки войск.
Іра.• 10 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Тому, що їхні це не їхні відчуття, а вихлюпування власної жовчі на інших.А по-друге, я вважаю, одна людина не має права переконувати іншу виїхати чи лишитися. Це не їм судити. А багато хто справді могли залишитись через такий тиск і потрапити в небезпеку. Люди просили поради, а на них відро лайна виливали і цькували.І не треба розказувати, шо це рішення кожного. Є люди, які добре потрапляють під вплив такого булінгу.
Ніяк не зрозумію, чому ви так активно захищаєте їхню гівняну пощицію. Здавалось, ви інша. Але то таке.
marydgayne• 10 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Именно. но в наших не было. зато в мариупольских теперь есть(((
irina _d• 10 октября 2022
Ответ дляSuertq

У деда шизофрения 🤮

🇺🇦Украина Online | Подписаться
Охерел совсем этот чмошник