Джавеліна• 10 октября 2022

Это розацеа? (Фото)

Пришлось продублировать вопрос, так как не была уверена, что это розацеа.
Уже месяц так хожу. И сыпет больше. Иногда небольшой зуд. Не критично. Есть пустулки с мокрым внутри.
По уходу за лицом с розацеа мне написали, но я теперь не уверена, что это оно.
Хелп 🙏❤️‍🩹
руки_Крюги• 10 октября 2022
Ответ дляМона_Лиса
В мене екзема, вона дещо схожа з дерматитом, але антибіотик мені не назначали.
Екзема то інший вид дерматиту і лікування зовсім інше
Идущаяповолнам• 10 октября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Екзема і в мене на руках. Воно зовсім інше. І нічого мені не допомагало, поки не порекомендували салідолом мазати. Треш, знайшла салідол, йому років 40, не менше, натовкла туди листя чистотіла. І так укутувала руки .
Мона_Лиса• 10 октября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Допомогло?
Мона_Лиса• 10 октября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
На руках в мене давно, вже й звикла, але вже більше року у мене на обличчі.
Зараз пройшла курс голок, побачу що вийде, маю велику надію на одужання.
Идущаяповолнам• 10 октября 2022
Ответ дляМона_Лиса
Допомогло?
Так, перед цим лікування не допомагало, долоні були страшно дивитися. Інколи повертається, як щось не те з´їм, перенервую, але заліковується салідолом
Светка-пипетка• 11 октября 2022
В мене таке було
Допоміг крем розекс польський
Але треба рецепт
Светка-пипетка• 11 октября 2022
Не назавжди
Светка-пипетка• 11 октября 2022
Це пероральний дерматит
автор Джавеліна • 11 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
В мене таке було
Допоміг крем розекс польський
Але треба рецепт
Ох..дякую. буду шукати. ❤️
автор Джавеліна • 11 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
В мене таке було
Допоміг крем розекс польський
Але треба рецепт
В інструкції написано, що треба заздалегідь очистити шкіру. Можете підказати чим вмиватися, як правильно очистити шкіру перед кремом?
Светка-пипетка• 11 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Я вмивалась своїм гелем не пам’ятаю який там тоді був, потім торік або просто міліцеляркою
Ви знайшли крем ?
автор Джавеліна • 11 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ви знайшли крем ?
Ще нi. Можливо попрошу чоловіка купити в Україні та надіслати сюди.
автор Джавеліна • 11 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ви знайшли крем ?
На момент лікування Ви не наносили макіяж?
Светка-пипетка• 12 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Я іТак рідко його наношу, а так думаю можна
Я наносила крем на ніч (модна і зранку теж) то макіяж тут не при чому він не являється збудником чи погіршувачем ситуації як багато хто може говорити з лікарів , причини дерматиту — неясна в мене була . Но це точно не макіяж
Светка-пипетка• 12 октября 2022
Ответ дляДжавеліна
Куди надіслати ? Він в Україні не продається
Або дуже дорого
Він в Польщі продається по рецепту , нехай краще рецепт вам вишле має бути бумадний
Або йдете в приходню ( це церква в Польщі ) і просите рецепт дадуть бо побачать що вам дійсно треба
Светка-пипетка• 12 октября 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Дійсно схоже на періоральний дерматит. Не можна зволожуючі засоби, кислоти. Він не веліковний, заліковується.мені приписували протонік 0.03 %,фузікутан крем, розанет
Виліковний! В мене нема вже ( діагностувала у найкращого дерматолога України так що 100% то був він)
Идущаяповолнам• 12 октября 2022
Ответ дляСветка-пипетка
як довго у Вас його немає? мені дерматолог говорив, що не виліковний і під дією деяких чинників може повернутися. Ну в мене дераматолог не найкращий по Україні, але черги в Києві в нього є і багато хто його знає. У мене хвороба може проявлятися разу у 5 років, під час війни загострення від стресу було, залікувала.