Жесть, я пока услышала его 3 души выпустила, думала ядерку запустили
Ответ дляZanka_
Боже, які ж у вас такі тонкощі, яких нема в інших, що таке голосіння на порадниці підняли.
А я повинна бути як усі?
Я хвилююся за себе, за свою родину. А що інші? Нехай хвилюються за себе. Мені то що?
Мені вистачаю мами та бабусі в прифронтовому місті яке кожен день обстрілюється.
Ответ дляmeli5a
В Україні немає війни, є воєнний стан. А війна це воєнний час. Читайте законодавство.
Дякую за пораду, я - юрист)) ’Воєнний стан’ - це правова категорія для її застосування у нац.та міжнародних нпа. І дана категорія, якщо ви помітили, не заважає агрессору бомбардувати наші ТЕЦ та вбивати мирне населення по всій країні.
А по факту я вам дуже співчуваю, мені було б неможливо жити з таким внутрішнім станом як у вас.
Ответ дляmeli5a
Аналогічно. Але у нас є бойлер і не планую ним не користуватися, бойлером вигідніше ніж горяча вода. У нас вона могла бути прохолодною, а рахували як горяча, бувало що пів вечора стачували, і все одно вмикали бойлер.
У меня тоже есть бойлер,но я живу в хрущёвке, 1 этаж,из-за того,что нет горячей воды,в квартире сыро, повышена влажность, комары,мошки,повздувался паркет, так как под нами подвал.
Ответ дляMush_Mash
Так ви писали, що в Україні війна.
Так, не заважає нажаль виродкам бити по нашій країні. Але якщо ви юрист, то пишіть правильно, тому що дуже багато людей для який це одне і теж саме, а потім все несеться в масу.
Можете залишити свої співчуття собі, я не маю потреби у вашому співчутті.
Гарного дня.
Ответ дляuul
Жах.
У нас лише дуже холодноі сиро. Сподіваюся, що прусаки не попруть з підвалу. Як пригадаю перший рік життя в цій квартирі аж погано. Коли вони були всюди. Ледве витравили.
Ответ дляmeli5a
Так ви писали, що в Україні війна.
Гарного дня.
Ще раз повторюю, якщо ви погано зрозуміли: воєнний стан - це правова категорія, ми не оголошували війну з багатьох причин. Так, в моїй країні йде війна, ініційована агрессором.
Вам також гарного дня)
_Alekssandra_• 11 октября 2022
Ответ дляprosto_mama_
У сына айфон,ему пришло. У меня андроид - не пришло
И у нас так же.
Ответ дляДаксо
Ось цей наратив боти якраз і штовхають у маси
🙄 нове слово вивчили?
А хочете сказати, що це не так?
Будувати дороги, замість оборони країни дуже гарна ідея 👍
Ах я забула, куди скаже США використати гроші туди і повинна країна їх використати. США з москвою завжди розганяли війни і вплутували такі країни як ми. Тому наша влада успішно впралася, щоб ми так вважали. Але з нашою владою будемо розбиратися після війни вже.
А хочете сказати, що це не так?
Romashechk@• 11 октября 2022
На мій самсунг А10 ніколи навіть тестові не приходили і сьогодні нічого не було , та і не є такий старий. Дитині прийшло сповіщення
Кошка Соня• 11 октября 2022
Ответ дляprosto_aisha
Мені і чоловіку таке жодного разу не приходило. І коли тестування було. А дітям приходить..
Смотрела на сайте дснс, приходит у кого андроид новее 10, остальным нет. Нам тоже не приходит.
У ребенка телефон на вибро, ему пришло, он меня будит- мама, смотри. Я спросонья чуть не поседела, пока дочитала.
olechka_uli• 11 октября 2022
Ответ дляМатильдa
Скажите, как это отключить на айфоне? Хотя бы звук
Никак
olechka_uli• 11 октября 2022
Ответ дляМатильдa
Уже отключила
Как? Сегодня орали все телефоны, на ночном режиме, мой на беззвучном стоял вообще . Я отключать не планирую, пусть орет. Мало ли что
Ответ дляMush_Mash
Вам також гарного дня)
Ну правильно оголосити війну - напасти на когось, воєнний стан - на нас напали