Жесть, я пока услышала его 3 души выпустила, думала ядерку запустили
Ответ дляДаксо
Ви мабуть і в гороскопи і магію вірите, раз думаєте, що електрика береться із повітря, а не з розбомблених вчора електростанцій?)
Що вирішить відключення? Будуть у цей проміжок будувати? Ні, не будуть.
Я сама розберуся у що мені вірити, а у що ні. Ваша думка мені не цікава.
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляMolochay
Как его отключить? Какого хрена неведомая сила лезет в мой телефон без возможности отключить хотя бы звук? Есть сирены-пусть гудят до опупения. Что мне даёт информация о том , что ’сегодня возможны удары’. Достали
Они как намеренно доводят людей
Rosa Blanca• 11 октября 2022
Ответ дляТатьяна89
Ну, пришло и пришло.
Меня больше график отключения света беспокоит.
Только что увидела, что по нашей улице света ни днём, ни вечером не будет.
Про уроки уже молчу.
У нас від вчорашнього обіду немає. В будмнках інших є. Просто без світла, бо рубільнік немає відповідальних врубити. Дім не газифікований, Київ. Немв як готувати 😑
Моні Кабелуччі• 11 октября 2022
Ответ дляMolochay
Заходите в настройки , в верху лупа ( поиск) пишете экстренные
Выдаст экстренные оповещения, сдвигаете ползунки, чтоб эта хрень вам больше не приходила. Не благодарите
Ответ дляInvictusgirl
При этом военных сами одевайте , на все донатьте, а Арестович будет вам рассказывать , какое вы чмо и что история вашей страны это ни о чем , мизер .
Фу, дно
Згодна 100% Арестовича на мило хочеться відправити. Задовбав з 🤬
З чого донатити? Потрібно працювати - електропостачання вимикати планують - бізнес стане - грошей не буде, а ви донатьте, ви ж хочете перемогу. То може депутатів посадити на 6700 і нехай донатять. А всі гроші на ЗСУ пустити.
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляМоні Кабелуччі
Спасибо
Выключила , мне хоть и не пришло , но нафиг надо
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
У меня просто руки опускаются , каждую секунду переживаю за мужа , на фронте.
Как услышала , что то чмо вещает , какая велика Пугачева и какая мы недострана оказывается , хотелось придушить
Alex -f7cf• 11 октября 2022
Тоже пришло на два телефона сразу ,ещё спала. Капец ,моторошно так стало,аж до тошноты.
Ответ дляmeli5a
Я працюю в Україні, а нє в рашці. І хочу працювати і заробляти на життя. І не гратися у відключення. І так, другий день сидимо дома. Якщо держава роботодавцям компенсує, а роботодавці працівникам виплатять, то можу хоч рік так сидіти.
Якщо Ви не помітили, зараз всі підлаштовуються. І світло вимикають не заради забавки. Ті, хто вчора потрапив під ракети, бо не сидів вдома, залюбки б з вами помінялися.
Таким як ви завжди всі винні
Ответ дляMush_Mash
Таким як ви завжди всі винні
А я сиділа у метро. Не саме приємне місце. А до метро дійшла пішки під час тривоги. То по дорозі могло статися що завгодно.
Тоді держава зобов’язана компенсувати простій бізнесу за незручності. Бізнес який і так накладом дихає повинен жити далі, щоб сплачувати податки, допомагати біженцям, ЗСУ.
Ответ дляmeli5a
В нас зараз економіка фінансується зовнє на 60 %. Скільки промислових підприємств втрачено, яки сплачували величезні податки. Економіка переорієнтована на потреби фронту і це при тому, що пенсії платять, школи працюють, швидка приїздить на виклики. Є програми підтримки ВПО.За рахунок чого держава зараз щось компенсує?
Ответ дляMush_Mash
Вимикання електропостачання не вирішить проблему.
Ответ дляmeli5a
Чому не вирішить? Зараз атаки на ТЕЦ і вони продовжаться взимку, відключення потрібні, щоб стабілізувати напругу по всій системі. Ми і так перестали продавати електроенергію Європі, і це теж для нас збитки
Олеся Малиновская• 11 октября 2022
Ответ дляprosto_mama_
У сына айфон,ему пришло. У меня андроид - не пришло
Пришло на 2 андроида, то у вас в настройках отключено
Ответ дляMush_Mash
Тому що за відключенням стоїть набагато більше.
Ви не розумієте, що крім ТЕЦ є бізнес який сплачує податки у державу? Він зупиниться, люди залишаться без роботи, без доходу, хто буде забезпечувати цих людей? Відключення ТЕЦ призведе до більше економічних проблем. Так, ввечері я згода, нехай виключають з 20:00 до ранку. Без телевізорів, обігрівачів, прожити можна, але супермаркети, підприємства у день не можна відключати.
Ответ дляMolochay
В поиске телефона набираете: экстренные и сразу попадете в настройки, там и отключите