Протея• Изменено 11 октября 2022

Кому только что пришло дснс-оповещение?

Жесть, я пока услышала его 3 души выпустила, думала ядерку запустили
Tayano4ka_Tayano4ka• 11 октября 2022
А я в туалете сидела с телефоном. Обосралась во всех смыслах, пока прочла сообщение 🙈
Tayano4ka_Tayano4ka• 11 октября 2022
Ответ дляSolly85
Всем пришло, на андроид, на айфоне тихо
Мне на Айфон пришло
Mush_Mash• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Тому що за відключенням стоїть набагато більше.
Ви не розумієте, що крім ТЕЦ є бізнес який сплачує податки у державу? Він зупиниться, люди залишаться без роботи, без доходу, хто буде забезпечувати цих людей? Відключення ТЕЦ призведе до більше економічних проблем. Так, ввечері я згода, нехай виключають з 20:00 до ранку. Без телевізорів, обігрівачів, прожити можна, але супермаркети, підприємства у день не можна відключати.
Зараз Укренерго просить обмежити споживання на подальші кілька днів, це вимушена міра, для того щоб енерго система не ’лягла’. Такі рішення приймаються, щоб вберегтись від більших втрат.
Я живу в ЦУ і мій родич -електрик з місцевої тец з усією бригадою зараз в Києві, вони не спали цієї ночі, потім їдуть у Львів. Ви реально думаєте, що хтось, щось не продумав?
автор Протея • 11 октября 2022
Ответ дляmamaМия
Програма «тривога» в мене без звуку, лише вібро я залишила. Рекомендую.
Ну так я ж и говорю, что многие отключили уведомления, дснс как раз для того, чтобы невозможно было отключить
Rubiii• 11 октября 2022
Я уже давно отключила в настройках Экстренные оповещения, ничего не приходит
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляMush_Mash
Це не на кілька днів.
Ок. Я все розумію, але якщо з 8 годинного робочого часу 4 години без світла то це не робота. За стільки і заплатять. На що жити?
Поїхали далі. З середини літа у будинку немає горячої води, як пишуть, не користуйтеся бойлерами, як митися? Горячої води немає, бойлером не користуйтеся. Чудова ідея, можна взагалі не митися, ходити воняти. Я то встигну до 20:00 помитися, а є такі хто приходять додому пізніше. А є ті, у кого будинки не газифіковані, вони готують їжу на плектроплиті. Як бути їм? Погано продумано. Погано.
mariya59• 11 октября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Может в этот промежуток будут отключать , а не все 4 часа не будет света .
Так написали бы конкретно , где и когда , все через заднее место как обычно
Видимо конкретно, где и когда, они пока не знают. Но вчера писали, что отключение электрики предусматривается не более, чем на 2 часа, а сегодня уже вещают про 4...((
mariya59• 11 октября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Во время войны вообще это все не платится , а с людей дерут три шкуры , делают жизнь невыносимой ,сами деребанят помощь запада .
Ненавижу как и пуйла !
Плюсуюсь +++
чаревна• 11 октября 2022
Есть тема, про тревогу? Читаю Вилкул предупредил о 10 ракетах выпущеных с Каспия
mariya59• 11 октября 2022
Ответ дляДаксо
Зараз треба бути дуже обережними, тому що рашка запустила кампанію з дискредитації нашої влади, а багато недалеких на це ведуться.
Наша власть, и без рашки, с этим справляется вполне успешно...((
Anjavoloschykk• 11 октября 2022
Ответ дляSolly85
Всем пришло, на андроид, на айфоне тихо
А в нас три айфони мовчали,а мій як запищав під подушкою.А в молодшого сина андроїд через 2 хвилини.
Em1liya• 11 октября 2022
Ответ дляuma
А я голову мыла… семья даже ухом не повела. Ору, может там ядерка , а я тут голая, посмотрите кто-то в телефон!!!
І я точно як ви
vitto4ka• 11 октября 2022
А на что или кого надо быть подписанным чтоб такие оповещения приходили?
KateSavch• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Це не на кілька днів.
Я из тех, у кого дом без газа, с электроплитой. Ничего страшного, есть портативные газовые плитки на баллонах, типа туристических. Купили уже себе на всякий случай.
И аккумулятор купили, чтоб можно было день работать за компом при отключении света.
Шо пробиш, война, надо приспосабливаться.

И ничего тут власти не могут «продумать» если русня ракетами гатит по инфраструктуре. Мы не в сказке, где можно волшебной палочкой наколдовать.
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляKateSavch

Не всі можуть дозволити купити газові плитки. Чи ви думаєте всі айтішніки і заробляють по 1000$?
І не всі працюють з дому, є і офісні працівники. Я не можу працювати з дому, моя робота повинна бути з офіса. Ви мене будете спонсорувати, чи ті хто говорять, що можна працювати з дому? Ні, не всі можуть.
KateSavch• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Не надо быть айтишником чтоб найти 1-2 тысячи гривен на плитку. Вы ж даже цен не знаете, а уже побежали возмущаться.
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляKateSavch
З зарплати в 5400 (як у моєї мама) 1-2 тис це великі гроші, тимпаче що місто прифронтове.
uul• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Це не на кілька днів.
У меня горячей воды нет с начала июня,куда я только не обращалась(. А самое обидное, что на вопрос ’скажите пожалуйста,хоть приблизительно,когда включите, тупо морозятся, нагло игнорируют вопрос и даже не пытаются хоть что-нибудь ответить. Правда я им сказала,что когда буду оплачивать коммуналку, графу Киевтеплоэнерго я тоже буду игнорировать,даже если они включат отопление.
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляuul
Аналогічно. Але у нас є бойлер і не планую ним не користуватися, бойлером вигідніше ніж горяча вода. У нас вона могла бути прохолодною, а рахували як горяча, бувало що пів вечора стачували, і все одно вмикали бойлер.
Mush_Mash• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Це не на кілька днів.
Навіть не знаю, що вам порадити) у мене для роботи є завжди заряджені павербанк і ноут, і про це подбати в моїх силах.
У мене бойлер, я вчора гріла на газу, щоб помитися, бо мене попросила країна, яка перемагає ворога. Як би не було газу, пішла б митися до друзів, вологі серветки в кінці кінців.
Так, я готова терпіти такі незручності,як і мій родич-електрик, який би міг просто помінятися і не їхати працювати без сну, і знаходити шляхи вирішення і мені приходить на думку, що моя країна щось ’погано’ продумала під час війни
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляMush_Mash
Не всі можуть працювати з дому, чи це ще не зрозуміло? Особисто моя робота повинна здійснюватися з офісу, вона не може бути дистанційна. Тому павербанки можна у 🍑 засунути.
А друзі у яких ви вирішили митися чим будуть воду для вас нагрівати? На кострі?
Молодець, що гріли воду на газу. А я буду гріти бойлер завчасно, щоб була горяча вода і митися як людина. І для мене це важливо.
Є люди які не використовують серветки тому що може виникнути алергія, а лікувати алергію дуже дорого.
Zanka_• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Це не на кілька днів.
В країні війна, люди гинуть, а ви незадоволені, що не помиєтеся пару разів
oksanav• 11 октября 2022
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Я з вами!
Mush_Mash• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Ви шукаєте причини щоб звинуватити/ не робити. Я шукаю шляхи вирішення, бо в моїй країні війна. Поряд зі мною люди, які терплять нестатки, але роблять все для перемоги.
Підозрюю, що радіти Перемозі ми з вами теж будемо по -різному, бо держава не виплатила вам премію за неї))
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляZanka_
Так, не задоволена цим.
Люди гинуть з 2014 року, ви якось милися спокійно до цього, то що зараз змінилося?
Zanka_• 11 октября 2022
Я завбачливо виключила ці оповішення, ще коли ця програма тільки-но з ´явилась. Проте це не врятувало, бо просила ж чоловіка те саме зробити, а він не зробив.
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляMush_Mash
В Україні немає війни, є воєнний стан. А війна це воєнний час. Читайте законодавство.
Zanka_• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Так, не задоволена цим.
Вітаю, до вас в двері постукали незручності, всього лишень, радійте, що не щось гірше, вам треба лишень по мінімуму вийти з зони комфорту та підлаштуватися під ситуацію.
meli5a• 11 октября 2022
Ответ дляZanka_
По мінімуму? Ви коли таке пишете, хочаб уточніть всі тонкощі в яких живе людина.
Тому це вже не мінімум я вихожу з зони комфорту.
Як користувалася бойлером так і буду користуватися.
Мене лише хвилює як я буду працювати.
Zanka_• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
Мене лише хвилює як я буду працювати.
Боже, які ж у вас такі тонкощі, яких нема в інших, що таке голосіння на порадниці підняли.