Жесть, я пока услышала его 3 души выпустила, думала ядерку запустили
Ответ дляzy-zy88
Мені прийшло і сину і чоловіку і свекрухі АЛЕ було сказано на домашній українській мові. Говорив автомат, але той хто наговарював, не українка!
Це мене бентежить
У кого таке ж?
Що думаєте з цього приводу?
Це мене бентежить
У кого таке ж?
Що думаєте з цього приводу?
Мне сейчас пришло. То ли польский или беларусский
Ответ дляmeli5a
Я працюю в Україні, а нє в рашці. І хочу працювати і заробляти на життя. І не гратися у відключення. І так, другий день сидимо дома. Якщо держава роботодавцям компенсує, а роботодавці працівникам виплатять, то можу хоч рік так сидіти.
Якщо ви не помітили держава у нас економічно не Сінгапур. За який шиш вона повинна все компенсовувати, якщо все що є іде на війну, а економіка толком не працює?
Ответ дляzy-zy88
Це мене бентежить
У кого таке ж?
Що думаєте з цього приводу?
Це мене бентежить
У кого таке ж?
Що думаєте з цього приводу?
У мене в налаштуваннях був жіночий голос
А зараз як почало пищати
Перелякалася дуже(
А зараз як почало пищати
Перелякалася дуже(
Ответ дляТатьяна89
Ну, пришло и пришло.
Меня больше график отключения света беспокоит.
Только что увидела, что по нашей улице света ни днём, ни вечером не будет.
Про уроки уже молчу.
У нас в городе электротранспорт остановили сейчас, сказали на работу не ехать никому именно сегодня
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляuul
Свет отключают,находится в убежищах рекомендуют,то есть работать возможности нет,а коммуналку плати обязательно и думай как себя прокормить(.
Во время войны вообще это все не платится , а с людей дерут три шкуры , делают жизнь невыносимой ,сами деребанят помощь запада .
Ненавижу как и пуйла !
Ответ дляДаксо
Для того щоб працювала економіка, не потрібно вимикати хоча б електропостачання.
І може щоб буди гроші будувати дороги під час війни не сама вдала ідея?
Ответ дляmeli5a
Ви мабуть і в гороскопи і магію вірите, раз думаєте, що електрика береться із повітря, а не з розбомблених вчора електростанцій?)
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ для_RedGirl_
Рашці хай русня пред’являє. У нас своя влада
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 11 октября 2022
Ответ дляmeli5a
При этом военных сами одевайте , на все донатьте, а Арестович будет вам рассказывать , какое вы чмо и что история вашей страны это ни о чем , мизер .
Фу, дно