Ряженка• 11 октября 2022
Порадьте будь-ласка вітамін С або догляд за обличчям
Дано 36 років - обличя тьмяне та зневоднене.
косметолог радить тільки уколи біоревіталізації, але я хочу якось відстрочити це (боюсь уколів , тим паче в обличчя )
Хочу спробувати коллаген та віт С - порадьте якись з гарною концетрацію і більш менш доступний за ціною...
я в цьому зовсім не розуміюсь, у косметолога роблю тільки чистку раз на пів року та альгінатну маску. Також пробувала мікротоки , але це не моє, ледь 15 хвилин витримала і зупинили процедуру. Та, щодо косметологів, то я помітила вони жоден не радить якись догляд за обличчям, тільки уколи ...
Шальная коклетка• 11 октября 2022
Люблю этот и именно этот (у них много разных в марке), через неделю уже лицо сияет и выглядит ну очень хорошо. Покупаю в 3й раз
Нехай щастить• 11 октября 2022
Ви хочете все і зразу: і без уколів, і не дорого. Так не буває. По суті косметолог правий, але можете ще трохи побалуватись з кремчиками. Але це має бути проф.косметика, це біля 2-4 тис за 30 мл
Ряженка
• 11 октября 2022
Ответ дляНехай щастить
Можливо Ви в чомусь праві, але моя думка, що для них це простіше та вигідніше - уколов, заробив грошей і ефект відразу, чим займатися підбором косметики та процедури робити , які займають стільки ж часу ніж укол, але заробіток більший...
Показушница• 11 октября 2022
Купила набір з пептидами і чекаю вітамін с, перша, буду тестувати. Набором меді піл дуже задоволена, шкіра ніби наповнена.
Ряженка
• 11 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
Дівчата, що скажете про ordinary?
також цікаво та про них, які засоби з їх продукції гарні, чула що класні пілінги...
та ще цікавить Booster with Vitamin C Novexpert - може хто брав ...
Ряженка
• 11 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Користуюсь щойно 2тиж,подобається наразі
а який там відсоток віт С ?
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2022
Ответ дляРяженка
а який там відсоток віт С ?
Прочитайте тут є детальний опис
Пушап Ми• 11 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Підкажіть, будь ласка, як правильно користуватися. Дякую
Після очищення і тонізаціі наносите пару капель. Губи і навколо очей оминаєте. Зверху кремчик
Жабры жабы• 11 октября 2022
Ответ дляРяженка
Не всегда рекомендация процедур это выкачка денег.
У меня моя хорошая знакомая косметолог.
Сначала пыталась косметикой добиться определенных результатов, по ее, кстати, рекомендации. Изначально я хотела биоревитализацию. Она отговорила, типа ярких показаний нет, кожа ухожена (я действительно вкладываю в нее)
Но косметика не сотворит чуда. Хотела привести в тонус, напитать. 36 лет, осунулась после зимних событий, обезвожилась, колоться радикально - нет, но тонус необходим.
Сейчас опять хотела био, она меня опять отговаривает. Хочет просто стимульнуть.
Мне ни одна сыворотка с Вит С не дала вау эффекта. Но может действительно не запущенный случай, чтоб была радикальная разница с было и стало.
У меня моя хорошая знакомая косметолог.
Ряженка
• 11 октября 2022
Ответ дляЖабры жабы
У меня моя хорошая знакомая косметолог.
вибачте, а чим стимульнуть ?
я навпаки вважаю, що продедури, якщо робити в поєднанні з доглядом, також буде результат, нехай не так швидко , як від уколів, але буде.
У Вас, напевне , гарний косметолог, мені трапляються тільки, ті що окрім колоти нічого порадити не можуть
Заставляличка• 11 октября 2022
Ответ дляТриАна
Автор, пробачте запитаю в вашій темі, може хто відгуки дасть і вам корисно буде
Хто користувався цими засобами? Думаю брати чи ні?
Сиворотка досить непогана, але липка та ефект буде за 1-2 місяці, не одразу. Крем взагалі посередній.
Заставляличка• 11 октября 2022
Ответ дляРяженка
Процедури це довго і без вау ефекту. Люди розчаровуються і більше не приходять до косметолога. Простіше зробити уколи, та потім підтримувати.
Жабры жабы• 11 октября 2022
Ответ дляРяженка
вибачте, а чим стимульнуть ?
Ну так понятно, что при определенных процедурах потом и уход лучше себя проявляет.
Мне рекомендует биорепил курсом, там 4 процедуры с небольшим интервалом. Я уже второй раз к ней пристаю с биоревитализацией, а она все не соглашается. Говорит, не критично, чтоб ее делать и я придираюсь к себе. Но у меня всегда неплохой уход с разными активами
Подготавливаю кожу к процедуре потихоньку.
Ряженка
• 11 октября 2022
Ответ дляЖабры жабы
а розкажіть про свій догляд, яка у Вас шкіра ?
Я просто в цьому зовсім темний ліс і від косметолога, окрім - колоти і усе , нічого не можу добитися...
Ответ дляЖабры жабы
У меня моя хорошая знакомая косметолог.
Пожалуйста можете дать контакт косметолога. Никогда не была у косметолога. Хорошими возможностями похвастаться не могу, не хочу попасть на выкачку денег ((
Жабры жабы• 11 октября 2022
Ответ дляРяженка
Кожа в целом нормальная, летом комби. 36 лет.
Летом вот обезводженность была.
Пользовалась гиалуронкой и кремом эстедерм тоже с гиалуронкой.
Сейчас сыворотка Элла баше и крем эстедерм лифтинг днём.
Вечером чередую кислоты и ретинол.
Маски пару раз в неделю. И плотненький ренью лифтинг.
Витамином С люблю пользоваться летом. Он хороший антиоксидант и даёт доп.защиту от фотостарения. Ну и крем спф конечно, это в связке.
В промежутках по настроение маски тканевые и альгинатка
Не нравится подглазья мои. Что-то хочу им придумать. Сейчас пока крем академи и сыворотка
Летом вот обезводженность была.
Вечером чередую кислоты и ретинол.
Жабры жабы• 11 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Город?
Ответ дляЖабры жабы
Летом вот обезводженность была.
Вечером чередую кислоты и ретинол.
Летом вот обезводженность была.
Вечером чередую кислоты и ретинол.
Тоже беспокоит область вокруг глаз. Чем Вы пользовались? Я так понимаю результата не увидили?
Жабры жабы• 11 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
А его и не увидишь. Можно просто держать кожу увлажнённой и напитаной. Ни один крем не способен разгладить морщинки, к сожалению. Хуже не стало, это факт. Но вот такая я придирчивая.
Династиан в связке с сывороткой даёт хорошее увлажнение.
Кругов нет, мешков нет, уже хорошо
ничевока• 11 октября 2022
Ответ дляТриАна
Мне очень понравился этот флюид с этой сывороткой
Карта мордвы• 11 октября 2022
Ответ дляШальная коклетка
скажите, пожалуйста, он на масляной основе?