ГендиреХтор• 11 октября 2022
Хлопець з сз. Гуляти два дні підряд?
Зустрілись вчора з хлопцем, він мені дуже сподобався , а я йому. Вчора під час прогулянки дуже випитував , що я роблю завтра і пропонував зустрітись , я казала , що незнаю, і потім йому відпишу на рахунок цього. Я от думаю, чи гуляти два рази підряд.. Я вважаю, що це занадто багато, і краще день перепочити, щоб мене було замало. Чи не починати цю схему з самого початку ?
Ваша думка , варто два дні підряд, чи сказати, що сьогодні не можу , щоб ми пішли завтра ?
А Я Самая Самая• 11 октября 2022
я считаю что ничего не случится.. два дня погуляйте, а там уже по ситуации
Курс капусты• 11 октября 2022
Дивно) чого б не бути такою як є, якщо ви хочете піти. Ось і подивитесь як вам на другий день.
А Я Самая Самая• 11 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Мы с мужем тоже познакомились на СЗ. Виделись каждый день, на вторую неделю я у него оставалась уже, через месяц съехалась. Если Вы будете в самом начале строить какие-то схемы, то ничего хорошего не получится
согласна! Нужно жить по желаниям.. а то так вся жизнь в этих играх проходит мимо.
Если человеку нравишься, то неважно как часто будешь видеться, но да, если ты более холодна, то конечно притягивает это больше.. но все равно это когда естественно, а так не наиграешь
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 11 октября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
а обьясните мне. заяем выеживаться? ну вот зачем?!
Тоже интересно.