Как нефиг делать• 11 октября 2022

Серія оповідань я, мій чоловік і його @$ута колишня

І так продовжую розказ) я тут вже писала тему про знайомство з дитиною, так от ми познайомились, дитяча психіка при цьому не постраждала, а навіть навпаки. Після цього ми з чоловіком були запрошені на футбол, у дитини була гра. На якій їй було страшенно нудно сидіть і чекать поки її випустять на поле, ну я це і прокоментувала, що мовляв мала сидить нудиться. За що мій чоловік мгновенно мені напихав типу якщо його колишня і її теперішній чоловік (який тренер) це почують більше нас не запросять. Так от сьогодні кослишня пише- у малої гра сьогодні в 5:30 і гра в суботу, типу приходьте. Ну я знову блін не можу змовчати і сказала чоловіку, що взагалі нормальні люди попереджають про гру заздалегідь. Він погодився, що сьогодні не підем, а підем в суботу, а тепер вже півдня виносить мені мозок, що йому тепер соромно перед дитиною, що він не прийде сьогодні і вже колишній не може сказати, що ми би прийшли. Я йому і виказала, що треба чіткіше вистробвати свої кордони і не давати їй маніпулювати. На що почула відповідь, що я від неї сильно багато очікую, а сама я маю просто прийняти ситуацію і що не все буде ідеально. От в мене питання може мені з нею поговорити про те, що ми окрема сім’я, заодно і курку морожену прихоплю. Чи якось впливати на чоловіка. Мене ситуація вже відверто дратує
Пишу_граммотно!• 11 октября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Дитина залишається у нас з ночівлею. І я маю подобатися всім чи принаймні робити вигляд, бо інакше мама не пустить дитину і це як сніжний ком
Сочувствую.
Я бы точно не смогла. Да и не пыталась бы. Нафиг портить себе жизнь. Папа пусть общается сколько хочет, а мне подстраиваться под кого-то нафиг нужно. Тем более что это же не раз и не два , а постоянно.
Думаю, что впереди у Вас будет ещё много скандалов , если Вы не выработаете чёткие правила. Вы постоянно будете пытаться угодить , чтоб не скандалить с мужем , а причин для скандала будет всё больше. Поймите, это на годы....

Язвочка• 11 октября 2022
Зачем вам ходить вместе ? Пусть ходит сам смотреть на игру . Это ж не ваш ребёнок, а его . И да, он должен ходить , вы-нет
автор Как нефиг делать • 11 октября 2022
Дитині не можу зробити зауваження, якщо скаче на дивані, бо раптом розкаже мамі і мама не пустить до тата. А тато не робить, бо як можна робити зауваження дитині, якщо бачиш її не часто і основний час вона у мами. Сказати коментар типу - мені здається дитині нудно на футболі і може б їй зайшов інший спорт - це бути негативною людиною, треба завжди казати виключно позитивні речі
Пишу_граммотно!• 11 октября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
Ну и Вы готовы годами так жить ?
Только нормальный спокойный разговор с мужем об определении Ваших границ поможет разрулить ситуацию.
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2022
Ответ дляGvenna
Вихід один - перебити її темпераментом. Маніпулювати краще ніж вона. Щоб чоловік боявся вашої тіні, не те що вас.
Поки не вивчитесь на скандальне стерво, колишня з чоловіком будуть об вас і ваші дипломатичні потуги витирати ноги.
так поступила вторая жена моего бывшего мужа. И вылетела как пробка. Третьей жене сразу сказал что наше общение и мой приход в дом - не обсуждается. И нормально мы все общаемся и они живут спокойно уже 15 лет.
Gvenna• 11 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У меня б такой муж сразу вылетел.
Разные люди, опыты.
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2022
Ответ дляGvenna
У меня б такой муж сразу вылетел.
Разные люди, опыты.
куда б он вылетел, он у себя дома)) и ни к кому в приймы не ходит. Поэтому тут без вариантов
Gvenna• 11 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
К очередной жене, куда ж ещё)
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2022
Ответ дляGvenna
К очередной жене, куда ж ещё)
так дом его продумано записан на маму вместе с остальным имуществом и счетами)))) поэтому выезжают только жены)))) Обеспеченые мужчины не вылетают))) я таких случаев не знаю

Gvenna• 11 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вылететь из писечки, из души, из жизни.
Хз как ещё сказать.
Ну вот разочаровал вас мужчина.
Взяли и послали.
Все)
Глаза_в_3_карата• 11 октября 2022
Ответ дляGvenna
Вылететь из писечки, из души, из жизни.
Хз как ещё сказать.
Ну вот разочаровал вас мужчина.
Взяли и послали.
Все)
и гордо ушли)))) этож не вылетел же)))
люблю_тортики• 11 октября 2022
Ответ дляКак нефиг делать
От сьогодні і сказала. То тепер він через мене не пішов виявляється
Я думаю не пошёл, потому что вы его нагрузили